Temat: Oddam za darmo kilka rzeczy

Czasami zachodzi potrzeba zrobienia większych porządków i człowiek z racji ograniczenia metrażu, nieprzydatności kilku drobiazgów i potrzeby uzyskania wolnego miejsca stwierdza, że kilku rzeczy, które ma w swoim posiadaniu musi się pozbyć. Czasami jednak to co nam nie jest potrzebne, może przydać się innej osobie. Stąd informuję, że mam do oddania następujące rzeczy:

- 2 magnetofony XC(A) 12 (oba z turbo 2000) do tego 1 cartridge z turbo 2000
- oryginalny kabel antenowy (modulator <-> TV)
- obudowa + klawiatura od Atari 130XE
- obudowa (blacha + zasilacz) do TOMS 720
- 2 zasilacze do atarki - jeden 1A, drugi 1,5A
- ok. 30 kaset z softem (głównie gry, ale nie tylko) w systemie Turbo 2000
- telewizor VELA 206 przerobiony przeze mnie na monitor do Atari
- stabilizator napięcia, używany do starego Rubina ;) wiem, że działa, mi nie jest potrzebny, a szkoda wywalać ;)

Oczywiście nie chcę za to nic. Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru tego słać za pośrednictwem poczty itp. W rachubę wchodzi tylko odbiór osobisty (Olsztyn, jakby ktoś nie wiedział), ew. gdy mogę to dostarczyć na terenie Polski północno-wschodniej, jednak nie jestem w stanie podać terminu dostarczenia (w mojej pracy miewam często wyjazdy służbowe w różne miejsca regionu, jednak z reguły dowiaduję się o tym z wyprzedzeniem 1-2 dniowym z reguły). Jak się nikt nie zgłosi, to niestety będę musiał wyp*ć to na śmietnik.

Aha, nie decyduje kolejność zaklepania, tylko kto pierwszy będzie w stanie odebrać, ten to dostaje.

Poczta i firmy kurierskie nie wchodzą w rachubę.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-07 21:11:13)

2

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Ja poproszę o rezerwację kaset i jednego magneta.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

A ja poproszę tę blachę z zasiłką od 720-stki.

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

To kiedy będziecie w Olsztynie po sprzęt ? :P

miker: możliwe, że w okolicach 23-24 października będę w Warszawie... ale to na razie nie jest pewne....

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-07 22:04:35)

5

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

ja pisałbym się jeśli można na magnet i cartrige z turbo 2000, jestem z olsztyna :)

pozdrawiam
tomasz

6

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

tomasz, daj jakieś namiary na priva...

7

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Ja bym chcial kabel antenowy. Jak bede w Olsztynie to dam znac. Mozliwe, ze bede 20 pazdziernika ale nie jest to jeszcze pewne.

P.s. Jak bys mogl to podeslij na priva nr komory, na mazurach nie mam netu.

8

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Nie ukrywam, że zależy mi na szybkim pozbyciu się tego sprzętu, zawala miejsce... nie wiem jak długo będę miał cierpliwość trzymać go w pokoju ;)

mazi: właśnie Ci posłałem numer komórczaka.

9

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Obudowa i klawisze do 130XE bym wzial chetnie (w Warszawie).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

10

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Mac a co zrobileś z bebechami  130tki i toms-a?

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-10-08 08:45:23)

11

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Podejrzewam, że ma to teraz w towerku, co się tak koledze o xywie 5eba bardzo nie podobało :]

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Pecuś: mała poprawka... to obudowa z napisem 65XE ale ta wersja z Expansionem obok cartridge-a.

AS: jak miker słusznie zauważył wnętrzności poszły do towera, bardzo praktyczne użytkowo rozwiązanie - dzięki temu na jednym biurku mam trzy różne kompy i wszystko się mieści, inaczej musiałbym wyp*ć atarkę do piwnicy, bo nie miałbym na nią miejsca.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-08 09:21:41)

13

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

macgyver dochodzą do ciebie moje maile ?

pozdrawiam
tomasz

14

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Napis mi nie potrzebny :)
Za to obudowa bez dziur na przelaczniki by sie przydala, bo bym zrobil porzadnie swoj komputer w koncu. Bo jest prawie porzadnie (o jedna dziure za duzo ;) ). A klawiatura rezerwowa zawsze sie przyda, bo nigdy nic nie wiadomo.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

15

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

pecus: No właśnie chyba jedna czy dwie małe dziurki (fi 5mm) chyba są...z tyłu oczywiście... na taki typowy przełącznik. Wcześniej miałem tam przełącznik mono/stereo i od cobra hackera, stąd te dziurki.

tomasz6662: sprawdzałem skrzynkę i nic nie ma... bo te V1gr4 0nl1n3 to chyba nie od Ciebie ? ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-08 12:07:30)

16

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

f**k, wysłalem do ciebie ze 3 maile, wiedziałem, że ten internet to oszustwo :)
możesz do mnie napisac na t.gadomski!wp.pl ? (!->@)

pozdrawiam
tomasz

17

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Hej!

Ja bym się pisał na ten stabilizator do starego rubina :) nie żartuję :D

Seban

18

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

OK, sprawy mają się tak - 3 listopada będę w Warszawie w okolicach południa (z tolerancją powiedzmy 2 godzin) i pewnie większość osób w tym czasie będzie w pracy, etc. osobiście jestem w stanie dostarczyć to wszystko w praktycznie dowolne miejsce Warszawy, ale wydaje mi się, aby najlepiej jedna osoba zabrała cały sprzęt a pozostałe osoby odebrały zamawiany sprzęt od niej - czy ktoś jest chętny podjąć się tego zadania ? Najlepiej poproszę na priv/maila o numer na komórkę, żebym będąc na miejscu mógł się porozumieć.

Zostało wszystko poza kabelkiem, który już jest w rękach Maziego.

19

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

Ok, sprawa jasna... ok. 12 będę w Warszawie i cały sprzęt odbiera Sikor, więc osoby z Warszawy, które sobie zaklepały cokolwiek, niech się ślicznie uśmiechają do Sikora w sprawie odbioru sprzętu.

Jak już zaznaczyłem - osobiście nic za to nie chcę, ale sądzę, że Sikorowi za fatygę jakieś piwo postawicie ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-31 16:42:26)

20

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

To daj Sajkorowi ten streamer co zamawiałem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

dely, u Sikora będzie WSZYSTKO z zamawianych gratów (poza kabelkiem, który wziął mazi)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-31 17:26:42)

22

Odp: Oddam za darmo kilka rzeczy

O.K. - rzeczy dotarły do mnie, teraz się uśmiechać ;)
Dely: rozumiem, że na sztabie jakimś będzieś i streamere zabierzesz...?

Sikor umarł...