101

Odp: Grzybsoniada 2007

Sponsor Grzybsoniady poszukiwany: proszę o kontakt gdyż posiadam stuff z party i szkoda że nie ma on znaku Atari ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

102

Odp: Grzybsoniada 2007

TO MÓJ, powinna tam być jeszcze łyżeczka, słoik cukru oraz kilka herbatek. Poproszę o zwrot na Głuchołazach (kubka - herbatki możesz skonsumować).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

103

Odp: Grzybsoniada 2007

a ja szukam swoich okularków przeciwslonecznych...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

104

Odp: Grzybsoniada 2007

Hmm, Sylwia też miała i wyszły...

I Ty zostaniesz big endianem...

105

Odp: Grzybsoniada 2007

Pigulowe glassy ma Pinokio ;>.

Ja wlasnie sie obudzilam.
Grzybson, bylo naprawde super, nie spodziewalam sie tego. I czy kompoty by byly, czy nie -to akurat najmniej wazne ;D. Grzybson osiemnastke zapamietasz pewnie do konca zycia ;).
Szacuneczek za party. Napstepnym razem przywieziemy prysznic z ciepla woda ;P. Gdyby nie to - bylo by super.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

106

Odp: Grzybsoniada 2007

Piguła/Shpoon napisał/a:

a ja szukam swoich okularków przeciwslonecznych...

A ja swoich, właśnie stwierdziłem, że moje Brenda zamieniły się w jakieś Mopman Sunglasess. Przyznać się, komu je podmieniłem.

Teraz jak czytam to widzę, że wymiana okularami była prawie że greamialna.

Miker: jeśli te u mnie są Sylwi, to zgłoś się jakoś do mnie.

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2007-05-07 12:40:11)

All I hear is the sound of me falling on the ground

107

Odp: Grzybsoniada 2007

prosze rzucić fotkami to powiem które są moje bo miałem je na nosie dosłownie 1 dzień!

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2007-05-07 14:19:09)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

108

Odp: Grzybsoniada 2007

A, jeszcze ten joy, co MWK nim kończył Zybexa chyba u Pinokiowatego został... Sprawdź, Pinek, z łaski swojej. ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

109

Odp: Grzybsoniada 2007

No ja do swoich też się nie zdążyłem przyzwyczaić. Te które są u mnie noszą ślady użytkowania. Zapodaję linka do moich:

http://atariarea.krap.pl/g2007/target40.html - POMÓŻCIE IM WRÓCIĆ DO DOMU - TATA CZEKA :)

Szkoda, że nie ma na razie nigdzie fot z niedzieli, to może bym już stwierdził kiedy znalazłem się w posiadaniu nie swoich.

Fotę mogę zapodać dopiero jutro wieczorem, ponieważ zostawiłem zdobycz w pracy. Z góry uprzedzam, że wolałbym, żeby ktoś się po nie zgłosił bo ja i tak ich używać nie zamierzam.

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2007-05-07 18:19:51)

All I hear is the sound of me falling on the ground

Odp: Grzybsoniada 2007

zauwazyliscie , u sasiada w ogrodzie konopia infyjska

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

111

Odp: Grzybsoniada 2007

Tatko, jeżeli są one takie ciemnogranatowe, to na bank są te Sylwii.

I Ty zostaniesz big endianem...

112

Odp: Grzybsoniada 2007

Było to moje pierwsze party i było super. Dziękuje wszyskim za mile spędzony wspólnie czas, a w szczególności Grzybsonowi za zorganizowanie tego party innych nie wymieniam bo niechcę nikogo pominąć.

Sikor zgadzam się z tobą  "Aha, kto nie był ten trąba i już ".

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

113

Odp: Grzybsoniada 2007

miker napisał/a:

Tatko, jeżeli są one takie ciemnogranatowe, to na bank są te Sylwii.

O ile wróciło mi rozróżnianie kolorów, to one są jednak czarne.

All I hear is the sound of me falling on the ground

114

Odp: Grzybsoniada 2007

Gzynio: a może się wreszcie kiedyś na sztabie warszawskim pojawisz...? Masz blisko, do WKD Cię wsadzimy, jakby co ;)

Sikor umarł...

115

Odp: Grzybsoniada 2007

Sikor napisał/a:

Gzynio: a może się wreszcie kiedyś na sztabie warszawskim pojawisz...? Masz blisko, do WKD Cię wsadzimy, jakby co ;)

Niema sprawy jak tylko będę miał czas to przyjadę.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

116

Odp: Grzybsoniada 2007

A no wlasnie, bom swinia, nie podziekowalam Gzyniowi za materac ;). Mam nadzieje ze dotarl spowrotem, mission impossible na dostarczenie dostal TDC ;). Jeszcze raz dzieki, nawet nie wiesz, jak mi sie fajnie spalo :D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

117

Odp: Grzybsoniada 2007

Meśka napisał/a:

Pigulowe glassy ma Pinokio ;>.

Pewnie mi je sprzątnął ze stołu tuż przed wyjazdem - bo ostatnie miejsce w którym je miałem (o którym pamiętam) to poranne śniadanie w Hotelu...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

118

Odp: Grzybsoniada 2007

Tatqoo: wiesz, może mi z kolei siadło. Obaczym czyje masz, weź je na najbliższy sztabinx. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

119

Odp: Grzybsoniada 2007

Wracając do tematu: nikt nie znalazł moich ???

All I hear is the sound of me falling on the ground

120

Odp: Grzybsoniada 2007

Meśka napisał/a:

nie podziekowalam Gzyniowi za materac ;).

Nie sprawy, ważne że dobrze Ci się spało, a materac jakoś trafi do mnie.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

121

Odp: Grzybsoniada 2007

Cze Gzynio! A my (tzn. ja z Sylwią i Sikorem) dziękujemy za transport na obiadek pierwszego dnia! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

122

Odp: Grzybsoniada 2007

Także i ja dorzucam swoje podziekowania dla organizatorów jak i wszystkich obecnych za możliwość przyjechania na ten zlocik, uczestnictwa oraz poznania Was wszystkich, równocześnie beczka wielka tak miłe i ciepłe mnie przyjęcie, było naprawde fajnie i klimatycznie - do rychłego zobaczenia mam nadzieje, że hyżo niebawem :-)
Pozdrawiam

Odp: Grzybsoniada 2007

Jest juz pierwsza krotka relacja Sikora:
http://atari.online.pl/v01/index.phtml? … ct=nowinki

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

124

Odp: Grzybsoniada 2007

http://img216.imageshack.us/img216/5884 … 007sn1.jpg

There's special place for me in hell. It's called the throne.

125

Odp: Grzybsoniada 2007

Po pewnych problemach stuff z party jest już dostępny:
http://atari.pigwa.net/party/Grzybsoniada2k7.atr

grzybson/SSG^NG