1

Temat: SearchPlugin dla Firefox

Pod tym linkiem znajduje się searchplugin do firefoxów (powinien też działać w nowszych Netscape) pozwalający na szybkie przeszukiwanie foruma atari.area.

Dziękuję za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: SearchPlugin dla Firefox

perfektnie!

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

3

Odp: SearchPlugin dla Firefox

Plugin mógłby przeszukiwać całe AA, nie tylko forum. Prawie perfektnie, ale za to zajefajnie. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: SearchPlugin dla Firefox

phiii...
od dawna mam to w postaci smartbookmarka...
takie cus sam sobie mogl zrobic kto chcial w przegladarkach typu konqueror/galeon/epiphany/opera/bycmozerowniezw_kazehakase
w operze to nawet zdaje sie prosciej mozna zrobic (prawyklik na dowolnym okienku formularza...)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: SearchPlugin dla Firefox

Opera niestety po niedługiej chwili pracy - zajmując cały ram powoduje samozniszczenie (a u mnie tak sobie działa) - na szczęście siebie. Więc ostatnio Operze pomogłem - i ja wyjebałem. Jednak FF - moze wolniejszy - ale lepiej mi się spisuje :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: SearchPlugin dla Firefox

no... Testowalem Opere i miala znacznie fajniejsze funkcje niz FF, a przynajmniej mi wydawala sie bardzie ergonomiczna. Niestety 10% stron na ktorych mi zalezalo dzialala niepoprawnie. FF jest jakby ciezszy ale nie sprawia klopotow. Wyszukiwarka dziala ladnie, ale ja i tak prawie caly czas mam AA otwarte ;)

7

Odp: SearchPlugin dla Firefox

Dziwne, na jakie ty strony wchodzisz? Ja przez dwa lata używania Opery trafiłem może na 10 źle działających stron. Wszystko to "IE only", czyli "webmaster dupa", czyli do Osiołków.
Faktem, że FF lepiej radzi sobie z wyświetlaniem stron pisanych tylko pod IE, ma bodaj jakąś emulację jego błędów. ;)

8

Odp: SearchPlugin dla Firefox

www.zbieramcartridge.com

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

9

Odp: SearchPlugin dla Firefox

www.odwalciesie.com :P

nie do konca dobrze dzialal mi serwer pocztowy o2.pl albo konto.pl juz nie pamietam, zle dzialal system, ktorego uzywam w firmie, itp.

najgorsze, ze nie zawsze wiedzialem, ze cos jest nie tak

Ale przymierzam sie do przetestowania wersji Opera 9.

10

Odp: SearchPlugin dla Firefox

ale ja i tak prawie caly czas mam AA otwarte ;)

To juz wiem skad tylu gosci online :P

11

Odp: SearchPlugin dla Firefox

nosty napisał/a:

Ale przymierzam sie do przetestowania wersji Opera 9.

Nie ma co testować. opera 9 już dawno jest release. Ja od kilku miesięcy siedziałem na betach i wszystko smigało.

Ale opera chyba ma swoje humory, pod tym względem, że kilku moich znajomych strasznie na nią narzekało utrzymując, że zjada mnóstwo pamięci, zajmuje 100% procesora itp. Pewnie zależy jak komu się uda :)