1

Temat: "nowy" engine atariarea

donoszę po raz kolejny, iż po ostatniej modernizacji atariareaa - czytaj - po zmianie wyglądu serwisu - nie mam możliwości komentowania niczego, co dotyczy newsów, w dniu dzisiejszym - strony o GŁUCHOŁAZACH, oraz TWOLINER'a. Najgorsze jest w zasadzie to, że nie moge ustalić prawidłowości owego zjawiska - gdyż określenie "nie da się" ma zastosowanie w 95% przypadków - więc 5% określa stan - "da" :) - Pytałem kierownika o tę kwestię - i ustalono, że wszystkie syfy - typu javascript itd. mam w przeglądarce w postaci - ON - czyli powinno to działać. Przeglądarka - FF 2;- dziś po aktualizacji. NIE dotykam IE - bo mam nań alergię, poza tym zablokowałem syfa na fajerłolu :) - i nie chce mi się tego ruszać. Bo nie :)

Była też koncepcja dotycząca admina mojej sieci - lecz zastanawiam się - skąd biorze sie owe 5% przypadków i czy aby nie świadczy to też o tym, że nie tędy DODA.

Jeśli jednak problem może dotyczyć dostawcy internetu w moim przypadku - proszę o sprecyzowanie zapytania, które muszę skierować na jego minetor - bo w sprawach sieci nie jestem kozakiem - i mogę wielu rzeczy nie wiedzieć - czy może nawet - jest tak z całą pewnością, więc ?????

aha - siedzę na w98seSP2

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: "nowy" engine atariarea

zaproś kolegę z notebookiem do siebie, niech się connectnie i sprawdź czy tez ma problemy. Wyeliminujesz, albo potwierdzisz wtedy opcję z providerem. Ja jakiś czas temu miałem podobne problemy. ale występowały tylko pod IE. NIby wyświetlało mi, ze jestem zalogowany, wpisywalem cokolwiek to twolineara i dostawałem tylko komunikat prosze czekać ...  po czym nic się nie działo.  pod FF wszystko dziabało normalnie. PO upgrade IE z v 6 do v 7 problem zniknął.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: "nowy" engine atariarea

Wypróbuj Operę. :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: "nowy" engine atariarea

Pin, pisałem Ci na GG 1.000.000 razy co masz przekazać administratorowi. Spytaj czy przypadkiem nie są blokowane po drodze, np. na proxy, XmlHttpRequest. Dla przykładu możesz podać do sprawdzenia AA.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: "nowy" engine atariarea

kiero - tylko zapytanie które sformułowałeś wówczas nie brzmiało jak to - co nareszcie widzę powyżej :) - mam jeszcze jeden pomysł - przebootuje kompa z boot_winpe - i zobacze czy jest to samo

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: "nowy" engine atariarea

To samo Ci pisałem drewniaku :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: "nowy" engine atariarea

no - wyrażenia dosłownie "XmlHttpRequest" nie przypominam sobie, a użycie jakiegokolwiek skrótu myślowego w tym przypadku może doprowadzić do niezrozumienia mojego zapytania poprawnie :):P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info