1

Temat: River Raid + Kaboom

Sprzedam lub zamienię na coś fajnego (np. oryg. kasety) 2 kartridże do Atari XL/XE:

- River Raid by Oskar (sam cart)
- Kaboom - oryginalny Activision (sam cart)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: River Raid + Kaboom

Naprawdę nikt nie chce? :P  Tylko cztery dyszki za oba carty ;) KOMU KOMU BO IDĘ DO DOMU!!!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: River Raid + Kaboom

Pfff... bez folii kto by tam chciał ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: River Raid + Kaboom

No nie wierze... River Raid goly ponizej 50 zeta na allegro nie schodzi!
Dely - to jest rozdawnictwo i dumping. Ja Pana pociagne! ;)

5

Odp: River Raid + Kaboom

Dely, musisz chyba poczekać do MB Pieniężnej. Wtedy może będzie więcej chętnych. ;)

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

6

Odp: River Raid + Kaboom

nosty napisał/a:

Dely - to jest rozdawnictwo i dumping. Ja Pana pociagne!

Jak masz jakieś fajne kasety to zapodaj - dam Ci te karty, a Ty je opchniesz po 50 dych :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: River Raid + Kaboom

dely - ja i tak mam ostatnio wobec Ciebie zaciagniete dlugi. Nie bede uprawial jeszcze na Tobie spekulacji :) Przeca masz konto na allegro. Nie chcesz zarobic? O_o

Kasety mam oryginalne, ale sa czescia kolekcji.
Znaczy mam troche nowek z Avalonu w kilku kopiach. Kupilem pare lat temu od nich wszystko co mieli i zachomikowalem. Tymi moge sie podzielic Chcesz tytuly?
Oprocz tego mam pod reka pare, parenascie niekompletnych oryginalow z UK w roznym stanie. Jesli bawi Cie restauracja tego i wgrywanie w normalu, chetnie Ci podaruje. Zaraz zrobie fotki.

8

Odp: River Raid + Kaboom

Fotki mojego zlomu nizej (przyplatal sie tez jeden oryginal na C64).
Oprocz oryginalow mam troche kaset zalapanych przypadkiem z roznymi komputerami z Allegro.
Ja nie uzywam, kolekcjonersko tez nie maja wiekszej wartosci, wiec chetnie oddam. Dely ma pierwszenstwo.
Sadzac z nazw gier wszystkie nagrywane kasety sa na Atari, choc na jednej jest gra "Bomb Jack II" 8-]

http://nosty.neostrada.pl/sprzedam/kasety1.jpg
http://nosty.neostrada.pl/sprzedam/kasety2.jpg
http://nosty.neostrada.pl/sprzedam/kasety3.jpg
http://nosty.neostrada.pl/sprzedam/kasety4.jpg

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-04-22 19:32:37)

9

Odp: River Raid + Kaboom

nosty napisał/a:

Znaczy mam troche nowek z Avalonu w kilku kopiach. Kupilem pare lat temu od nich wszystko co mieli i zachomikowalem. Tymi moge sie podzielic Chcesz tytuly?

A wiesz, że poproszę. Mam sporo z Avalonu, bo też od nich brałem jakiś czas temu - nie mogłem wziąć wszystkiego bo nie miałem wtedy $, a jak się zgłosiłem to mi powiedzieli, że przyszedł taki jeden i wykupił wszystko :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: River Raid + Kaboom

Może i ja się załapię na te zamorskie oryginały bez okładek/pudełek? :) Z wielką chęcią o te bym bardzo poprosił: ^^

- Alien Swarm
- Blue Max
- Chicken
- Claim Jumper
- Controller
- Drelbs
- Ghost Hunter
- Hockey
- Moon Patrol
- Mini Word Processor
- Necromancer
- Sammy the Sea Serpent
- Shamus
- Zaxxon.

Ostatnio edytowany przez voy (2008-04-22 20:47:58)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

11

Odp: River Raid + Kaboom

@voy - dely nie wykazal zainteresowania, wiec chetnie oddam wszystko co jest na obrazkach. Jesli tylko uiscisz za wysylke (8zl).
Paka juz jest zrobiona. Szczegoly na prv.

12

Odp: River Raid + Kaboom

Jestem zainteresowany, wiadomość na pw

ATARI 800xl, CA-2001, XCA12 mnóstwo kaset i dyskietek :)

13

Odp: River Raid + Kaboom

@Grzegorz - dzieki, ale kasety trafia do voy'a. Bo byl pierwszy.
Juz nieaktualne.

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-04-26 23:32:56)

14

Odp: River Raid + Kaboom

@nosty: kasety już dotarły. Jestem w totalnym szoku, że poczta nasza tak się pospieszyła... :O :D Dzięki, Nosty! [mruczy z lubością głaszcząc 'Blue Maxa': "My preciousss...."] :D

...---=== CAS dumping mode on ===---... ^^

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

15

Odp: River Raid + Kaboom

nosty napisał/a:

Znaczy mam troche nowek z Avalonu w kilku kopiach. Kupilem pare lat temu od nich wszystko co mieli i zachomikowalem. Tymi moge sie podzielic Chcesz tytuly?

Drogi Nosty!
Jeśli można prosić o tytuły to ja proszę. Chętnie kupię od Ciebie jakieś kasety lub zamienię na coś z kolekcji.
Pozdrawiam
Radosław

16

Odp: River Raid + Kaboom

Ostatnia szansa na tani zakup River Raid i Kaboom. Wieczorem idą na Allegro. I proszę więcej nie offtopikować bo będę kasować :)

Oprócz tego przypominam o Sun Visorze - jutro koniec aukcji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.