1

Temat: Co pije się na party...

Tylko szczerze....
Ankieta trwa 90 dni, co by przed party mieć obraz co się pija. :)

2

Odp: Co pije się na party...

Wszyscy wiedza ze na party najlepiej smakuje wino do 3.50 PLN za butelke. Macgyver pewnie zaraz napisze, ze on to takich nie pija  ;)

Pragne przy okazji zdemaskowac go jako prowokatora i wode na mlyn odwetowcow poniewaz na ostatnim party pil sikacza za prawie 10 PLN  :!:  :!:  :!:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Co pije się na party...

Pragne przy okazji zdemaskowac go jako prowokatora i wode na mlyn odwetowcow poniewaz na ostatnim party pil sikacza za prawie 10 PLN  :!:  :!:  :!:

toz to niedorzeczne! jak mozna pic tak drogie wino ?!? przeciez to obraza !!! burzuj..... ;)))

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

4

Odp: Co pije się na party...

a propos tematu, moze niektorych zainteresuje to, ze punkrockowa kapela ksu, swego czasu nagrala 2 sympatyczne piosenki: "jabol punk" i "jabolowe ofiary", moze niektorych wielbicieli siarkowina zainteresuja owe utwory, szczerze polecam, hehe ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

5

Odp: Co pije się na party...

a propos tematu, moze niektorych zainteresuje to, ze punkrockowa kapela ksu, swego czasu nagrala 2 sympatyczne piosenki: "jabol punk" i "jabolowe ofiary", moze niektorych wielbicieli siarkowina zainteresuja owe utwory, szczerze polecam, hehe ;)

a masz moze jakies Cd tej grupy ??? bo ja mam (poza jednym albumem) całą dyskografię tej bieszczadzkiej cultowej kapelki - ale tylko na kasetach ;(((

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Co pije się na party...

a propos tematu, moze niektorych zainteresuje to, ze punkrockowa kapela ksu, swego czasu nagrala 2 sympatyczne piosenki: "jabol punk" i "jabolowe ofiary", moze niektorych wielbicieli siarkowina zainteresuja owe utwory, szczerze polecam, hehe ;)

a masz moze jakies Cd tej grupy ??? bo ja mam (poza jednym albumem) całą dyskografię tej bieszczadzkiej cultowej kapelki - ale tylko na kasetach ;(((

niestety nie mam, kumpel mi kiedys podeslal te dwie mp3 ze wzgledu na fajne texty ;) a tak poza tym nic nie mam... ogolnie nie przepadam za takimi kapelami, ale od czasu do czasu fajnie jest sie posmiac z tekstow ;)))

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

7

Odp: Co pije się na party...

ogladajac wyniki w/w ankiety nasuwa mi sie jeden wniosek dlaczego scena atari wymiera ? a wiec dlatego ze mozgi scenowcow sa wyzerane przez tanie wina (zgodnie z tekstami grupy ksu ;)). wystarczy popatrzec na wyniki: na dzien dzisiejszy (27 IV 2002) zadna osoba nie oddala glosu na "Inne napoje"; a wiec pijmy dalej ciekla siarke, niech nam wyzre mozgi, wtedy bedziemy jezdzic na party zeby delektowac sie winem za 3.50 a nie tworzyc i pokzywac nasze produkcje;)))

PS.
autor postu zastrzega, zeby nie brac sobie tych wypocin do serca, gdyz sam poddaje sie niszczacej sile wodnego roztworu siarki; jedym slowem pije bo lubie, a lubie bo pije.... bla, bla, bla ;)))

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

8

Odp: Co pije się na party...

Oczywiscie, scena atarowska wymiera (wymarla ?) tylko przez picie wina marki wino, a czynniki takie jak: sprzedaz atari, praca i kariera zawodowa, zalozenie rodziny, warunki lokalowe czy zwykly brak czasu nie mial z tym absolutnie nic wspolnego :P

9

Odp: Co pije się na party...

na dzien dzisiejszy (27 IV 2002) zadna osoba nie oddala glosu na "Inne napoje"

No to ja oddaję glos! :D

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

10

Odp: Co pije się na party...

na dzien dzisiejszy (27 IV 2002) zadna osoba nie oddala glosu na "Inne napoje"

No to ja oddaję glos! :D

oj tak Fox ty szczególnie pijesz inne napoje hehe chyba vódke z colą ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Co pije się na party...

