1

Temat: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Aż dziw bierze, że do zlotu pozostało półtora tygodnia, a nikt nie zaproponował tradycyjnego środka lokomocji na party.

Niniejszym ogłaszam, że najprawdopodobniej odbędzie się kolejna edycja RLT (+RLP) na trasie Lublin - Głuchołazy dnia 26.07-27.07. Wycieczka obejmuje:

- Przejazd pociągiem klasy 2 (trasa Lublin - Opole)
- Zwiedzanie (przez kilka minut) następujących większych miast: Radom, Kielce, Katowice.
- Superbonus w postaci przejazdu (i przystanku) w najsławniejszym polskim węźle kolejowym Włoszczowa
- Ok. półgodzinne oczekiwanie na PKS w Opolu
- Przejazd PKS na trasie Opole - Głuchołazy
- Kilkuminutową podróż TAXI relacji "dworzec" PKS Głuchołazy - Party Place.

Istnieje możliwość uzupełnienia zapasu płynów podczas postojów PKS - kol. Vidol ma już obczajone sklepy.

Napoje wyskokowe zapewnia każdy we własnym zakresie. Okolicznościowe naklejki na szyby zapewniam ja. Chętni?

ODPISUJEMY W TYM WĄTKU TYLKO JEŚLI MAMY COŚ DO POWIEDZENIA W SPRAWIE RLT.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

no, ja. jak bozia da. :)

3

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Ja, jak nie znajde alternatywy to pewnie wyladuje w Opolu o 4:36. No to zaczekam godzinke i pomoge Was przenosic do PKS'u :D

4

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Jeśli nie zostanie zorganizowana podróż blachowozem, pewnie się dołączę, korzystając z Satelity z Podkarpacia.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

niestety kol. Vidol w tym roku nie pojedzie RLT. Jako ze mam urlop od poniedzialku,to  bede sie krecil w okolicach part juz od wtorku:).Podroz powrotna planuje odbyc RLT jak rok temu:)

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Zadzwoń jak będiesz w okolicy / 500 141 560 /.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

To jeszcze nie jest do końca pewne (jak nic w życiu), ale możliwe, że przybędę 27 lipca (możliwe, że nie tylko ja :x ):

- przesiadka Wrocław Główny - 13.58 - 14.03
- Opole Główne - 15.02

Jak wygląda sytuacja w Opolu ? Dworzec PKS jest w okolicach dworca głównego PKP i czy połączenia na lini Opole-Głuchołazy są w miarę częste ?


Ew. czy ktoś z Elbląga/Gdańska wybiera się samochodem na party dysponując 2 miejscami ?

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-07-17 04:56:27)

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Tak dworzec PKS jest obok dqworca PKP.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

9

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Spojrzalem na mape - z Opola do Glucholaz jest jakies 70km!

Ryszard, czy moglbys sie wywiedziec, czy jak ktos pisal, PKSy (busy, obojetne) faktycznie jezdza co pol godziny, czy jednak "troche" rzadziej.
Jesli rzedziej to postaraj sie prosze o jakis rozklad. Glupio byloby spedzic pare godzin na przystanku w Opolu siedzac na Atari :/
Dzieki

10

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

A do samych głuchołazów to ktoś jedzie pociągiem ? Bo wg rozkładu PKP można tam dojechać a tu widzę wszyscy na koniec trasy chcą autobusem  ....
Dlaczego ?

pomidor

11

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Hyhy, najfajniejsze jest połączenie przez Ostrava-Svinov. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

elc napisał/a:

Dlaczego ?

Hm, nie wiem :) W tamtym roku jakoś chyba nie było pociągów? Można i PKP - nawet lepiej bo palić można i nie trzeba sikać do butelek w awaryjnej sytuacji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

"Ale tu nie mozna palic!" :D

14

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Ok, wszystko ustalone, jedziemy z Winiem 27.07.07 (piątek) - pociągiem do samych Głuchołaz.
Tutaj jest lista pociągów - ktoś planuje przejazd tymi samymi ?

electron: o 8:56 przejeżdżamy przez Toruń Główny - jak planujesz przyjazd do Głuchołaz, to zapraszamy - w grupie zawsze raźniej ;)

Tutaj jest rozpiska pociągu relacji Olsztyn - Wrocław, może ktoś planuje dosiadkę ? Ekipa z poznania ? ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-07-24 09:48:25)

15

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Zagadka metematyczna:

Ekipa z RLT (+RLP) przyjedzie do Opola 5:35.
Pociag z Opola do Glucholaz jest o 5:50.

Pytanie na 4: jaka bedzie ich sumaryczna ilosc promili w Opolu?
Pytanie na 5: jakie jest prawdopodobienstwo, ze w ciagu 25 minut dadza rade przetoczyc sie na sasiedni peron i wczolgac do pociagu do Glucholaz?
Pytanie na 6: jakie jest prawdopodobienstwo, ze rzeczywiscie bedzie to ten wlasciwy pociag? :D

16

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

nosty napisał/a:

Pytanie na 4: jaka bedzie ich sumaryczna ilosc promili w Opolu?

Sumaryczna dawka promili przekroczy dawkę śmiertelną dla jednej osoby*.


Co wygrałem?














* nie dotyczy Polaków i Rosjan

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

17

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Pytanie nr 7 W ilu budkach w Opolu zdąży braknąć zapiekanek po przelocie atarowców ? ;)

grzybson/SSG^NG

18

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

Dely: nie wiem co zaproponowany przez Ciebie rozklad mial pokazywac ale u mnie pokazuje trase: Kozlow - Krakow Gl. Po sprawdzeniu rozkaldu widze pociag bezposredni z Lublina (26.07) o21:30 zas w Opolu jest (27.07) o 5:35. Wiec pytam czy to ten pociag?

19

Odp: RLT + RLP - Głuchołazy 2007 Edition

mazi: tak, bo te linki z hafasa sie przeterminowuja i pokazuja co innego pozniej. to pociag lublin-opole (21:30->5:35)