Temat: Letnie party 2007

Witam!

Kończy się maj, za chwilę będzie już czerwiec, trzeba ustalać terminy urlopów itp,
więc dobrze by było zastanowić się nad terminem party....

Rysiek?
Eijk??

Żyjecie??



pozdrawiam,

thePink

Ostatnio edytowany przez thePink (2007-05-20 08:27:27)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

Odp: Letnie party 2007

Puki co nic się nie zmieniło , ostatni weckend lipca tj 27 - 29.07.br . Zapraszam wszystkich  i prosze o wpisy http://atariarea.krap.pl/party07/, pozdrawiam
        RM

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Letnie party 2007

I o to mi chodziło :-)

pozdrawiam,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

4

Odp: Letnie party 2007

The Pink - swoją drogą, jakbyś obserwował stronę główną atari area nie zadawał byś takich pytań - jest cholernie wielki link g2007, a Ty nic ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Letnie party 2007

On się już dawno wpisał na tę listę, tylko sobie zapomniał. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Letnie party 2007

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina....

nie popatrzylem dokladnie, przepraszam :-)

pozdrawiam,

thePink

Ostatnio edytowany przez thePink (2007-05-20 09:44:38)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

Odp: Letnie party 2007

Dzwoniłem wczoraj do Eijka, obiecał że się zorientuje w temacie Quasta, ale szanse są niewielkie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Letnie party 2007

Ale przecież jest już obczajony i zorganizowany zlot.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Letnie party 2007

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Zapraszam wszystkich  i prosze o wpisy http://atariarea.krap.pl/party07/, pozdrawiam
        RM

Usuń przecinek za adresem bo mi się nie wczytuje :P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: Letnie party 2007

dupołazy Ruls :)

11

Odp: Letnie party 2007

Dely, nie zalapales :P Potrzebny jest jeszcze drugi zlot na polnocy ;)

12

Odp: Letnie party 2007

no chyba będzie problem, Grey nie daje znaku życia...ale co tam...
btw...Leszki ze skulonymi ogonami wracają do domu...nie będzie nawet InterToto..buahahaha:)))

Ostatnio edytowany przez gepard (2007-05-23 05:02:01)

gep/lamers^dial

13

Odp: Letnie party 2007

Witam!

Tęskno mi za bracią atarowską i z chęcią zorganizowałbym party. Jak już mówiłem wcześniej - raczej poraz ostatni!!

Niestety MDK całe wakacje ma już zajętę (wesela) - niestety ośrodek kulturalny w Ornecie pełni bardziej rolę domu weselnego !!

Jest jeszcze jedna możliwość - stara kawiarnia "gotycka" w podziemiach ratusza (około 150m2) - jest teraz pusta ! jest tam rewelacyjny klimat i to raczej miałbym od ręki załatwione.

Do wszystkich mam pytania dwa!

- ile osób mniej więcej chciałoby przyjechać ?
- jaki termin pasuje większości ?

Serdecznie pozdrawiam. Pamiętam.

i... być może do zobaczenia!

EIJK

Odp: Letnie party 2007

Eijk, kopa lat :) W tym roku wyglada na to, ze Glucholazy 2007 sa glownym, letnim party, choc nie wiem, na ile juz "zaklepane" sa sprawy organizacyjne. To moze po prostu Ostatnią Ornetę (ktory to juz raz? ;)) zorganizowac za rok? Gdyby zaczac odpowiednio wczesnie, to byc moze udalo by zarezerwowac jakis termin w niesmiertelnym MDK? Z niesamowita radoscia zawitalbym tam ponownie. W koncu to nasza Orneta :)

Ogromne pozdrowienia i mam nadzieje, ze sie znow zobaczymy.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

Odp: Letnie party 2007

Ja mogę zawsze i wszędzie (w Ornecie)... ach te klimaty ratuszowe... te 30 stopni w cieniu w pomieszczeniu bez okien :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Letnie party 2007

Cwaniaczek, bo z Elblaga ;)

Ostatnio edytowany przez Krzysztof (Kaz) Ziembik (2007-05-23 13:54:33)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

17

Odp: Letnie party 2007

Gorąco popieram punkt widzenia Kaza, lepiej za rok w MDK-u niż w tym roku gdzie indziej... i jeżeli ma to być ostatni zlot, to niech będzie w tym samym miejscu, gdzie panuje ten wspaniały, niepowtarzalny i unikalny w skali świata klimat :)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-05-23 13:56:52)

18

Odp: Letnie party 2007

a czemu to miał być niby ostatni zlot???


Termin jak zwykle przełom lipca/początek sierpnia..

*Orneta ma zajebisty klimat byłem w tym roku w niej niech policzę, 4razy...

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-05-24 10:50:59)

Odp: Letnie party 2007

AS... napisał/a:

a czemu to miał być niby ostatni zlot???

Bo to taka nowa, swiecka tradycja :)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

20

Odp: Letnie party 2007

Bo od 95 każdy jest ostatni ;)

21

Odp: Letnie party 2007

bo wówczas frekwencja wzrasta. Marketing - ale ogólnie nie mam nic na przeciw, bo "fajnie" jest się spotkać w większym gronie. No i wypić sklep tu i tam :D

W tym roku agituje Słupołazy - dla szczęśliwców na miejscu będzie zarezerwowane miejsce w lodówce - nie na zwłoki oczywiście - lecz na napoje chłodząco-regeneracyjne.

Rysiek - ta lodówka będzie zamykana na kłódkę?? :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-05-25 00:20:34)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: Letnie party 2007

tak PINEK, a późbiej jak zgubimy od niej klucz i będziemy %%% to zrobimy konkurs na shakowanie lodówki :)