1

Temat: Zmiany na forum

Dziś w późnych godzinach wieczornych Wzgromadzenie Trzymające Forum (WTF), po burzliwej naradzie, w jawnym głosowaniu, ustaliło co następuje:

1. Podforum dla Maków nie będzie, z pewnością nie teraz.
2. Z powodu nikłego zainteresowania (średnio zaledwie 5 topików rocznie) podforum Ring zostało połączone z Bałaganem.

Za uwagę dziękuje "pewien kiero", o którym "mnożą się niepochlebne opinie".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Zmiany na forum

To moze niech kiero przy okazji porządków zmieni sobie czapkę :)

3

Odp: Zmiany na forum

dely napisał/a:

1. Podforum dla Maków nie będzie, z pewnością nie teraz.

A szkoda.... widocznie Atarowcy za bardzo nie lubią Maków.

4

Odp: Zmiany na forum

sukkor: obstawiam, że problem nie polega na tym, czy ktoś lubi "ogryzki" czy nie - osobiście nie mam nic do "maków", jednak powstanie "działu makowego" nasunęłoby od razu pytanie: skoro dopuszczamy osobny dział dla innej platformy niż atari i pochodne, to czemu akurat dotyczy to tylko makówek, a nie np. C64/Spectrumów/Amstradów/Amig/Acornów/Sam Coupe/Meritum czy po prostu PC ?

5

Odp: Zmiany na forum

No ja byłbym, jeżeli już miałby podobny dział powstać, za utworzeniem go pod nazwą "Inne komputery", tak jak już było to mówione w ramach WTF. Wtedy nie byłaby kwestia jaki komputer, tylko "inny niż Atari". Proste! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Zmiany na forum

dely napisał/a:

Za uwagę dziękuje "pewien kiero", o którym "mnożą się niepochlebne opinie".

Eee... naprawdę nie ma się czym przejmować, bo jak to parę lat temu napisał na tym forum pewien typ, im człowiek sławniejszy i odnosi więcej sukcesów, tym więcej może mieć wrogów (czy jakoś tak) - wykładnik wprost odwrotnie proporcjonalny, hehe...  W każdym razie miało stanowić to jakieś usprawiedliwienie pewnych działań... ;]

7

Odp: Zmiany na forum

Dracon: zapewniam że jest czym się przejmować (chodzi mi tu o sprawę szeroko pojętej społeczności) - zależy to jednak od wrażliwości tych którzy np. piszą coś o innych itp.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P