26

Odp: forever 9

no właśnie...)
też bym się bardzo chętnie wybrał...

boję się swoim autem, bo po wizycie w aso wróciło do niego na lawecie :)
i jest tak jak przed oddaniem do niego...:...
tylko kasy w portwelu mniej
zajebiste są serviwy w trójmieście...

27

Odp: forever 9

Witajcie w Nowym Roku.
Postaram się na party być. Ale czy zobaczymy się na foreverz czy innym Party to się jeszcze okaże.
Pozdrawiam
Kasia vel Cobra/Samar

8 bit rulez!!!

28

Odp: forever 9

AS: Ponieważ jest mniej/więcej połowa lutego i jest to okres, w którym miały "rozwikłać" się pewne sprawy odnośnie możliwości mojego wyjazdu na forever-a, więc informuję, że w związku z tym, że z początkiem marca rozpoczynam nową pracę moje prawdopodobieństwo pojawienia się na zlocie będzie bliskie zeru :| Życzę miłej zabawy i proszę o wypicie browarka za moje zdrowie ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2008-02-11 14:31:32)

29

Odp: forever 9

Obawiam się, że to za zdrowie partyzantów trzeba wypić. Zwłaszcza zdrowie w sobotę nad ranem...

30

Odp: forever 9

Czy wybiera się ktoś z Krakowa na party?

31

Odp: forever 9

Pin napisał/a:

[...]

sorki że OT, Pin zajrzyj do wątku o stacjach do apple2

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

32

Odp: forever 9

Mamy jedno wolne miejsce na trasie Częstochowa - Trencin - Częstochowa. Ktoś chętny?

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-03-05 13:02:07)

grzybson/SSG^NG

33

Odp: forever 9

A ładne te mamy?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

34

Odp: forever 9

Epi, "Mamy" w tym wypadku to czasownik, a nie rzeczownik w liczbie mnogiej.

grzybson/SSG^NG

35

Odp: forever 9

Przeczytaj swój wcześniejszy post jeszcze raz. ;)
A serio - tylko jedno miejsce? Nie znajdzie się drugie? :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

36

Odp: forever 9

tia, ale to "mają" wskazuje na "mamy" jako rzeczownik liczby mnogiej ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

37

Odp: forever 9

Heh, sorki, nie zauważyłem ;) poprawione.

Epi: Tylko jedno jest wolne. Drugie jest zajęte przez Powr00z'a.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-03-05 15:36:47)

grzybson/SSG^NG

38

Odp: forever 9

To dupa blada. Potrzebne dwa miejsca, najlepiej z Krakowa, opcjonalnie gdzieś z Górnego Śląska.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: forever 9

jak się Kraków dogada wreszcie co do składu to może coś więcej będzie wiadomo. Jutro po 21:00 może będzie więcej konkretów. Mam nadzieję.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: forever 9

Drewniak, niezaleznie czy pojade czy nie to i tak byloby chyba calkiem milo jakbys jechal swoim pierdzikolkiem. No chyba ze wujek Epi wykminil juz cos innego.

Ostatnio edytowany przez Ntp (2008-03-09 22:19:40)

41

Odp: forever 9

Jakby co mam dwie wolne miejscowki. Jade w piatek rano, oczywiscie z Katowic. Krakowiacy, dogadajcie sie kto i jak jedzie, wstepnie w kolejce na te dwa miejsca byl The pink i Yerzmey lecz pewnie do tego czasu sie sporo pozmienialo.

ślamk!

42

Odp: forever 9

Przetasujcie się tak, żeby były dwa miejsca w jednym samochodzie wolne.
Ból jest taki, że mogę wyjechać z krakowa dopiero o 11:30, najwcześniej 10:30, spod agh.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

43

Odp: forever 9

Dracon__: o ktorej rano?

44

Odp: forever 9

lewiS: miedzy 8 a 10.

ślamk!

45

Odp: forever 9

lewisior: zagadaj z jellem może się uda Ciebie dobić do nas. Bo niby jedziemy w trzy osoby, ale z drugiej strony jedziemy Zorro Corsą :( No i musiałbyś w czw. być u mnie (to chyba nie problem?).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

46

Odp: forever 9

Czy ktoś przejeżdża przez Toruń ? ;-)

Jak wygląda sprawa noclegów na partyplace ? Pytam, bo nigdy nie byłem a teraz się zastanawiam, czy nie jechać ...

Ostatnio edytowany przez electron (2008-03-10 19:38:08)

pomidor

47

Odp: forever 9

Mam nadzieję, że wszyscy wrócili z party cali i zdrowi. Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi miałem okazję się napić! Do zobaczenia na kolejnym zlocie!

48

Odp: forever 9

Kyrie elejson...

Melduję dotarcie Drewniakolotem do domu... Padam na mordkę.

Dzięki za super zlot ;P. Było naprawdę ekstra, potrzebowałam tych paru dni z daleka od wszystkiego (od zasięgu sieci Plus tez ;D).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: forever 9

Wyniki compo sa juz na stronie Forevera oraz u mnie. Gratulacje dla zwyciezcow kompotow!

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

50

Odp: forever 9

Ja wlasnie dotarlem.  Nie bez problemow, bo trzeba bylo ratowac Jello, Delyego i Lukasza (taki amigant), ktorzy mieli wypadek tuz po wyjechaniu z party place. Na szczescie nic sie nikomu nie stalo, ale samochod ucierpial i troche pewnie bedzie naprawa kosztowac....
Anyway, party bylo super i mam informajcje z pierwszej reki, ze za rok Forever takze sie odbedzie na 100% chociaz moze byc lekkie wachniecie z data. Tu organizerzy po prostu walcza z Breakpointem, ktory jest tydzien po Foreverze i stad niska frekwencja komodorokow na party.