1

Temat: Konkurs okołoświąteczny.

Witam!!!
Chcieliście konkurs, to macie ;) Temat: konkusrs okołoświąteczny, termin: 26.12.2006 do godziny 24:00, prace nadsyłać na mojego maila (ogólnie znany), jedyny warunek: praca ma chodzić na gołym atari 65XE w wersji PAL i ma być oryginalnym produktem autora(ów) wykonanym na ten konkurs. Może to być grafika, muzyka, intro lub cokolwiek innego. Prace nie uruchamiające się same - wymagają załączonego playera/przeglądarki/pliku uruchamiającego. Wsio.
Wyniki: ewentualne prace będą wystawione do publicznej oceny, a czas głosowania kończy się 31.12.2006 roku. Ewentualne wyniki zostaną upublicznione najpóźniej 3.01.2007 roku.
Nagrody: czteropak piwa na najbliższym zlocie/sztabuie na którym będę oraz 15złociszy na dowolny cel dla zwycięzcy.
Powodzenia - czas goni ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Sikor, proszę... czy ty naprawdę jesteś tak naiwny że myślisz że ludzie nie mają co robic w domu w swieta ? Tylko tworzyc prace
na twoj kolejny konkurs ?. Powiedz szczerze, czy przynajmniej na jeden z dziesiątek poprzednich ktoś odpowiedział  ?.(mam nadzieje ze TAK,
to przynajmniej cie częsciowo usprawiedliwi). Doceniam twoje dobre checi, ale prosze WRÓĆ NA ZIEMIE. Wątpie aby w dzisiejszych czasach zachęta dla kogolwiek  był czteropak PIWA i 15 PLN. My już nie chodzimy do szkoły!. Bo równowartośc tej nagrody czesc z nas zarabia w ciagu 1h pracy.

Nie odczytaj mnie prosze za jakiegoś "Pazerniaka", co bym się spodziewał od ciebie wielkiej kasy, ale jak ludzie nie maja często czasu na swoje powiedzmy hobby, to tym bardziej ich nie zachecisz niebotyczna nagroda jaką jest kwota około 30 PLN, aby poswiecili swój drogi wolny czas na tworzenie prac. Tak wiec jeśli tego jeszcze nie widzisz, uważam, że z  załozenia twój konkurs jest w swojej istocie poroniony.

Powyższe jest tylko moja opinia... jesli ktos sie ze mna nie zgodzi , trudno :) , ale ogólne marnujesz/my tylko przestrzeń dyskowa bez sensu na Krapowym serwerze :(

Pozdrawiam wszystkich świątecznie!, także ciebie Sikor.

Zajec/sword ;)

3

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Amen!

4

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

A my właśnie piszemy DEMO na ten konkurs. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

15 PLN piechota nie chodzi ;)

6

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

4 byxy... jak nic ;)

7

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Zapraszam także do głosowania nad sensem konkursów tutaj: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 981#p64981

Sikor umarł...

8

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

epi napisał/a:

A my właśnie piszemy DEMO na ten konkurs. :)

Jeżeli piszesz poważnie, to ja dokładam kolejny sześciopak(żywiec)do puli nagród, do odbioru u Łukasza( przy założeniu że wygracie, lub będzie tylko Wasza praca) :)

tak czy tak, pula rośnie :D

9

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Jakby każdy z forumowiczów coś dorzucił to pula byłaby warta świeczki :)

10

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

chesz nowy samochód - zorganizuj party! :P

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

alex napisał/a:

Jakby każdy z forumowiczów coś dorzucił to pula byłaby warta świeczki :)

No to ja mogę się dorzucić :)
Lubie oglądać demka a sam raczej z uwagi na kiepskie umiejętności w dziedzinie programowania nic nie spłodze co dyskwalifikuje mnie jako uczestnika (żałuje) konkursów Sikora :(

Tak czy owak jestem zdania, ze za dobrą prace należy się uczciwa gratyfikacja.
Jakby co Sikor to daj namiary na nr konta ;)

ogólnie to k...a jesień idzie!

12

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

No i co z tym konkursem? Wygraliśmy?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Sikor się pewnie nie może prac doliczyć i nastąpiło planowane opóźnienie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

O.K.
Nadeszła jedna praca, którą można pobrać ze strony: http://sikor_soft.w.interia.pl/ - zakładka K. okołoświąteczny. Autorzy automatycznie wygrywają nagrodę ;), mimo to proszę o głosowanie w tym wątku w skali od 1 do 10 na tą pracę - do końca roku. Ciekawy jestem, jakie macie poczucie humoru ;)

Sikor umarł...

15

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

10!

16

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Nie popełniłeś błędu, nagroda 1 miejsce należy sie właśnie T E J pracy. Też bym ją zauważył z prac 1:1
Jak poprzednik: 10!

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2006-12-27 12:44:37)

17

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

praca nie na temat.

poza tym 93% kodu zerznietego z sudoku

no i dzojstik nie dzial, czym tam sie steruje?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

18

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Owszem. Praca nie na temat, aczkolwiek zabawna :D

19

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

A gdzie Wy widzicie jakiś określony temat w regulaminie huh?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Konkurs miał być "okołoswiąteczny" co sugeruje tematykę, a poza tym został ogłoszony po mojej propozycji konkursu na świąteczny efekt. Nie żebym sobie przypisywał zainicjowanie tego konkursu, ale dwie przesłanki zaistniały więc oczekiwania były mniej lub bardziej nacechowane :)

Ostatnio edytowany przez alex (2006-12-27 16:41:23)

21

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

A panowie narzekacze zrobili coś konkurencyjnego?

Jak nie to kucać! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Konkretnie świętowaliśmy! :D

23

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Ale to niestety jest na temat... Popatrzcie w odpowiednim wątku - dyskusja na ten temat nasiliła się właśnie przed świętami i jak dotąd - trwa...

Sikor umarł...

24

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

Jak mam częśc nagrody przekazac ??

25

Odp: Konkurs okołoświąteczny.

tak, za 10 lat ktos zobaczy scrolla, przeczyta faki i na 100% bedzie wiedzial ze to demko jest swiateczne/okolswiateczne :-) no zainteresowani beda pamietac ;)

swoja droga demko jest wzorcowe, taki oldskól polskiej sceny atarowej. :) oczywiscie 10 pkt :)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.