Temat: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Poniewaz sprzedalem konsolke i zostalo mi troche gier, ktoprych nie mam gdzie wetknac, to wystawiam je na sprzedaz :-) Na zyczenie wysylam fotki. Wszystkie gry w orginalnych opakowaniach w stanie idealnym (poza Kasumi Ninja), przetestowane z oirginalnymi instrukcjami. Wysylka 5 zl priorytetem w kopercie babelkowej (pudelka sa calkiem sztywne, nic w czasie transportu w ten sposob nie powinno sie stac). Oto lista gier:
- Tempest 2000 - klasyka, pierwsza gra, ktora pokazala co Jag potrafi. Rewelacja kolorystyczna i dzwiekowa, kilka odmian klasycznego Tempesta w jednej grze! - 26 zl
- Wolfenstein 3D - znana z PC i innych komputerow strzelanka 3D w stylu FPP - celem jest obalenie 3 rzeszy ;-) Swietna zabawa, grafika, dzwiek, mozliwosc zapisywania stanu gry! - 28 zl
- Missile Command 3D - znakomita gra typu "defender", w kilku odmianach, takze 3D - wysoko oceniana i bardzo grywalna, rzadziej spotykana na wtornym rynku - 35 zl
- Syndicate - rewelacja przygodowo - zrecznosciowa - hit z PC, tutaj w ulepszonej wersji na Jaga - duza rzadkosc - UWAGA! Gra nieotwierana, w folii z hologramem jak noweczka!!! - 48 zl
- Iron Soldier - klasyka, kontrolujemy wielkiego robota, ladnie animowana grafika 3D, duzo dobrej zabawy - 26 zl
- Doom - mroczna, ale bardzo wciagajaca strzelanka 3D z FPP - rewelacja, najlepsza implementacja ze wszystkich konsol, raczej rzadkosc na wtornym rynku - 40 zl
- Bubsy In: Fractured Furry Tales - plastformowka - sterujemy sympatycznym kociakiem, zeby przedrzec sie przez wiele roznych przeszkod po drodze - 25 zl
- Dragon The Bruce Lee story - klasyczna nawalanka - trzeba sobie poradzic z masa przeciwnikow w walce wrecz - 25 zl
- Kasumi Ninja - rowniez nawalanka - tyle, ze duzo bardziej krwawa niz "Dragon", dosc rzadka na wtornym rynku, podnieszczone (poprzecierane troche na brzegach) pudelko, ale instrukcja cala no i dziala bez problemu - 30 zl

Zapraszam, ceny ustalilem jak najnizsze zeby szybko sie pozbyc zapasu, ktory mi juz nie potrzebny a ucieszy kogos, kto nadal uzywa Jaga :-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Tempesta poproszę dorzucic do tego Jaga co zamówiony :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Tak jest! :-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

4

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Łykam syndicate, missle command i doom :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

ja łykam Kasumi !

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

OK Panowie, zaklepane, zapraszam na priv po dalsze informacje :-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

7

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

łykam polopiryne - bo się spóźniłem :) - a tak serio - to jak się nazywała ta najlepsza platformówka na JAGA ?? - bodajże z 1995 roku ??????????????

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Rayman?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

o - właśnie o to chodziło. ... tylko, że jaga jeszcze muszę zakupić. To - to może po 15 :):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

musze sobie w koncu zrobic dostep do sieci w domu :/
dely - jakbys chcial sprzedac to Missile Command 3D to adres znasz ;)

pin - dla Raymana warto kupic Jaga! Najmiodniejsza gra na te konsole.

11

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Nosty to sprzedaj mi jaga!
-może być zniszczony i bez kartonu.. jak wbiła isę w niego lutownica to też chętnie qpię jak działa..
Na allegro jakiś świr chce 650 czy 550 .. bo ma pudełko.....

12

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

sylwiusz: wysłałem do Ciebie e-mail z AA, ale chyba nie doszedł - proszę o info (na mój e-mail).
pozdrawiam :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

13

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

AS - No nie moge teraz. Mam tylko 2 sztuki. Jedna boxowana w szafie i jedna wlasnie taka popalona (skad wiedziales? ;) czy poklejona do grania...
Jak cos sciagne z usa w stanie niekolekcjonerskim przy okazji to dostaniesz po kosztach. Ale widoki marne - ceny ostatnio wygorowane. Jag + pare cartow kosztje >$100 czesto :/

14

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

sylwiusz: wysłałem do Ciebie e-mail z AA, ale chyba nie doszedł - proszę o info (na mój e-mail).

Ja również czekam na info.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: [SPRZEDAM] Tanie gry do Jaga!

Nasz kolega ma na głowie dynię i szaleje po kraju a w przypływie atarowego sentymentu zrobił nam jaguarowy dowcip :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P