Temat: post=post+1

Wczoraj lub przedwczoraj odpisując Mikeyowi na jakiś tekst po przeczytaniu odpowiedzi i głebszy zastanowieniem się postanowiłem wycofać post! Jednak po jego wycofaniu rzuciło mi sie w oczy jedno uchybienie proceduralne. Po skasowaniu wypowiedzi w liczbie postów pozostał wynik bez zmian to znaczy nie odjęło liczby o jeden. Nastepnie przeprowadziłem parę testów z kasowaniem cofaniem na strzałkach w IE i efekt ten sam. Myślę, że warto poprawić ten błąd bo szybko można zostać królem offtopiku. I jeszcze jedno co mi się nie podoba to to, że jeśli napisze się post swój jeden pod drugim liczone są dwa posty i widać je jako osobne - kiedyś był drugi podpinany pod poprzedzający i nowa część oznaczana jako EDIT i godzina i myslę, że tak powinno być.

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: post=post+1

Tak bylo na PHPBB, teraz nastal PunBB i tak juz zostanie. Modow nie bedzie. Co do licznika postow: tak juz jest, i na PHPBB tak bylo. A kto to wykorzysta niechybnie zostanie zgladzony przy uzyciu bana(na).

3

Odp: post=post+1

ZTCP, to na phpbb kasowanie posta odejmowało jeden z ogólnej liczby postów.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: post=post+1

to bylo juz tutaj zglaszane (przezemnie)
dely jasno sie okreslil ze punbb nie bedzie edytowal (btw. chociaz apdejtujesz go? bo to wlasnie byl argument za "nie grzebaniem w zrodlach punbb")

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: post=post+1

Sądząc po roku w kopiwrajtach, to chyba nie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: post=post+1

Ten sam rok w kopywrajtach jest na stronie autora pod newsem z roku następnego, więc możesz się mylić.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

7

Odp: post=post+1

Właśnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: post=post+1

PunBB podaje wersje w innym miejscu. Zadanie domowe.

9

Odp: post=post+1

dely napisał/a:

Właśnie.

przyjmuje to za potwierdzenie - ze jednak aktualizujesz puna...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2006-10-11 23:07:32)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep