Temat: Twoliner

Czemu jak coś wyśle na Twolinera to mnie wylogowuje?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Twoliner

Widac Twoje uwaga sa "nie po linii" partii :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: Twoliner

A wchodzisz przez .histeria.pl czy przez .krap.pl. Bo jeśli przez to pierwsze to zacznij przez to drugie. A może ciacha trzeba włączyć?

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Twoliner

Skoro temat twolinera został już poruszony, proponuję tygodniowy urlop każdemu, kto porusza tematy polityczno-ornitologiczno-religijno-medialne tamże. Jajko można znieść od patrzenia na bezproduktywne debaty w ostatnim chyba miejscu, gdzie można by się ich spodziewać.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Twoliner

Nie jestem takim paranoikiem aby ciacha wyłączać, zwłaszcza że "cookies" to jeden z mechanizmów TOSa :). Wlaze przez histerie, ale co to za roznica....

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Twoliner

No jest różnica. A najlepiej stronkę uruchamiaj przez www.atari.pl i powinno śmigać (patrz news o linkowaniu).

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Twoliner

Przecież pisałem żeby nie używać adresu histeria.pl.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Twoliner

Mea culpa... ale mogles tego pehapa lepiej przykroic ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Twoliner

toz juz z pol roku temu dely trumbil (albo i wincej) coby tylko przez histerii nie uzywac...

dely: moze by usunac tamten adres calkowicie?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Twoliner

zgłaszam po raz piętnasty problem z twolinerem. Nie mogę nic do niego dopisać, to samo dotyczy newsów. Problem wielokrotnie zgłaszałem :) - niestety nic to nie zmieniło.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Twoliner

Po raz piętnasty mówię Ci, że to nie wina serwera tylko providera, który wycina określony ruch i piętnaście razy pisałem Ci co masz zgłosić.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Twoliner

dely: on zglosi... tobie po raz kolejny ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: Twoliner

to w takim razie wina juz trzeciego providera, bo sprawdzałem to na dwóch innych łączach zupełnie nie u siebie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Twoliner

A to pewnie w takim razie coś u Ciebie ;) Bo tak to raczej wszystkim działa. Będę nanosił jeszcze parę poprawek ogólnych to i tak zajrzę specjalnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.