Temat: Atari 1040 z osprzętem na sprzedaż

Gwoli ścisłości - to nie ja sprzedaję tę sprzęt. Zauważyłem go w radomskich Anonsach (taka gazeta) i przepisałem tutaj, bo cena i konfiguracja wydaje mi się całkiem, całkiem. Ogłoszenie:

Atari 1040 STE - legendarny komputer, idealny dla muzyków, wejścia i wyjścia midi, monitor, dodatkowe wyjście do odbiornika TV, 2 myszki, 2 dżojsticki, pokrywa na klawiaturę, komplet przewodów, dyskietki, literatura, instrukcje, jak nowy-działa. Cena: 230 PLN (do uzgodnienia).

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę dać znać (forum, priv), a podam numer telefonu do sprzedawcy.

2

Odp: Atari 1040 z osprzętem na sprzedaż

To ogłoszenie leci już ze dwa lata chyba w Anonsach, na początku było 400 zł :) Poza tym 230 zł za 1040 STE to trochę dużo IMO :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atari 1040 z osprzętem na sprzedaż

OT. Szlag mnie trafia jak czytam "1040 STE - legendarny komputer" albo niedawno: "Lech Walesa - legendarny przywodca Solidarnosci".

Legendarny to byl krol Popiel! "Legendarny" to zaczy "znany z legendy, fantastyczny, basniowy, nieprawdopodobny". Czyli, ze nie wiadomo czy istnial naprawde.
W tym wypdku wlasciwsze byloby slowo "kultowy", tyle ze ostatnio wszystko jest kultowe, nawet film, albo gra wydana miesiac temu...
A jako atarowiec moge powiedziec, ze 1040STE nie jest nawet kultowe :P

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-06-22 10:10:41)

4

Odp: Atari 1040 z osprzętem na sprzedaż

nosty: na skomentowanie pozostaje cytat ze skeczu kabaretu "Ani Mru Mru" pt. "chińczyk":

"(...)
- Taki chłit mar-ke-tingowy.
- Kiepski ten wasz chwyt.
- Ale działa!
(...)"

;)

5

Odp: Atari 1040 z osprzętem na sprzedaż

Jestem zainteresowany tym Atari STE możemy się dogadać :]