1

Temat: Ring ! Samurai vs Tebe

...przyjmuję zakłady i stawiam 10 zł na Sama.

zainteresowanych zapraszam do czytania newsow ;P

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Pier..lę to. Generalnie. Wali mnie co ktoś ma do powiedzenia na mój temat pod warunkiem, że mi nie ubliża jesli mu nie podpadłem. Zaczynam jednostronną i bezterminową akcję tępienia lamerstwa i zgredziarstwa. Jawny brak wolności słowa ale jak to już napisałem pier..lę to równiutko.

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

...przyjmuję zakłady i stawiam 10 zł na Sama.
zainteresowanych zapraszam do czytania newsow ;P

Ryxa, na tak mało wyceniasz członka naszej grupy ?!?  8O   Boooooo....

Może trzeba było zrobić tutaj mini-ankietę pt. "Kto ma rację"   ;)  :P
Bo chyba nie chodzi o walkę na gołe klaty ?!?   :lol:


Łukasz: Przy okazji zrobiłem model Twojego heada, ale kiepska była fota "na wprost", wiec jeśli zależy na wirtualnym avatarze (itp.), to musiałbyś mi podesłać coś naprawdę dobrego (w końcu fotografowaniem też się zajmowałeś)....  :)
Acha, pamiętam o tym zamówieniu dla Myszy ("piktogramy komórkowe", hehe).

4

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

a ja Was serdecznie pozdrawiam  :D

bits received: 001000100010110000100010

5

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Stawiam na Samuraia !!! Samurai nie daj się, i tak jesteś najlepszy !

.::Messy::.

Stawiam 20 zeta na Sama :) Sorry, nie pozwala mi na wiecej stan mojego konta :(

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

A ja stawiam cala 100. A co? Stac mnie. He he. Tebe nigdy Samuraia nie dogoni. Heh.  :)

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

7

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

A ja stawiam cala 100. A co? Stac mnie

Buster, Buster, Buster... A żeby do mnei przyjechać, to kasy nie masz... :twisted:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

no to chyba mnie cos ominelo  :lol:

ja stawiam na ... wujka Roberta i ciocie Kasie  :rolleyes:

A tak pozatym to Samurai dupa Ci juz zwiedla od tego siedzenia, nagle przylazisz i juz rzadzisz sie jakby to podworko Delyego bylo Twoje. Po prostu wyhamuj i juz nie emanuj ta swoja eliciarska aurą. Bo to nie miejsce aby chwalic sie, ze Slaves przyjechal do W-wy, moglo byc jeszcze ze Slaves wyjechal z W-wy, ze Slaves poszedl do kibla, ze Slaves cos zjadl, ze Slaves poszedl spac.

Chodzi o to ze smiecisz i robisz tu prywate, jakbys jeszcze nie zajarzył. To tak jakby scena Atari krecila sie tylko wokol Ciebie i W-wy. A tu maja byc rzeczowe newsy, z dala od Twoich prywatnych przezyc i doznan.

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

9

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

O jeju, powiało grozą od TeBe! Aaaa! Ja się boję! Podbijam mój zakład na 50 zeta na Samuraia!

Tebe! Zazdrościsz, ze o Tobie nikt nic nie napisze?!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

A ja żałuję, że rzoocilem ten temat :(     :(  :( 

To miał być żart.  :oops:

Tebe:
każdemu może się zdażyć jakaś gafa.

Ty chyba masz jakiś kompleks. Zrozum wreszcie człowieku, że nie istnieje coś takiego jak ELITA, ELYTA czy jak to kto sobie nazywa. To zjawisko tworzą właśnie tacy jak ty, którym przykładowo przeszkadza to, że się zbierze wieksza grupa w Warszawie. 

Czy ktos sie wywyższa ?? uważa się za lepszego czlowieka?? 
Wybacz ja nie zauważylem takiego zjawiska tylko same zarzooty od sfrustrowanych jak ty.


Zwracasz się z uwagą zresztą napisaną po chamsku (wierzę, że w rzeczywistości taki nie jesteś) :

A tak pozatym to Samurai dupa Ci juz zwiedla od tego siedzenia, nagle przylazisz i juz rzadzisz sie jakby to podworko Delyego bylo Twoje.

a sam starasz się tu rządzić. 
poczytaj swoje posty.   
Przeszkadza ci to przeszkadza ci tamto..  co jest z Tobą ??

Skoro sam przyznałeś podworko jest Delyego - pozwól jemu tu decydować.

Poraz kolejny zwracam się do ciebie z prośbą o wyluzaowanie.

przy okazji zaznaczam, ze na wulgarne i chamskie posty odpowiadal nie bede.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

TEBE:
Ja już chyba nie musze nic dodawać, IksRaj ma absolutną rację, kiedy pierwszy raz przyszłam na IRCa, zgnoiłeś mne jak tylko się dało, myślałeś że głupia laska Bustera się rozpłacze i już wiecje na IRCu nie pokaże. Sam mi to powiedziałeś: "Jak się tu jakaś dziewucha zjawia to jej zazwyczaj musze doje...ć żeby się tu już nie pokazała". No cóż, jak zauwa
żyłeś, trafiła kosa na kamień, bo ja po prostu odpowiedziałam ci atakiem na atak, bo nie mam w zyczaju płakać, jak jakiś stary grzyb mnie sklnie. Jak mnie sklnie proto w twarz, to baty dostaje. Jakbyś mnie kiedyś nie przeprosił, to takie baty dostałbyś na zlocie. Żebyś wiedział.

