1

Temat: Zarobki w stolicy sektorze IT

Nie orientujecie się, jakie zarobki może osiągnąć w Warszawie helpdeskowiec obsługujący klienta korporacyjnego polskojęzycznego?

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

2

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

Pewnie zależy to od tego, ile wynegocjuje ;)

3

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

Helpdeskowiec... niewiele. Konkurencja (z tego co wiem) ogromna.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

[OT]Mac ciekawy avatar;-)[/OT]

5

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

[OT] właśnie... miałem sie nie wypowiadać...ale skoro solo już zaczął... jakoś mnie ten Avatar Mac-a napawa obrzydzeniem :P [/OT]

6

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

[OT] Mam po prostu zamiłowanie do avatarów przedstawiających osoby nielubiane i znienawidzone - Osama, Adolf "Malarz", ex. Minister Edukacji, wicepremier z Szamboobrony... chodzi o zwrócenie uwagi na to, że nawet ludzie uważani za "złych", nie są złymi dlatego, że są złymi z założenia, tylko ich dokonania bywają złe... bo człowiek z założenia nie jest zły, niezależne jak się nazywa i jak wygląda... [/OT]

7

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

[OT] bredzisz [/OT]

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

8

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

macgyver napisał/a:

człowiek z założenia nie jest zły

[OT]Draco ma odmienne zdanie - 3 dni na Foreverze ostatnim o tym dyskutowaliśmy[/OT]

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

[OT]Mac, pragnę cię poinformować, że popadłeś w herezję: "człowiek z założenia nie jest zły, tylko jego dokonania są złe" grzeszy niezgodnością z Pismem, które twierdzi, iż poznaje się "po owocach" (czyli dokonaniach). Wymagasz rekolekcji :P

@dely: nie twierdziłem, OIDP, że człowiek jest przede wszystkim zły, tylko że przede wszystkim leniwy i egoistyczny :)
[/OT]

Ostatnio edytowany przez drac030 (2008-05-15 17:00:21)

KMK
? HEX$(6670358)

10

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

Dely, Drac030 _> co wy na tym Foreverze piliscie, ze takie tematy sie narodzily;) macie jeszcze butelke odsprzedac;D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

A przekonanie o tym, że człowiek nie jest zły z natury nie jest przypadkiem jakąś reperkusją domniemania niewinności z prawa rzymskiego? Czy może jest odwrotnie? Najpierw była koncepcja filozoficzna a potem prawo? hehe

edit: oops - przepraszam - znowu offtopic (jak tak dalej pójdzie, zostanę królem offtopicu a wcześniej dely zabanuje mnie na forum) - nie mogłem się powstrzymać...

MM: Offtopiki w Bałaganie są dozwolone, polecam przeczytać opis działu.

Ostatnio edytowany przez mono (2008-05-16 10:07:05)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

12

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

draco napisał/a:

nie twierdziłem, OIDP, że człowiek jest przede wszystkim zły, tylko że przede wszystkim leniwy i egoistyczny

IMO leniwy i egoistyczny to zły. Pracowity i altruistyczny = dobry. Mimo wszystko (np. mojej czkawki w knajpie przed pólnocą) to rozmowa była pyszna. Powtórka w Głuchołazach.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

macgyver napisał/a:

[OT] Mam po prostu zamiłowanie do avatarów przedstawiających osoby nielubiane i znienawidzone - Osama, Adolf "Malarz", ex. Minister Edukacji, wicepremier z Szamboobrony... chodzi o zwrócenie uwagi na to, że nawet ludzie uważani za "złych", nie są złymi dlatego, że są złymi z założenia, tylko ich dokonania bywają złe... bo człowiek z założenia nie jest zły, niezależne jak się nazywa i jak wygląda... [/OT]

coś w tym jest... mam  troszeczkę podobne zamiłowanie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

xray++

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

+++

16

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

To ja moze odpowiem bardziej merytorycznie, wiem bo znajoma firma zatrudniala.  3000 PLN.  (brutto). Wymagania dzienne studia politechniczne (moze byc ostatni rok), doswiadcznenie niekonieczne.

17

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

[OT] xray: widziałem Cię dzisiaj rano w łazience podczas golenia :P  [/OT]

18

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

@dely: nie zgadzam sie, ale nie bede napoczynal tematu, ktory mozna wyeksploatowac na party, w pieknych okolicznosciach przyrody i bez razacych niedoborow elektrolitow w organizmie ;)

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

3000 brutto to bardzo cienko jak na duże miasto.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: Zarobki w stolicy sektorze IT

Dzięki za odzew. Faktycznie cieniutko, ale jeżeli konkurencja duża i praktycznie zerowe kwalifikacje potrzebne, za wyjątkiem żelaznych nerwów to się nie dziwię.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.