Temat: SAP4PPC Reaktywacja :)

Ruszcie się Panowie ... przydałby się jakiś emul(g)ator muzyczek na palmtopa . Z premedytacją tworżę nowy POST  bo poprzedni utknął gdzieś w zapadłej przeszłości ....

Propozycja jak najbardziej poważna - jestem w stanie zasponsorować ( beer i palmtop do testów ) . Zródłówki są , kompilatory darmowe an stronie microSYFu również ( na systemy ppc2000/2002/2003SE ) i platformy ARM/XSCALE ... Zastanowicie się ?


___________________________________________
( by GLOBUS )

2

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Nie tworź nowych POSTów skoro są dobre poprzednie, tworzenie nowych postów nie pomoże z pewnością w napisaniu niczego. Wystarczy się dopisać, żeby stary wątek powędrował w górę. Tym razem bez bana się obejdzie, ale to last warning.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

juz myslalem ze chodzi o jakas amige ppc, albo apple ppc, a tu kolejny idiota nie odroznia
powerpc od hhc (hand held computing - czy jakos tak...)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

jest takie popularne powiedzenie "napisz se" :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

eee teraz jest nowe "napisz mi" ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

to juz nie "poczytaj mi mamo" tylko "napisz mi mamo" - demo :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Ja być może bym się skusił. Co możesz zaoferować tzn. jakiego palmtopa do testów ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-03-24 22:56:57)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Jellonek: sa i tacy co nieodrozniaja RPO od PRzK

9

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

jellonek napisał/a:

juz myslalem ze chodzi o jakas amige ppc, albo apple ppc, a tu kolejny idiota nie odroznia
powerpc od hhc (hand held computing - czy jakos tak...)

.... a tu kolejny idiota ne wie że PPC to Pocket PC jakim ogólnie nazywa się palmtopy z systemem Windows ( dla odróznienia od palmtopów PALM z systemem Palm OS i innych np. symbian itp.. ) .
-10pkt. dla pomyślunku - Jellonek więcej pracuj głową mniej jęzorem :)

gRzEnIu napisał/a:

Ja być może bym się skusił. Co możesz zaoferować tzn. jakiego palmtopa do testów ?

DOT 320 - firmy DOTel - system Win CE.NET 4.0 , procesor INTEL StrongARM 206MHz / 64MB / CF - ale działa na nim większość softu Win4PPC2000/2002 pisanego na ARM-y :)

tebe napisał/a:

jest takie popularne powiedzenie "napisz se" :)

... jest takie stare powiedzenie .. jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz :) , nie jesteś w stanie pomóc to olej a nie wstawiasz takie kwaśne kawałki - jak ci temat nie leży to przejdź do kolejnego POSTu - to był post do zainteresowanych tematem . :)

MW: a kolega jest proszony o uzywanie przycisku Edytuj zamiast Cytuj, bo bedzie bananowo...

10

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

skrot ppc zostal wrowadzony na dlugo przed tym nim sie pojawily pocketpc z winda na pokladzie, tak wiec "ja tu bylem pierwszy" :D

hint: jesli odpowiadasz na kilka postow (idioto :D ) to rob to w jednym wlasnym
sprawe mozesz poprawic edytujac pierwszy z postow, wklejajac do niego zawartosc kolejnych, po czym kasujac "zbedne"

jesli tego nie zrobisz - byc moze nic sie nie stanie - ale jesli bedziesz w przyszlosci na kazdy post odpowiadal pojedynczym postem, jeden, za drugim - prawdopodobnie dostaniesz nagrode od delego w postaci banana :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Jell do chu*a przestan obrazac ludzi. Ja zrozumialem od razu o co mu chodzi a jezeli Ty nie, to tylko Twoj problem. Przestan...

