1

Temat: xex2cas jak uruchomić??

Witam mam problem tego typu że gdy uruchamiam xex2cas to mignie okienko dosu i nic (mam win xp) próbowałem  uruchamiać w zgodności z 98 i też nic
Czy ktoś ma na to jakiś sposób?? Bardzo mi na tym zależy

2

Odp: xex2cas jak uruchomić??

A dosie słyszałeś.... ech, te czasy już nie wrócą.

Wpisujesz w linii komend np.  xex2cas seawolf2.xex seawolf2.cas aby przerobić seawolf na plik CAS

Albo uruchom ze Shiftem (pod TotalCommandrem) xex2cas - a zobaczysz info od autora....

3

Odp: xex2cas jak uruchomić??

mtek: zdecydowana większość plików pod wiersz poleceń bez parametrów spowoduje efekty takie jak napisałeś.

Naciśnij Win+R i wpisz cmd, następnie przejdź do katalogu gdzie masz program xex2cas np. cd c:\atari\programy i napisz xex2cas nazwa_pliku.xex nazwa_pliku.cas

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: xex2cas jak uruchomić??

Zrobiłem tak jak piszecie i pisze done ale gdzie jest ten plik cas????

5

Odp: xex2cas jak uruchomić??

Powinien być w tym samym katalogu co plik .xex

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: xex2cas jak uruchomić??

no właśnie włączyłem Wyszukaj i wyszukał wszystkie pliki cas wśród nich go nie było ):

7

Odp: xex2cas jak uruchomić??

Masz tutaj nagrane video jak ja to robiłem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: xex2cas jak uruchomić??

hym kombinowałem z tym dość dużo i jedyny efekt to....... ERROR!

9

Odp: xex2cas jak uruchomić??

Bo błąd robisz taki jak ja na początku.
Żeby poprawnie uruchomić program xex2cas musisz być w katalogu w którym znajduje się plik xex2cas.exe oraz plik który chcesz zamienić na cas (w moim przypadku donkey.xex)

patrz:
http://images42.fotosik.pl/137/04cb1333bdf30813.jpg

Utworzony plik *.cas będzie w tym samym katalogu co xex2cas.exe oraz *.xex (plik który zamieniasz)

Pamiętaj, żeby nazwa była dosowska - 8znaków.3znaki

a to co wpisałem:

cd\ [Enter] -przechodzisz na dysk c:
cd\Atari\xex2cas [Enter] -przechodzisz do katalogów w którym jest plik xex2cas.exe oraz twój_plik.xex
xex2cas donkey.xex donkey.cas [Enter] -komenda uruchamiająca program

:D

Ostatnio edytowany przez artkami (2009-11-11 11:20:50)

Atari it's one small step for a man, but one giant leap for mankind.