1

Temat: Oddam gazety!

Witam.
Właśnie robię porządki i mam takie oto rzeczy do oddania:
-"Bajtek" sztuk 90. stan różny, najczęściej b.dobry
-"Komputer" sztuk ok. 50, stan bdb
-"Tajemnice Atari","ST Computer',"ST Format","Moje Atari","STe Fan","Atari Magazyn", ST Fan", "Świat Atari","Atari Explorer", sztuk 64, stan bardzo różny.
Do ostatniej pozycji pierwszeństwo ma Moonie, ale pewnie wszytkiego nie weźmie, bo gazety 8-bit go nie interesują, więc ze 40 sztuk zostanie.
Proszę nie pytac o konkretne egzemplaze. Oddaje to za friko, najlepiej w calosci. Jeśli się ktoś po to nie zgłosi do Sosnowca do przyszłego piątku to wywalam to na śmietnik. Niestety, musze przeczyści szafy...
mój tel.: 660712772

Ostatnio edytowany przez sqward (2007-03-24 17:04:03)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

2

Odp: Oddam gazety!

o, Bajtki to się przydadzą...

Ej, Śląsk - brać od sqwarda, to się poskanuje (bo osobiście przestałem wierzyć w poskanowanie tych lewisowych, ech...)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Oddam gazety!

Gdyby coś zostało to ja przytulę, może Dracon__ by odebrał i zapodał mi na Grzybsoniadzie?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Oddam gazety!

Atari Explorer by mi pasowało - możliwa przesyłka...? Względnie gazetki do dużego Atari...? Koszty przesyłki w pełni pokrywam, jakby co.

Sikor umarł...

5

Odp: Oddam gazety!

ja poprosze tajemnice atari :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Oddam gazety!

STE fany? jakie nuery, jesli masz te pierwsze to chetnie, od rzu do skanowania. No i Explorer tez by bylo fajnie poskanowac.

czego nie mowiles wczesniej to bys podeslal razem...

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

7

Odp: Oddam gazety!

Bajtki i Komputery dzisiaj wziął Ramos.
Nie wysyłam tego, nie oddaje pojedynczych sztuk itp. Przykro mi Panowie, ale nie chce mi się z tym bawić. Zapytajcie Vulgara jak ja mam daleko na pocztę :P
Zostały już tylko gazety Atarowski, pewnie Moonie wszystkie weźmie za tydzień i co mu żona wyrzuci to na grzybsoniadę przywiezie :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.