26

Odp: Party, party i po party

ja słysze ciągle: Piotr, czy mógłbyś to przyciszyć ???,
heh to musi być wirus albo jakaś wada genetyczna kobiet.

Z tak oczywistych powodów nie zabieram swojej kobiety na żadne Party Place ... bo jak miałbym tak jeszcze znosić jej uwagi w stylu nie pij tyle, jak ty wyglądasz itp... to bym się chyba pociął .... (Party -- all time for friend Beer and Vodka  8) )

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

27

Odp: Party, party i po party

Klasyczny przypadek kobiecej skłonności do nadmiernego rozpisywania się na tematy oczywiste.
X-Ray: ja słysze ciągle: Piotr, czy mógłbyś to przyciszyć ???,
heh
to musi być wirus albo jakaś wada genetyczna kobiet.

Samurai, Samurai, Samurai...

Że mam skłonność do rozpisywania się - to fakt. I się mówi trudno :). Musicie to znosić :).
A co do jakichś wirusów, albo wad genetycznych to ja sobie wyprąciam! ;) Ja nie mam czegoś takiego, że jak slysze muzę z Atari to każę zciszyć ;), ja sama daję jeszcze głośniej. Zresztą dzieki obie Samurai, moge sobie słuchać moich ukochanych SAP-ek... Dzięki :).



"...bo jak miałbym tak jeszcze znosić jej uwagi w stylu nie pij tyle, jak ty wyglądasz itp... to bym się chyba pociął.."

Piguła, Piguła, Piguła...

W życiu nie powiem przykładowo Busterowi, zeby tyle nie pił, bo na Party sama się bardziej niż on spiłam, i było dobrze. Anie nie mam zamiaru prwaić mu morałów na temat: 'Jak ty wyglądasz'...

Przecież ważna jest zabawa, ne? ;)))

There's special place for me in hell. It's called the throne.

28

Odp: Party, party i po party

Dobra dobra;))  Każda tak mówi....  "Nie będę cie zmieniać!"  "Kocham Cie takiego jaki jesteś", i takie inne duperele, obiecanki cacanki.  a potem.  "gdzie te kapcie na środku pokoju!", "Powinieneś być 5 minut temu!" "Przycisz to!"  itd.- mało tego usiłuje przejąć władzę nad pilotem od telewizora dodam "Twojego telewizora"  (choćby miała własny w drugim pokoju). Ja nie wierzę w takie super kobiety.  ...Zawsze są super hi hi tylko jak juz sie zamieszka pod jjednym dachem zaczynaja sie schody ;P     Hi hi hi ...   No coz.... ale zyc bez nich sie nie da. ;(

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: Party, party i po party

Dobra dobra;))  Każda tak mówi....  "Nie będę cie zmieniać!"  "Kocham Cie takiego jaki jesteś", i takie inne duperele, obiecanki cacanki.  a potem.  "gdzie te kapcie na środku pokoju!", "Powinieneś być 5 minut temu!" "Przycisz to!"  itd.- mało tego usiłuje przejąć władzę nad pilotem od telewizora dodam "Twojego telewizora"  (choćby miała własny w drugim pokoju). Ja nie wierzę w takie super kobiety.  ...Zawsze są super hi hi tylko jak juz sie zamieszka pod jjednym dachem zaczynaja sie schody ;P     Hi hi hi ...   No coz.... ale zyc bez nich sie nie da. ;(

Hehe, IksRaj... Kto tak ma - to ma... Ale ja z zamiłowania mam sama bałagan w pokoju... Kiedy mam porządek, to nie mogę nic znalaźć..- -' Hehe... I nie bądź taki pesymista! Bo mi Męża zbuntujesz :) A co do telewizora... Nie oglądam telewizji... ^^'... :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

30

Odp: Party, party i po party

I tak bedzie wojna o miejsce przy komputerze ;P    ...  chyba ze 2 beda ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

31

Odp: Party, party i po party

Dobra dobra;))  Każda tak mówi....  "Nie będę cie zmieniać!"  "Kocham Cie takiego jaki jesteś", i takie inne duperele, obiecanki cacanki.  a potem.  "gdzie te kapcie na środku pokoju!", "Powinieneś być 5 minut temu!" "Przycisz to!"  itd.- mało tego usiłuje przejąć władzę nad pilotem od telewizora dodam "Twojego telewizora"  (choćby miała własny w drugim pokoju). Ja nie wierzę w takie super kobiety.  ...Zawsze są super hi hi tylko jak juz sie zamieszka pod jjednym dachem zaczynaja sie schody ;P     Hi hi hi ...   No coz.... ale zyc bez nich sie nie da. ;(

Tak ..i jeszcze zakręć pastę do zębów, wyrzuć śmieci, znowu deski do prasowania nie złożyłeś, dokręć kran, ... może bys się tak w końcu zajął dzieckiem ...

BTW. jak się humorystycznie nazywa gość, który przesadza z waleniem gruchy : ?????? PENISISTA .

All I hear is the sound of me falling on the ground

32

Odp: Party, party i po party

I tak bedzie wojna o miejsce przy komputerze ;P    ...  chyba ze 2 beda ;)

Wojna o kompa... Hmm... Że tak powiem... Jak nie bedziemy mieli dwóch kompów to się pozagryzamy... Ale i tak ja wygram ;)... Buster, coś ci to przypomina? Pewien pobyt u mnie? :P

Ps. Kurde... wszyscy cytują IksRaja... :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.