1

Temat: Nazizm

Ech wody mi odeszly jak dostalem tygodniowego bana za cytowanie kogos, ja wiem 8 pkt regulaminu, ale ani to bylo zlosliwe, ani  notorycznie sie nie pojawialo. Tak troche bez sensu. W mojej skromnej opinii ban powinien byc przywalony jakiejs podlej nonstop lamiacej zasady mendzie a nie zwyklemu pikusiowi - czyli mnie:). Ja wiem ze zasady zasadami, ale pomyslunek w takich kwestiach to naprawde nieodzowne narzedzie. Szczegolnie ze jakos tabunow ludzi to nie widac na tym forum.

Ostatnio edytowany przez fazior (2008-07-01 07:36:03)

2

Odp: Nazizm

To ze nie widac tu tabunow ludzi to akurat zaleta :) Jakosc vs ilosc ;)

3

Odp: Nazizm

Łel i tygodniowe oczekiwanie na odpowiedz :).  Z tego co zauwazylem to tu na 8 bit cos sie dzieje, reszta smierdzi stechlizna;). A mnie jak na zlosc 16 bit tylko interesuje.

4

Odp: Nazizm

Fazior, czemu ma służyć ten post? Litości! Regulamin jest taki, jaki jest - uważam go za konieczny i słuszny. Korzystając z atari.area zgadzasz na moje warunki - ja Wam daję stronę, miejsce do pisania, opiekuje się nim, wymyślam nowe rzeczy, a wymagam tylko żeby przeczytać parę punktów. To aż tak dużo?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Nazizm

Nic z tych rzeczy, nawet Cie rozumiem:). Ale takie podejscie jest nieco irytujace - tak uwazam:D. Pozatym nie lubie banow i raczej ich nie dostaje. A jak juz mam dostawac po pupie to przynajmniej za cos solidnego, a nie drobne niedopatrzenie.

6

Odp: Nazizm

Bardzo się cieszę, że mnie rozumiesz. Zakaz cytowania całej poprzedniej odpowiedzi, żeby uciąć wszelkie niedomówienia, służy temu aby w konwersacji nie zrobił się śmietnik. Polecam np. forum AtariAge, gdzie czasami ciężko się przebić przez wielkie cytaty, czasami pozagnieżdżane do n-tego stopnia.

Aha, każdy kolejny topik, w którym ktoś będzie narzekał na regulamin będzie kasowany :P Nie podobają się zasady, regulamin względnie moja gęba - proszę się wylogować :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Nazizm

'Zaniechac subskrypcji' :)

8

Odp: Nazizm

A kto mi z moim STe pomoze:)? To ja zostane, i cytowal nikogo nie bede w  przyszlosci:). A z banami mimo wszystko proponuje ostrozniej:). Juz nie pamietam kogo cytowalem, ale donos na moja skromna osobke nie dotyczyl sprawy swierzej:). Jak mozna kogs za tak przedawniony badziew karac:)? Nie strasz nie strasz, bo poprosze o usuniecie konta  :D.

Ostatnio edytowany przez fazior (2008-07-01 09:05:44)

9

Odp: Nazizm

wszystko pięknie,ale nie bardzo rozumiem co ma nazizm do nagradzania bananami? to że Dely nie ma fryzury afro nie znaczy przecież że jest naziolem?:P

gep/lamers^dial

10

Odp: Nazizm

Dostałem bana na forum - faszyści! A że jestem tak leniwy, żeby nie przeczytać regulaminu i zasad tu panujących to oczywiście nic. Faszyści i tyle! Banują!

Przypomina mi to jedną sytuację - kiedyś byłem świadkiem tłumaczenia zatrzymanego kierowcy, który był wpływem alkoholu, że policja się go czepia, bo jechał wolno, a powinna ścigać, tych co szybko jeżdżą, bo on jeździ ostrożnie i jak można go karać za głupie kilka piw...

11

Odp: Nazizm

gep napisał/a:

to że Dely nie ma fryzury afro

Jeszcze będę miał, nie bój! :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Nazizm

to moze na glucholazy sie z takim fryzem wyrobisz :)

13

Odp: Nazizm

dobra peruka nie jest zla ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: Nazizm

fazior. Rozumiem co czujesz. Nigdy nigdzie nie dostałem bana choć nie raz ostro dyskutowałem na tematy drażliwe (nie na tym forum), czasem z niewygodnych pozycji. Ban byłby dla mnie ujmą na honorze, dowodem, że nie znam sztuki przetrwania i łatwo się podkładam :). Ale jeszcze lepiej rozumiem Delyego. Nieumiarkowane cytowanie to zło. Mnie to zawsze denerwowało i cieszę się, że ktoś podobnie oceniający ten problem, prowadzi forum. Nie przejmuj się. O ile mam rozeznanie to na atari.area takie bany są naturalne i tutejszego bana nie mozna utożsamiać z piętnem trędowatości. Kończę  pozdrowieniem adekwatnym do tytułu wątku. Heil Dely! :D