Temat: Joystick

witam ostatnio naszła mnie ochota na gry z czasów gdy byłem małolatem:) mislaem kupic Atarynke ( i pewnie tak zrobie za jakis czas) ale narazie sciagnolem soibie gry z neta i poprzez emulator odpalam je (Atari800Win PLus 4.0 tym oto programem) i powiem ze swietnie sie czuje w tych starych grach ale mam jeden problem kiedys grałem Joystickiem a teraz na klawiaturce to juz nie jest to samo tam w opcjach jest cos o Joystiku ale mi osobie ktora od 30 min ma ten emulator nie wiele to mówi a zatem moje pytanie czy jest mozliwośc by Pc-towski dzojstik działał na tym emulatorze tak by mozna było grac w te gry z pozycji dzojstika a nie klawiatury?

pozdrawiam i dziekuje za odpisy

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

2

Odp: Joystick

bez problemu - wystarczy, że Twój PCtowy joystick/gamepad bedzie podlaczony i poprawnie zainstalowany pod windą, to bedzie można go używać na w/w emulatorku. Z menu "input" wybierz "Joysticks..." i pod na joysticku atari (1-4) wybierz z listy (oprócz klawiatury numerycznej, i zdefiniowanej wg własnego uznania) nazwę, która  powinna odpowiadać Twojemu joy'owi...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

3

Odp: Joystick

Casper dziekuje za odpowiedz pomogłes bardzo a teraz mam pytanko inne czy joystick od Amigi bedzie pasował i działal do Atarynki? słyszałem ze tak ale wole sie upewnić pliss help

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

4

Odp: Joystick

Będzie na 100%

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Joystick

Dely dzieki wielkie
pozdrawiam

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy