Temat: Kodowanie znaków w forum

Coś się skopało z kodowaniem. W nagłówku jest ISO8859-1, przez co niepoprawnie wyświetla polskie znaki.

2

Odp: Kodowanie znaków w forum

niech zgadne, musisz wejsc do swojego profilu i zmienic jezyk na polski

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Kodowanie znaków w forum

ciekawe że do niedawna wszystko było wyświetlane w porządku :)

4

Odp: Kodowanie znaków w forum

admini sprawdzają naszą spostrzegawczość, pewnie szykują coś większego ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: Kodowanie znaków w forum

Konrad Mrożek napisał/a:

ciekawe że do niedawna wszystko było wyświetlane w porządku :)

Tak, niecny dely co kilka dni złośliwie zmienia Konradowi domyślny język. Nic nie zmieniałem, ani dziś ani niedawno.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Kodowanie znaków w forum

Tak, wybitna złośliwość delyego ;) ponad 1000 userów mamy na a-a a dely się zawziął tylko na jednego Konrada i sprawił, że akurat jemu nie działa :lol: :lol: :lol:

7

Odp: Kodowanie znaków w forum

U mnie tez zle wyświetla :P
Faktycznie w profilu byl wybrany jezyk angielski (ale ja nic tam nie ruszalem) :)

Ostatnio edytowany przez Kasjo (2006-07-09 17:30:27)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

8

Odp: Kodowanie znaków w forum

u mnie tez "samo" sie zmienilo z polish na english ... ;)

ale juz poprawilem i jest ok

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Kodowanie znaków w forum

U mnie tez zmiana...

Odp: Kodowanie znaków w forum

Widać upał bity w kablach poskręcał...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Kodowanie znaków w forum

czyli nie tylko mnie? :) sorry ale wcześniej nie miałem z tym problemu. poza tym nawet AS napisał w " PARTY w Kozimgrodzie ", cyt: "Dobry opis tylko coś zjadło Polskie znaczki..".

12

Odp: Kodowanie znaków w forum

u mnie też pokręciło ...

pomidor

13

Odp: Kodowanie znaków w forum

moze polecialo jakos update users set lang='english'; (8

14

Odp: Kodowanie znaków w forum

Zapomniales dodac: where userID in (select users where dely_nie_lubiu_usera=true);
:D

15

Odp: Kodowanie znaków w forum

hahaha, śmieszne. raczej chyba userId = rnd(). nie wiem ale coś musiało się stać skoro nie tylko ja tak miałem. chyba że reszta ściemnia.
poza tym ja się na nikogo nie skarżę i nie mam nic do delyego. następnym razem nie będę nic pisał :P.

ps. ciekawe czy zidane miał problemy z kodowaniem znaków :D.

16

Odp: Kodowanie znaków w forum

No to sprawa wymaga wyjaśnienia, ponieważ nie przypominam sobie żebym coś mieszał.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Kodowanie znaków w forum

I o właśnie na tym polega mieszanie ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

18

Odp: Kodowanie znaków w forum

Może jakiś dziwny reset language na english... U mnie też było przestawione, a napewno sam tam englisha nie ustawiałem.

19

Odp: Kodowanie znaków w forum

a moze na forum pojawil sie jakis nowy admin (oczywiscie bez wiedzy delego :D )

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

20

Odp: Kodowanie znaków w forum

Jedyne możliwe wytłumaczenie to apgrejd forum do wersji current, tylko ciekawe czemu to się zrobiło wybranym osobom?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.