Temat: eSnajper a licytacje na Allegro

Już dwa razy ktoś "rąbnął" mi na Allegro towar sprzed nosa. Zostałem np. przelicytowany o 2 zł, mimo, że w ostatniej sekundzie aukcji kliknąłem i wygrywałem przez jakieś kilkanaście nanosekund :) Anyway mam pytanie: czy warto zainstalować eSnajpera, aby ułatwić sobie zwycięstwo w licytacji? Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym zakresie? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Loading... Please wait!

2

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

No jak chesz wygrac co bardzo no to tylko tak. Przy "goracych" aukcjach na ebay'u to nawet juz software sie nie liczy a predkosc twojego lacza internetowego. Bo jak jest cienkie to program sie spoznia no i z wygranej nici :(

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

ja uzywam od lat www.snip.pl , reszta zalezy od portfela

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Dzięki, 3eba będzie wypróbować ;)

Loading... Please wait!

5

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

błeee cheche

najlepiej ustawic odpowiednią cenę maksymalną i można sobie spokojnie wylicytowac nowego toms-a 720cr , w 2k8 biore się za zakup flaszki


*qfa nienawidze niemieckiej klawiatury w kiblach hp podczas jazdy obciągiem
** obiąg = pociąg
*** mam zamiar niedługo wystawic ( qfa laptopy z hdmi a nie mają cii ) toms-a 720 ( nie swojego ) zwykły trochę obdarty toms  720 na allegro....

6

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Trzeba było dać cenę zaporową i wtedy nikt by cię nie przelicytował choć by miał nie wiem jakie programy i jak szybkie łącze. W stosowaniu takich programów nie widzę sensu. no chyba że miałbyś program który byłby w stanie wygenerować taki ruch że przyblokowałby łącze Allegro na kilka ostatnich sekund aukcji i uniemożliwił innym użytkownikom podbicie ceny w ostatniej chwili.

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Urborg napisał/a:

W stosowaniu takich programów nie widzę sensu.

ustalajac zaporowa cene mozesz przeplacic dana aukcje , program taki pozwala w dogodnych warunkach kupic
taniej

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

stryker mawia: snipem załatwisz każdego s***wysyna...także faktycznie www.snip.pl - jeszcze nie przegrałem, aczkolwiek sugeruję rozwagę bo jak trafisz na drugiego snipera i nie ustawicie górnej granicy to możesz wystrzelać portfel:P

gep/lamers^dial

9

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Aukcje powinny sie konczyc losowym czasie dnia konca aukcji. Nie byloby problemu ze snajperami. Ja ich glownie rozwalam cena maksymalna.

10

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

kiedyś obserwowałem aukcję, w której dwóch snajperów pojedynkowało sie o książkę (inne jej egzemplarze mozna było kupić wczesniej i pózniej w cenie od 19 do 28 złotych). Panowie nie ustawili górnej granicy i skończyło się na 192.53 jeśli dobrze pamiętam. Aż nie mogłem sie opanować i mailowo pogratulowałem obu walczakom:)

gep/lamers^dial

11

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Snajper zalatwia tylko jedno - pozwala Ci nie prowokowac innych do wczesniejszej licytacji. Powiedzmy ze towar jest wart dla Ciebie $100 Jesli na aukcji wisi cena np $20 przez 7 dni i godzine przed koncem ktos chce zalicytowac i wygrac, to naturalne jest, ze ustawi np $50. Ty licytujac 5s przed koncem swoje $100 wygrasz aukcje za $51. Gdybys to swoje $100 ustawil w polowie aukcji to sprowokowalbys innych do licytacji i pokazal ile dla Ciebie jest wart towar. Kolekcjonerzy czesto walcza o towar ambicjonalnie, wiec snajpery sa nie w smak sprzedajacym.
Ale jak dasz za malo kasy to snip nic nie pomoze!

Przyklad: ja ostatnio licytowalem jeden z najrzedszych cartow na Atari 8bit: Gold Mine.
http://tiny.pl/fp1j
Przez cala aukcje cena byla jakies AU$30. Ja dalem snipem z duzym zapasem $255 i przegralem z kchris73 (z nim trudno wygrac). Nie bylem zdziwiony tylko troche zly, ze wiecej dac nie moglem a gra poszla tak tanio.  Pol roku temu ten do niedawna legendarny tytul poszedl za $800 a na atariage byly glosy ze jest wart okolo $1000.

12

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Uborg: dokladnie co to napisal bitman. Ustawianie cen zaporowych to jedno a kupienie za atrakcyjna cene to drugie.

W sumie przeplacic zawsze mozna tylko po co ??
A jak komus nie zalezy na kasie to po co korzysta z serwisow aukcyjnych, jak mozna kupic w sklepie (pomijam tu fakt ze niektorych zeczy nie da sie kupic w sklepie).

13

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Monsoft napisał/a:

Uborg: dokladnie co to napisal bitman. Ustawianie cen zaporowych to jedno a kupienie za atrakcyjna cene to drugie.

W sumie przeplacic zawsze mozna tylko po co ??
A jak komus nie zalezy na kasie to po co korzysta z serwisow aukcyjnych, jak mozna kupic w sklepie (pomijam tu fakt ze niektorych zeczy nie da sie kupic w sklepie).

W pełni się zgadzam z tym co napisał Nosty. Co jednak ma zrobić biedny człowiek który nie ma neta w domu i może jedynie korzystać sporadycznie w pracy? Z tego powodu jak chcę coś wylicytować to po prostu rozważam ile jestem zdolny za coś zapłacić wstawiam taką cenę maksymalną i za x dni sprawdzam czy mnie ktoś przelicytował czy nie.

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

to samo mozesz zrobic w snip , robot zalicytuje ustalona cene kilka sekund przed koncem aukcji

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

15

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

bitman napisał/a:

to samo mozesz zrobic w snip , robot zalicytuje ustalona cene kilka sekund przed koncem aukcji

No ale chyba trzeba być online pod koniec aukcji a to u mnie w 95% przypadków jest niemożliwe :(

16

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

Nie trzeba

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

chlop spi a samo rosnie ,
masz aukcje w US ktora konczy sie o 3.40 h spisz spokojnie a robot walczy

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

18

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

A propos - najbardziej wkurzajace dla mnie na aukcjach us ebay jest jak ktos wystawia aukcje automatem: 100 aukcji w tej samej sekundzie. Wtedy nie mozna zapiac w snipie zaleznosci miedzy strzelaniem na aukcjach a to czesto wazne ze wzgledu na koszty transportu.

19

Odp: eSnajper a licytacje na Allegro

bitman napisał/a:

chlop spi a samo rosnie ,
masz aukcje w US ktora konczy sie o 3.40 h spisz spokojnie a robot walczy

i nie maszeruje pózniej Wiejską w ramach protestu...

na allegro automatem wystawia mnóstwo ludzi, szczególnie tych prowadzących antykwariaty, ale w sumie nie ma się co dziwić bo kto ma czas i cierpliwosć na mozolne wypełnianie takich 12 stron aukcji.

Ostatnio edytowany przez gepard (2007-06-24 15:02:18)

gep/lamers^dial