12

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

jellonek napisał/a:

...
hint: jesli odpowiadasz na kilka postow (idioto :D ) to rob to w jednym wlasnym
sprawe mozesz poprawic edytujac pierwszy z postow, wklejajac do niego zawartosc kolejnych, po czym kasujac "zbedne" jesli tego nie zrobisz - byc moze nic sie nie stanie - ale jesli bedziesz w przyszlosci na kazdy post odpowiadal pojedynczym postem, jeden, za drugim - prawdopodobnie dostaniesz nagrode od delego w postaci banana :D

wg. mnie to jeden ch... pies  , czepiasz się .. a twoje wypowiedzi ABSOLUTNIE NIC nie wnoszą do tematu - Tobie ban się prędzej należy za zaśmiecanie głupimi wypowiedziami  :)

MM: takiś pewien?


i nie używaj za często słowa "idiota" bo nie wpuszczą Ciebie do MediaMarkt  :D

wracając do postu - czy ktoś ( ew.autor SAP-a ) byłby w stanie pomóc w razie komplikacji z kompilacją :) ?
spróbuję raz jeszcze pobawić się , bo źródłówki mam ale zawsze mi wywala kilka errorów , nie jestem mocny w C/++ więc ew. wynikami pracy dzieliłbym się z resztą userów - może wspólnymi siłami...

___________________________
by Globus

13

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

przyznaje - racja, czepiam sie i moje wypowiedzi nic nie wnosza :P

co do problemow przy kompilacji - zglos sie na priv to podam ci namiary gg/jabber a na pewno postaram sie przy tym pomoc.

aaatam - gg: 1517698, jid: piotr.skamruk@chrome.pl

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

jellonek napisał/a:

juz myslalem ze chodzi o jakas amige ppc, albo apple ppc, a tu kolejny idiota nie odroznia
powerpc od hhc (hand held computing - czy jakos tak...)

kolega chyba troszkę przegina co?, może trochę luzu? lub przerzucenie taczki gruzu? ppc - to pocketpc i już. kto ma to wie. jeśli chodzi o testy to ja chęnie przetestuję na swoim sprzecie również, mam Acer n50p WM2003SE. :D:D:D

Ostatnio edytowany przez arielcpu (2006-04-05 12:02:14)

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

15

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

PPC to Power PC i koniec.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Jaki tam koniec:
http://pl.wikipedia.org/wiki/PPC

17

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

mazi: :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

18

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Wracając do tematu ja mógłbym pomyśleć nad zastanowieniem się, jakby był palmtop + do testów piwo
(porządne testy długo trwają, a przecież nie można tak o suchym pysku).

Kilka miesięcy temu doszły mnie słuchy, jakoby trwały prace nad wstawieniem ASAPa do któregoś z bardziej popularnych opensource-owych playerów na PPC^H^H^HPocketPC. Może nawet dwóch różnych playerów, bo doszły mnie dwa niezależne słuchy.

I trochę grzeczniej RobercieN, bo Ściana Wschodnia będzie musiała się wstydzić.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

19

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

mazi napisał/a:

Jaki tam koniec:
http://pl.wikipedia.org/wiki/PPC

Ciekawe, dlaczego Industrial Planning Committee skraca się przez PPC...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

20

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Tego akurat nie wiem ale to tylko skrot. Nie ma o co kruszyc kopii.

21

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

arielcpu napisał/a:

ppc - to pocketpc i już. kto ma to wie.

dely napisał/a:

PPC to Power PC i koniec.

Czyzby zapowiadal sie watek typu 'koniec swiata'?

22

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Nie prowokuj Zią!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

No chce zeby X-Ray wrocil na forum ;)
A poza tym ja juz swoje powiedzialem, czas na walki pomiedzy innymi z wielomilionowej rzeszy (byle nie trzeciej).

24

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

Wylecze Was.
Google po wpisaniu: +PPC +PocketPC zwraca 5,490,000.
Po wpisaniu: +PPC +PowerPC zwraca 4,170,000.

Sprawdzilem jeszcze: +PPC +"Power PC" ale zwraca cos ze 200,000 tylko.

Zwyciezca zstal PocketPC z czego jako uzytkownik przyzwyczajony do skrotu PPC osobicie sie ciesze ;)

25

Odp: SAP4PPC Reaktywacja :)

nie czaje co to ma dowodzic...

skoro sie pisze ppc, to po co uzywac jeszcze dodatkowo oznaczenia powerpc?
pewnie sposrod tych 5490000 "ppc pocketpc" 4170000 to pocketpc oparte o procesory powerpc motorolli :D

hind: wyklucz powerpc w powyzszym wyszukiwaniu, ale to i tak nie bedzie miarodajne, bo ci co sie znaja ;) uzywaja skrotu ppc w odniesieniu do powerpc :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep