1

Temat: Wywiad z autorem Minera 2049'er

W sieci, pod adresem http://www.armchairempire.com/Interview … -hogue.htm umieszczony jest wywiad z Bill Hogue - autorem minera. Pod linkami tam zawartymi jest także emulator Minera i Bounty Bob Strike Back dla Windowsa ;) Taki nieoficjalny emulator stworzony przez Billa. Warto zajrzeć.
Miałem to zamieścić w newsach, ale albo Dely uznał, że nie warto (drugi news jaki podsyłam bez odzewu), albo ma nieaktualny adres e-mail ze strony atariarea...

Sikor umarł...

2

Odp: Wywiad z autorem Minera 2049'er

Jakbyś Sikor poczekał, aż odbiorę maila to pewnie bym dodał. Wyobraź sobie, że nie siedzę non-stop przy komputerze i nie naciskam "sprawdź pocztę", "sprawdź pocztę", "sprawdź pocztę", "sprawdź pocztę", "sprawdź pocztę", "sprawdź pocztę" :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Wywiad z autorem Minera 2049'er

'Sprawdź pocztę' skończyło się na 'kill'em all' :)

4

Odp: Wywiad z autorem Minera 2049'er

Nooo, wysłałem wczoraj, więc myślałem... A poprzednio ani słowa o newsie, więc nie byłem pewny, czy Ci działa ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Wywiad z autorem Minera 2049'er

Wow ! Gość programuje maszyny dla Technicoloru :) Ja też chcę ! To dopiero prawdziwa jazda a nie jakieś tam 6502 ;P

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-02-24 18:01:00)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Wywiad z autorem Minera 2049'er

gRzEnIu napisał/a:

To dopiero prawdziwa jazda a nie jakieś tam 6502 ;P

tja, powiedział znawca 6502 :)

7

Odp: Wywiad z autorem Minera 2049'er

tia :) - powiedział znawca technicoloru :):P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info