1

Temat: Widzę podwójnie

Nie wiem, co się stało, ale postuję podwójnie - przynajmniej tak to widać. Chcąc - z dobrymi chęciami - usunąć post "nadmiarowy" usunąłem dwa (dwukrotnie) i zrobiłem bałagan w tym watku. Myślałem, że może jeszcze raz posłałem post, ale teraz widzę, że ja jestem zalogowany podwójnie.
http://images4.fotosik.pl/20/xf4te3nnhgqn7ruc.png

Przepraszam za zamieszanie.

2

Odp: Widzę podwójnie

Wydaje mi się, że to raczej sprawka Twojej przeglądarki webowej a nie problem wewnętrzny.

Żeby to potwiedzić wysłałem posta i nie został zdublowany. Jak wcześniej zaznaczyłem przyjrzyj się uważniej przeglądarce, szczególnie pod kątem Cookiesów i cache-a.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-04-27 13:48:30)

3

Odp: Widzę podwójnie

Akurat bezmyślnie wyczyściłem cache wcześniej i jest (chwilowo?) ok. Faktem jest, że śmigam na dystrybucji testowej. Jak tylko uda mi się odtworzyć ten błąd, poślę na Bugzillę. Niemniej zgłupiałem, bo pierwszy raz coś takiego mi się trafiło, tym bardziej, że ja - biedny - zupełnie niepijący jestem: widzę podwójnie, a żadnej przyjemności z tego nie mam. :-(

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...

Added:

MM: Uważaj gdzie piszesz. Ostatnie ostrzeżenie.

Zrobiłem błąd, wytłumaczyłem się w wątku, który przez to ucierpiał. Podałem dokładnie przyczynę w wątku we właściwym miejscu, jeszcze raz tam przeprosiłem. Jeżeli moderator byłby odrobinę domyślny, odkryłby, że nie zależy mi na zaśmiecaniu (bo przecież właśnie z tego powodu się wzięło zamieszanie - usunąłem posty sądząc i mając podstawę do tego, że są podwójne) i sam bym usunął post (ten z wytłumaczeniem) w tamtym wątku po jakimś czasie (dokładnie: po przeczytaniu przez zainteresowanych). Jeżeli bym zostawił, bez tłumaczenia to pewnie dostałbym burę za to, że zmieniam kształt wątku, prawda? Zwłaszcza, że to "ostatnie ostrzeżenie" jest jednocześnie pierwszym.

Ludzie, nie myli się, kto nic nie robi. Durne użeranie się do nikąd nie prowadzi i nikt nie jest tu, by się użerać - również ja.

Jeszcze raz przepraszam.

Ostatnio edytowany przez Stefan (2006-04-27 18:14:56)

4

Odp: Widzę podwójnie

to, że zrobiłeś coś nieumyślnie, że przepraszasz i załujesz itd, nie oznacza że czegoś nie zrobiłłeś. Są to tylko okoliczności łagodzące i dlatego dostałeś tylko ostrzeżenie, a nie bana.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Widzę podwójnie

xray napisał/a:

to, że zrobiłeś coś nieumyślnie, że przepraszasz i załujesz itd, nie oznacza że czegoś nie zrobiłłeś. Są to tylko okoliczności łagodzące i dlatego dostałeś tylko ostrzeżenie, a nie bana.

Ależ XRay, problem jest zupełnie inny. Bo widzisz, ja to zrobiłem zupełnie świadomie i umyślnie, w oparciu o to, co widziałem - uprzejmy moderator raczył wywalić w kosmos piękną zrzutkę. Jakkolwiek to, co zostało, podlinkowałem w poście otwierającym ten wątek powinno wystarczyć (ta.. powinno). I to temu przepraszam. A aktywność moderatora pojawiłą się w zasadzie post mortem. I nie tyle mnie to napełnia strachem przed banem, co smutkiem.

Smutną rzeczą jest dla mnie to, że muszę się użerać, tłumaczyć i zajmować pierdołami miast ciekawość sycić, doczytywać, poznawać i w tym znajdować radość.

6

Odp: Widzę podwójnie

nie przejmuj sie - dely czasem na trzezwo jest nie do zniesienia :P

Smutną rzeczą jest dla mnie to, że muszę się użerać, tłumaczyć i zajmować pierdołami miast ciekawość sycić, doczytywać, poznawać i w tym znajdować radość.

p*.* baranka o sciane - ponoc pomaga ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Widzę podwójnie

Ale o co chodzi? Zamiast skasować niepotrzebne posty w nieodpowiednim do tego celu wątku dopisujesz kolejne rzeczy i jeszcze dziwisz się, że Ci je skasowano?

Aha, za bezmyślne cytowanie (punkt 8 regulaminu - pewnie nie czytałeś) posiadasz bana.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Widzę podwójnie

ales pojechal ... chyba kiero troche przesadziles

Odp: Widzę podwójnie

To znaczy cos jest nie tak - mam wrazenie. Napisalem w 2lajnerze raz, wyswietlilo mnie 3x... Innych wpisy widze po 2x...

10

Odp: Widzę podwójnie

Niemożliwe. Podajcie przeglądarki oraz warunki w jakich to wystąpiło. Z pewnością nie klikaliście w 2linera 2x?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Widzę podwójnie

Ja czasem widzę po dwa razy - ale od czterech dni jestem na odwyku.
Vasco jak wyświetlisz nam coś po trzy razy to też dostaniesz bana i już he he

Żyję bo Bóg tak chciał.