Temat: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

Witam wszystkich,

na pierwszy rzut oka mój post zupełnie tutaj nie pasuje. Co mają Polonezy do Atari? ;) I to zabytek, i to zabytek, z którego ludzie wyciskają więcej, niż założyli twórcy :)

Część z Was mnie zapewne pamięta, część drapie się po głowie i zastanawia się, czego tu szukam :) Dawno temu brałem aktywny udział w życiu sceny, działałem w grupie Crazy Atarians, później w grupie AIDS. Zajmowałem się swappem oraz muzyką, z marnym skutkiem :)

W chwili obecnej działam w Stowarzyszeniu FSOAUTOKLUB, zrzeszającym miłośników, posiadaczy i sympatyków samochodów marki FSO - czyli Warszawy, Syrenki, Fiaty 125p i Polonezy. Każdego roku odbywają się dwa zloty: rocznicowy oraz ogólnopolski. Podjąłem się organizacji zlotu rocznicowego i ... to już za sześć dni.

Zapraszam serdecznie każdego, kto ma ochotę spędzić kilka dni z ludźmi, których hobby to motoryzacja. Wszelkie informacje znajdziecie tutaj:

http://www.fsoautoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=28

Mam też drugą sprawę. Chodzi o nagłośnienie imprezy, wieczornych ognisk. Chciałbym gawiedzi puścić kilka SAP'ów, zarówno tych scenowych, jak i ze starych gierek... Jak to wygląda od strony prawnej?

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

2

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

Z gierkami to nie wiem, ale wszystkie prace scenowe wg regulaminu stają się freeware od razu po konkursach.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

Mateoos - mi tam twórczość Twoja pasuje :) - choć moja niekiedy bywała porównywana do tejże :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

lots of lols.

gep/lamers^dial

5

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

Świętego pewnie zainteresuje taki zlocik...
-zresztą nie tylko jego...

Czy ktoś wie gdzie można kupic czas? :)

6

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

AS: na allegro spróbuj, podobno mają wszystko. SEE YOU!

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

na allegro jest tylko beee ceee emmm

8

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

Zlocik się odbył, dyskoteki nie było ze względu na brak sprzętu, który nam w ostatniej chwili został odmówiony.

Przynajmniej wiem już, ile pracy kosztuje organizacja zlotu ogólnopolskiego na nieco ponad 100 osób z przejazdem kolumny i próbą sportową włącznie ;) Postarzałem się o trzy lata.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

9

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

A widzisz, było przy atarce siedzieć i z nami partować a nie siwieć przez FSO & spółkę.

No offence, greetz! ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

Nie żałuję ani jednej chwili, poświęconej organizacji zlotu.

Muszę się wczytać w forum, może gdzieś przyjadę na zlota :)

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

11

Odp: V Zlot Rocznicowy Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB

do przyjedź do słupołazów bądź dupołazów jak to mawia Pinek...

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-06-08 19:31:06)