26

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Wczoraj tj. w sobotę byłem z przyjaciółmi w Stegnie, więc gdyby akurat był sztabik, to pewnie byśmy chociaż na chwilkę zahaczyli o 3miasto ;)

Btw. przejeżdżając przez Ornetę zrobiliśmy potrójną pętlę :)

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

grey/msb napisał/a:

...no i gdzie te tlumy, Stryker? :D

Ja wagowo moge robic za 2 osoby, Stryker to trzecia wiec jest juz tlum ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

28

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

:) poczekamy jeszcze trochę i się zrobi sztaba w Świemirowie ( dzielnica Sopotu ) Stryjek widział ewentualny obiekt sztabowy,więc się wypowie w temacie jego użyteczności.Miejsce git tylko trza pogadać z jednym autochtonem ( czyt. właścicielem obiektu).Niebawem foty się zamieści...

gep/lamers^dial

29

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

...a miejsce/zgoda na zrobienie grilla jest? jeśli tak to zajebi*cie! :D Rozumiem, że skoro Sopot to od pępkowego się nie wywiniesz, Tatuśku :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

no ba! trza sie poważnie stoczyć (nawet skarpa ku temu jest...) a tak na marginesie to...sTEGNA suxx!!!...;)

gep/lamers^dial

31

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Grey to jak ? mowiles mi ze w ten weekend masz mozliwosc zrobienia sztaba ;> więc ????

"wszystko się kiedyś kończy......."

32

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Tu Guma- The Factory. Robicie imprezkę w okolicach Gdańska?? Można się dołączyć. Jakies konkrety :)

Guma- The Factory

33

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

elo! :-)
moze by tak zrobic sztabik 3-4 marca? Co do miejsca to sie jeszcze wyszuka odpowiednie..... są chętni ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Akurat mi się urlopik zaczyna, wiec jak najbardziej :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

35

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

:)

36

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Na początku marca z przyjaciółmi planowaliśmy wypad do Żarnowca... jak pokryje się to z terminem sztabu to z pewnością zawitamy, aczkolwiek nie należy uznawać tego terminu jako wiążący ;)

37

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

i temat umarł (:

38

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

ta... akurat ty byś przyjechał do trójmiasta :P najbardziej zawiedziony sztabowicz :lol:

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-03-05 16:39:26)

39

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Mac a po co mam przyjeżdżać to trójmiasta??

Skoro tu mieszkam :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-03-06 10:44:59)

40

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Index ? Zloty ? Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

W Trójmieście mieszkasz ?

41

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Ponoć Gdynię zamieszkuje.... Powitajmy na pomorskiej ziemi członka legendarnej grupy SwordSoft :)