26

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

To nie wiesz, ze to sztinks na tych z grupy 'B' ;) :)

27

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

no bez jaj... logo atari i jakas malita.... ktos musi beknac :/

28

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Panowie, odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie - ile procent atarowcow ma gleboko w 4 literach mundial i polska pilke? Ja napewno.

Ja bede ogladal, dar pysk, plakal, cieszyl sie i przezywal. a jak wygramy cos obudze sie rano na kacu ;-P

wiec wybaczcie, nei wszyscy to maja w D:>

29

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Solo, ja wybaczam... 80% prenumeratorow nie widzi roznicy ;)
pozdr, szykuj gardlo na quasta :)

30

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

mikey napisał/a:

Panowie, odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie - ile procent atarowcow ma gleboko w 4 literach mundial i polska pilke? Ja napewno.

Ja zgadzam się zdecydowanie z Sikorem i resztą. Dodatkowo popieram epi:

Oraz Gazetę Wyborczą

Jakiś czas temu widziałem w TV jakiegoś gościa z GW i facet miał conajmniej niepokolei (walczył  z całą resztą osób w studiu...)

Co do piłki to może sprawa wyglądałaby inaczej gdyby kopacze byli botami na 6502 :D

Oczywiście mam też szacunek do myślących inaczej :)

macgyver napisał/a:

Mnie polska liga piłki nożnej pasjonuje i interesuje tak samo jak imię psa burmistrza Wąchocka.

Ty to chociaż wiesz że ma imię :) (a nie wabi się)

alex napisał/a:

Ja nawet nie wiem ilu piłkarzy lata za piłką :D

Ja wiem jedno: bramka jest okrągła a piłki są dwie !

Alex jak nie wiesz ilu bramkarzy lata za piłką to wpadnij kiedyś na sztab to zrobię Ci wykład :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

31

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

A ja tam lubię popatrzeć jak 22 bogaczy ugania się za balonem ze skóry. Normalnie to nie widzisz, co tak majętni ludzie robią a tu proszę bardzo - biegają, czasem sobie spluną. Interesujące są też reklamy wokół trawnika.

http://www.5oft.pl/

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Tdc napisał/a:

Ja wiem jedno: bramka jest okrągła a piłki są dwie !

A Świstak gole strzela ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

33

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

LEGIA!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

CE CE CEWUKA CEWUKAES [cenzurka] :-P

z innej beczki: Dzis zmarl Kazimierz Gorski :| na tuz przed mistrzostwami heh.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-05-23 15:50:06)

35

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

to byly jakies mistrzostwa ?!?

36

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Nikt mnie nie przekona że to normalne, 20 lata a 1 tylko kopie

37

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Polska gola taka jest kibiców wola :)

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

38

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Zenon/Dial: oto chodzi - aby doprowdzić do konfrontacji :P Wtedy dopiero zaczyna się zabawa :)
To się nazywa rywalizacja o zasób :P

Jak byłem mały to pół osiedla rywalizowało w kolejce o kawałek chleba na święta :P Jak widać niektórych to bawi  :) (chodzi o tę konfrontację)

Adam Klobukowski: święta racja ! :)


A i jeszcze moje oświadczenie:
Pragnę zapewnić że moje prorockie zdolności ( :) ) nie nakazywały mi żartować sobie z miłośników piłki nożnej. Wystarczy zwrócić uwagę na godzinę w której wysłałem mój wcześniejszy post ? to nie była próba szydzenia z kogokolwiek.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2006-05-23 23:52:30)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

39

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

mieszkam w Warszawie powinnem być za Legią ?
-tak?

łee tam wolę czarne koszule ale i tak mi to zwisa kto jest mistrzem i kto z kim gra (...)

ostanio się trochę ruszyło jak debile zdemolowali stare miasto ( ech ręce opadają )

"Panowie, odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie - ile procent atarowcow ma gleboko w 4 literach mundial i polska pilke? Ja napewno" r. by Mikey
i podzielam całkowicie jego zdanię (!!!!)

40

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

heh - też nie wiedziałem, że były jakieś mistrzostwa. I co tam kopali - sędziego ?? - czy o co tam chodziło ?? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

41

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Co kopali? W okolicy, nowe doły na światłowody bo na normalnym kablu Net wybija jak jest burza
Czy to były TE miSZCZostwa? Czy chodzi o inne kopanie?

42

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

...ale teraz tak poważnie - były te mistrzostwa q*va, czy nie?!

a zresztą ch*j mnie tam...

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-05-26 10:39:34)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

43

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Te co były są za nami
Te co będą są przed nami
Mnie to wisi tak jak Tobie

44

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Azbest napisał/a:

Jeden ma na bluzie duze logo Atari i podpis zamiast "Atari" - "Malita". Moze mi ktos przyblizyc co to jest "Malita" i czy "Atari" finansuje polskich kiboli? :)

W dzisiejszej POLITYCE także jest fotka kibola z bluzą tej firmy i z logiem ATARI. Malita to duża firma ciekawe czy zdaje sobie sprawę że to logo jest znakiem zastrzeżonym...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

45

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Prawdopodobnie nic to nie znaczy, bo zupełnie inna branża...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

46

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

W takim razie trzeba zacząć sprzedawać sedesy z logiem Intela. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

47

Odp: Niemcy sie boja polski Atarowcow?

Kloc Insajd

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.