Temat: Kanał #atari8

Dlaczego znowu mam bana na kanale #atari8?

2

Odp: Kanał #atari8

Jeśli masz neostradę to "posiadasz bana". Załatw sobie jakieś konto shellowe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Kanał #atari8

;] wlasie widze ze mnie tez banneli ;] haha co za piiii.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Kanał #atari8

kanał #atari8 jest jeszcze w głębokim socjaliźmie gierkowskim, kiedy to nie chciało się zamknąć podejrzanego o przekręt tapicera to tak na wszelki wypadek przyskrzyniło się wszystkich tapicerów nad Wisłą...gratulacje panowie...

gep/lamers^dial

5

Odp: Kanał #atari8

Ej co tak jęczycie, po co wam IRC. IRC umarł. teraz sie na czatach siedzi i na giegie. Elita siedzi na jabberze. IRC to dno i muł :)

6

Odp: Kanał #atari8

dely: zrob jakiegos trendi web 2.0 czata ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Kanał #atari8

Ej, XXI wiek pozdrawia i zaprasza do nowego lepszego świata, gdzie banów już nikt nie używa.

8

Odp: Kanał #atari8

DJ Gruby napisał/a:

Dlaczego znowu mam bana na kanale #atari8?

niestety, musisz laczyc sie z kanalem w sposob w jaki slodko pierdna opy ;-) nie mysl, ze ten ktory zalozyl ograniczenie podpompowal sobie ego; po prostu to taki 'wysoki prog' jak za dawnych czasow, nie kazdy wejdzie hehe

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9

Odp: Kanał #atari8

bo to kanał eLITY ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Kanał #atari8

Piguła/Shpoon napisał/a:

bo to kanał eLITY ;)

a pfffff ;d

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Kanał #atari8

Niechybnie ;)

12

Odp: Kanał #atari8

dely: a gdzie niby można "załatwić sobie jakieś konto shellowe"?

mikey: IRC rządzi! =] Żądam stanowczo dostępu do kanału!

13

Odp: Kanał #atari8

ej, ale ossochozzi? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Kanał #atari8

Jeden z operatorów polskiego IRCnetu tłumaczył kiedyś, że sam fakt posiadania dostępu do internetu, nie oznacza, że musisz mieć dostęp do sieci ircowej, to jest przywilej, a nie usługa do której masz automatycznie dostęp płacąc za internet ;)

a co do banów na neo - spotkałem się z tym na wielu kanałach z powodu braku możliwości identyfikacji poszczególnych użytkowników tej usługi, gdy jakiś delikwent narobi "dymu" i dostanie bana na IP, zaraz może się rozłączyć, "złapać" inny numer IP i omijając bana na poprzedni IP może "psuć" dalej, stąd na polskich kanałach często spotyka się bany na całą domenę: *!*@*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-04-12 21:32:07)

15

Odp: Kanał #atari8

ej a gdzie ten kanał jest ?

Sieć IRCnet.

zamierzam spróbować czy dostanę bana

Próbuj, wytrwali będą nagrodzeni :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Kanał #atari8

DJ Gruby napisał/a:

mikey: IRC rządzi! =] Żądam stanowczo dostępu do kanału!

Nie wiem czemu mam wrazenie ze myslisz ze ten ban to moja sprawka.
A żądać to sobie możesz, ale kieruj żądania w inną strone ;P

17

Odp: Kanał #atari8

mikey napisał/a:

Nie wiem czemu mam wrazenie ze myslisz ze ten ban to moja sprawka.
A żądać to sobie możesz, ale kieruj żądania w inną strone ;P

Nie powiedziałem, że to Twoja sprawka... Ale masz możliwości, aby go zdjąć... =]

Odp: Kanał #atari8

Może pytanie postawmy inaczej: jakie dziecko neostrady nałobuzowało aż tak że grupa trzymająca kanał postanowiła zbanowac całe neo?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: Kanał #atari8

ponoc tebe - nie chce mi sie loga przegladac :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

20

Odp: Kanał #atari8

Adam Klobukowski napisał/a:

Może pytanie postawmy inaczej: jakie dziecko neostrady nałobuzowało aż tak że grupa trzymająca kanał postanowiła zbanowac całe neo?

To byla suwerenna decyzja jednego z operatorow, z ktora reszta niekoniecznie sie zgadza :)

21

Odp: Kanał #atari8

Z czystej nieposkromionej ciekawosci (i tylko i wylacznie - to sprawa wlascicieli kanalu gdzie/co/jak/po co; Neostrady zreszta nie posiadam) - dlaczego kanal znajduje sie akurat na jednej z najbardziej lamerskich(*) sieci IRC - tj. IRCnet; przyzwyczajenie/tradycja czy sa tez jakies inne szczegolne powody?

Pytanie bez zadnych glebszych podtekstow, wiec prosze sie ich nie doszukiwac :-)

* - w znaczeniu - http://www.ircnet.org/supernews.html ; dodatkowo chociazby zbieranina script-kiddies, problemy z identyfikacja uzytkownikow, itp...

Ostatnio edytowany przez IRCer (2007-04-13 16:24:36)

22

Odp: Kanał #atari8

zaszłośc historyczna. po prostu tam został utworzony ten kanał, dość dawno, kiedy w zasadzie był tylko ircnet, efnet i dalnet :)

23

Odp: Kanał #atari8

konkludując:

NIE BĘDZIE NICZEGO!

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Kanał #atari8

mam komputer za 40 tys. i najnowszy program antywirusowy, zadne bany mi do komputera nie wchodza

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.