1

Temat: Gry na Lynxa i Jaga

Zapraszam, jeszcze 2 dni:
http://www.allegro.pl/show_user_auction … id=1140518

Ceny niskie, albo wrecz od 1zl bcm wystawilem.

Tylko przy cartach na XL/XE juz tak nigdy nie zaryzykuje ;)
Wierzac w wolny ryrnrk wystawilem tydzien temu 19 cartow z moich nadwyzek (w tym kilka boxowych) i sprzedalem po sredniej cenie... 7zl/szt. Tragedia. Srednia cena nawet marnych cartow na eBay to jakies $3.

Wszystko, panie, przez tych z rzundu i tych ekonumuistow...

2

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

nosty napisał/a:

Wierzac w wolny ryrnrk wystawilem tydzien temu 19 cartow z moich nadwyzek (w tym kilka boxowych) i sprzedalem po sredniej cenie... 7zl/szt. Tragedia..

Chyba jednak nie bardzo sie orientujesz jak ten wolny rynek dziala... :)
Wierzac w wolny rynek powiniennes sie z tym pogodzic i nie 'tragediowac'

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

yoo , zdobylem sporo nowych kartow min Rayman-y , AvsP i sporo innych wszystko w dziewiczych opakowaniach dla ludzi z AA tylko 10 zeta sztuka

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

zamawiam komplecik! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

miker nie jaraj się tylko spójrz na dzisiejszą datę ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

Pewnie tez Atari Karts za 5 zeta...

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

yoo !!! Atari Karts to naprawde za tyle kupowalem !!! wiec moze jeszcze znajde
no ale te inne to tak jak mowi " kierownik "

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

Hehe - no bywa :D

Bitman: sprawdź pocztę z łaski swojej. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

mikerku odpisalem !!! pewnie poszlo do spamu ? bo ja mam .fr przy dupie
ach ten rasizm :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

mikey - no przeciez nie mowie, ze obrazilem sie na Balcerowicza i zapisze sie do Samoobrony zadajac cen minimalnych na carty Atari i skupu interwencyjnego :)
Po prostu przez pewien czas nie bede sprzedawal gier na XL/XE.

Ale przerazajace prawdziwie jest to, ze tak malo jest kolekcjonerow tych cartow. $2 za sztuke to naprawde cena nizsza niz na eBayu, a niektore carty (Congo Bongo, Miner, Platermania) sa trudno osiagalne u nas. Skoro poszly tak tanio oznacza to tylko i wylaczeni male zainteresowanie ludu tym towarem ergo malo kolekcjonerow. To smutne.

Swoja droga, po raz klejny "wolny rynek" u nas okazal sie nieprzewidywalny. Niedawno Bitman nie znajdowal za duzo nabywcow na 5 zafoliowanych cartow, w tym Wolfa 3D po 100zl na Allegro. Tydzien pozniej ja wystawilem od 1zl Wolfa 3D w nieoryginalnym opakowaniu i ze zniszczona instrukcja. Sprzedalem za 70zl... 8-0
W zyciu nie zaryzykuje otworzenia wlasnej firmy handlowej ;)

11

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

Nosty ? ostatnio na allegro pojawiło się całkiem sporo atrakcyjnych przedmiotów, co skutecznie wypłukało portfele kolekcjonerów ? po prostu wystawiłeś w niewłaściwym czasie ? sam miałem ochotę powalczyć o twoje karty, ale aukcje z ostatnich 3 miesięcy wydrążyły mi sporą dziurę budżetową ;)

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

ja sprzedaje zestawy 5 gier bo mam tego jeszcze z 1500 sztuk  ,  ale chyba zakopie z 1000 i odkopie za jakies 25 lat
bede mjal 60 lat na karku  4 lub 5 zone , kasa bedzie potrzebna te mlode lafiryndy to tylko na szmal leca :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

13

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

bitam pusc mi liste tego co masz na email'a moze na coś się skuszę....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

lista jest skromna :

http://www.allegro.pl/item95749420_5_no … olia_.html

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

15

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

1500? 8-0
No to musze to uwzglednic w moich zakupach. Taka ilosc wplynie na ceny tych gier na swiatowych rynkach Atari :) Mozna spekulowac.

Inna sprawa, ze tyle im tego zostalo... Ja rozumiem takie kupy jak Bruce Lee ale Wolf i Tempest sa miodne na Jaga. No chyba ze zostalo im w czasach gdy wszyscy juz bylu po Doomie i Wolf nikogo nie krecil.

16

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

Bitman przytrzymaj mi do konca miesiaca jeden taki zestaw... po kolejnej wypłacie dobijemy targu.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

Przecież pisze, że ma jeszcze 1500 takich :) Myślisz, że sprzeda wszystkie do końca miecha? :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

dely ... cuda się zdarzają...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Gry na Lynxa i Jaga

hehe

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014