W sumie zastanawiam sie po cholere ta ankieta.... nie lepiej dac kilka fotek z partiesow na strone ? Od razu bedzie wiadomo ;>

12

Odp: Co pije się na party...

W sumie zastanawiam sie po cholere ta ankieta.... nie lepiej dac kilka fotek z partiesow na strone ? Od razu bedzie wiadomo ;>

No w sumie tak, ale wszytskie fotki poszły sie narazie je**ć wraz z Atari Area...

13

Odp: Co pije się na party...

No w sumie tak, ale wszytskie fotki poszły sie narazie je**ć wraz z Atari Area...

Lewis, sorka za spam (http://alfa.cm.nu/atari), ale tam w katalogu "Zdjęcia" jest masa fotek z partiesow, wiec nie mow, ze wszystkie poszly sie.... rozmnazac ;>

14

Odp: Co pije się na party...

tylko bez żadnych fotek proszę ok ????????
Będą mi tu jakieś fotomontaże cholera demonstrować ......

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Co pije się na party...

No i dlatego wole ankiete od fotek.... Zawsze mozna powiedziec, ze ta butelka cieczy zostala komus wlozona do reki podczas snu/po pijaku (odpowiednie skreslic) :D

16

Odp: Co pije się na party...

Zawsze mozna powiedziec, ze ta butelka cieczy zostala komus wlozona do reki podczas snu/po pijaku (odpowiednie skreslic) :D

E.. nikt by nie ryzykowal - zawsze ten potencjalny "spioch" moglby sie obudzic/ocnkac, albo co gorsza udawac, zeby na chwile miec mozliwosc trzymania butli, po czym zerwac sie, uciec w kat i oproznic - pomysl logicznie - kto by ryzykowal butelka, mogac ja stracic ;>>>

17

Odp: Co pije się na party...

dokładnie panie Lewis , człowiek zmęczony trudem dnia, kładzie sie spać a tu zgraja dowcipnisiów dopada się do niego z makerami, erotycznymi gazetkami i buteleczkami i pstryka zdjątka (znam to z własnego doświadczenia ....)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Co pije się na party...

Markery to oddzielna kwestia. A ryzyko utraty butli jest wliczone w zabawe w robienie zdjec pijakom. A tak w ogole raczej do łapki wklada sie puste butle (co by bylo znac, ze delikwent juz ja oproznil).

19

Odp: Co pije się na party...

mak gadasz a ja swoje pamietam.......pamietam Orneta 96,tyl domu kultury,na schodach typy w skladzie : Ty,ja i Darth i dyskusja na temat jak zakodowac gorauda na Xe,pamietam ze Byka jednym pociagnieciem wsaczyles pijaku i rzezniku jeden.........i to nie jednego chlorze.

gep/lamers^dial

20

Odp: Co pije się na party...

No to ja powiem tak panowie :) Tanie wino mniam :D proponuje takie jak ja piłam 2 w cenie jednego za 3.50 :PP A na imprezkach zwykle piwo piję ale winka nie odmówię hihihi.
A tak wogóle to a"p"stynentka jestem :DDDD
A propos fajnych pisenek dostałam kiedyś super piosenkę. Jak zerwie kiedyś z wami dziewczyna to polecam :D
(ja ją dostałam od koleżanki więc się uśmiałam)
piosenka to "chryzantemy" nie pamiętam autora ale jak ktoś chce to prześlę :DDDD

21

Odp: Co pije się na party...

Dziewczyno! Wszyscy atarowcy to znają! Przecież to hymn grupy Odsiecz Sobieskiego! Przez całe party to ryczeli, pijacy jedni...

22

Odp: Co pije się na party...

Chce 'Chryzantem' uczyc... NAS!

ps. w ankiecie nie bylo opcji 'To ja, Grubshy' wiec nie glosowalem. Przeciez ja nie gardze zadnym etanolem...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

23

Odp: Co pije się na party...

Chce 'Chryzantem' uczyc... NAS!
(ciach!)

No - bo wystawimy przeciwko niej Meśkę i wtedy M_ai zostanie tylko przepraszać, że się urodziła, nie hopaky? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Co pije się na party...

Miker no wiesz nigdy nie będę przepraszać ze się urodziłam :P A Ty jeszcze bedziesz przepraszać ze to powiedziałeś ja jestem strasznie pamietliwa hihihihi Jak nie wierzysz zapytaj zdrajcy mojego :D