Temat: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

Jak w temacie - co wybrać? Kończy mi się umowa w orange i po przeanalizowaniu dostępnych w tej sieci telefonów doszedłem do wniosku, że najciekawszym byłby HTC TyTN II, ale jest on zdecydowanie za drogi (nawet po odjęciu punktów profit). Na placu boju pozostały dwa ciekawe telefoniki, czyli właśnie SE K800i oraz SPV E650. Czy ktoś z Was miał/ma takie cuś? Który z nich jest lepsiejszy? :) A może obydwa ssą i kucają do miecza? :) Z góry dzięki za info.

Loading... Please wait!

2

Odp: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

tez bede wymienial i u mnie wojna: SE P1 vs Nokia N95 vs Nokia N82...ale moze okazac ze wszystkie trzy woskuja berlo giermkowi i pojawi sie inna opcja

gep/lamers^dial

3

Odp: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

N95 nie polecam. Hardware ma dobry i system też. Ale obudowa ssie. Tandetny plastik, wszytko za delikatne. W N95 8gb jest dużo lepiej. SE P1 ssie :) system jest niesamowicie powolny.

Co do SPV vs. SE to pytanie na czym Ci zależy ? Jeśli chcesz mieć dobry, niezawodny telefon, to bierz SE, a jeśli chcesz mieć gadżet to SPV się nada.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

sqward napisał/a:

Co do SPV vs. SE to pytanie na czym Ci zależy ? Jeśli chcesz mieć dobry, niezawodny telefon, to bierz SE, a jeśli chcesz mieć gadżet to SPV się nada.

Zależy mi na sprawnym i niezawodnym telefonie. W tej chwili mam SE K700i i powiem szczerze: nic się w nim nie cięło, hulał jak burza. Gdyby nie brak slotu na kartę pamięci (w końcu jakiejś "empetrójki" też 3eba czasem posłuchać :) ) i aparat (fotki są całkiem fajne, ale słyszałem, że SE K800i robi jeszcze ładniejsze zdjęcia), nie zmieniałbym tego telefonu. Chyba jednak pozostanę wierny Sony Ericssonom (mój poprzedni telefonik był tej samej firmy - SE T68i - kto dziś go jeszcze pamięta :) )

Loading... Please wait!

5

Odp: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

Mam K800i i w zasadzie nie narzekam na niego. Według mnie jego największą wadą jest bateria  - trzyma ok. 3 dni przy stosunkowo małym natężeniu rozmów, być może na jakąś felerną trafiłem. Wbudowany aparat fotograficzny na pewno nie zastąpi "normalnego" ale jakieś fotki można nim zrobić: 1 2.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

6

Odp: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

mindfields napisał/a:

W tej chwili mam SE K700i i powiem szczerze: nic się w nim nie cięło, hulał jak burza. Gdyby nie brak slotu na kartę pamięci (w końcu jakiejś "empetrójki" też 3eba czasem posłuchać smile ) i aparat (fotki są całkiem fajne) (ciach)

To chyba masz jakiś inny K700i, bo ja miałem i mój robił takie, że nie nadawały się do niczego innego poza MMS :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Sony Ericsson K800i czy HTC SPV E650?

Mam SPV E650 i raczej go nie polecam, wiesza sie bardzo czesto, nie znalazlem mozliwosci wylaczenia slownika (chodzi o to ze zamiast wpisywac to co chce wpisac to podpowiada slowa ze slownika), sychronizacja z windows xp tez nie zawsze dziala (co ciekawe z vista dziala super), wolny, po wlaczenu dlugo sie bootuje. (co przy czestych resetach irytuje) In plus duzo ciekawego softu pod windows mobile 2006, dosc wygodna wysuwana klawiatura qwerty.