IksRaj:
Jesteś porządny facet, dobrze gadasz ;)..

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Ech... Smutno mi się zrobiło przez pewnego gościa wymyślającego bzdury. Uzbierało Ci się, TEBE. Naprawdę... Xray i Messiach - zgadzam się w 100%... Ja już nawet nie wspominam o poziomie twoich, drogi TEBE tekstów... problem NIE w tym że ktoś tu jest elyta, ale że ktoś tu zaniża poziom... kultury i nie może tej kulturalnej większości (elity?) dogonić.

13

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

No i zamieszalem kijem w mrowisku ;)

Od razu cos sie dziac zaczelo  :oops:  8O

Ile glosow i ile adrenalinki sie podnioslo  :twisted:  ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

14

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Skoro sam przyznałeś podworko jest Delyego - pozwól jemu tu decydować.

To jest Wasze podworko Panie i Panowie a nie moje, ja tu tylko sprzatam ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

tak.
Greg: przyzwyczaiłbyś się do jakże wygórowanych możliwości intelektualnych naszego guru, tebe. Otóż bez niego scena byłaby twórczą pustką.
buhahahahaha
Sam: jesteśmy z tobą!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

16

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

A ja stawiam cala 100. A co? Stac mnie. He he. Tebe nigdy Samuraia nie dogoni. Heh.  :)

Co za poronione zakłady - do czego to doszlo zeby obstawiać kase na jakiegoś scenowca (jak na jakiś gonitwach)..

To że Tebe ma ciężkie dni to wie każdy wiec nie wiem o co w ogóle ta kłótnia - panowie mejli nie macie ? Takie rzeczy załatwia się na privie i basta ... po co niepotrzebnie forum zaśmiecać ... i burzyć piękny obraz sceny małego Atari (Friendship Beer & Vodka) czyż nie tak pisało się na tekturkach ?!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

(...)To że Tebe ma ciężkie dni(...)

Eeee.... A może Tebe ma okres?  :lol:  :lol:  :lol:

Chciaż moze ja nie powinnam się na ten temat wypowiadać :P
:oops:

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

18

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Gadacie o dupie Maryni.

To jest forum "Scena", a na Scenie TeBe rzadzi i dominuje (chociazby ostatnio kod "Syzygy"). Jak dla mnie ELITA istnieje i to TeBe jest ELITA, a nie Slaves ani Samurai.

TeBe ma cechy dobrego programisty: jest wredny, chamski i ma wszystkich w dupie.

STWORZCIE cos fajnego, bo mocnych w gebie jest wielu.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

19

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Gadacie o dupie Maryni.

To jest forum "Scena", a na Scenie TeBe rzadzi i dominuje (chociazby ostatnio kod "Syzygy"). Jak dla mnie ELITA istnieje i to TeBe jest ELITA, a nie Slaves ani Samurai.

Bez komentarza - czyt szoq^2

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Proponuję, aby na najbliższym zlocie TeBe i Samurai pogadali szczerze przy dużej ilości wódki - oczywiście zarówno ja, jak i spora część ekipy z partiesa napewno się przyłączy do owej "dyskusji". A na koniec możemy wspólnie wypalić fajkę (lub jointa) pokoju. Co wy na to ?

P.S: Jeżeli to nie wystarczy do załagodzenia sporu to może jakieś zapasy w kisielu ? Oczywiście sami zainteresowani mogą do tej potyczki wyznaczyć swoje przedstawicielki, wtedy może być jeszcze ciekawiej ;)

Pozdrawiam,

macgyver/iw6t^AIDS

21

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Oczywiście sami zainteresowani mogą do tej potyczki wyznaczyć swoje przedstawicielki, wtedy może być jeszcze ciekawiej

Heh... co masz na myśli Mac? ;)Uwaga, bo jestem dobra w te klocki :)) Ale wątpię, czy B(i)uster na to pójdzie, będziecie musieli się wykłócić, zeby mi pozwolił :) Liczę na to, że mi nie pozwoli :P Heh nie ma tak dobrze :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

22

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Uwaga, bo jestem dobra w te klocki :)) Ale wątpię, czy B(i)uster na to pójdzie, będziecie musieli się wykłócić, zeby mi pozwolił :) Liczę na to, że mi nie pozwoli :P

Chciałbym to zobaczyć hehe tylko kto będzie druga osobą w basenie - bo zakładam, że po popisie kulinarnym na LP2002 Delyego - to on będzie gotował wiadra kiesielu ... chyba że społeczność scenowa woli zakupić jakieś ruskie szampany

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

23

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Jak dla mnie ELITA istnieje i to TeBe jest ELITA, a nie Slaves ani Samurai.

Fox tez, pozniej tylko Andrzej Lepper, Gabriel Janowski, Osama i spółka.

;P

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

A wracając do kwestii Elity to chyba panowie nie ma co rozstrząsać tego tematu - bo myślę, że została juz tylko Elita :((( czyli jednym słowem same dzieci kwiaty  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

25

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

:D  :D  :D  :D  :D NALEŻE DO ELITY :D  :D  :D  :D  ;)