Temat: Meśka w Wawie i Toruniu

Hej, dziś wyjeżdżam do Wawki do dnia 3-ciego sierpnia. Ogólnie wolne mam tylko jutro, bo 1-3 mam konwent na którym odwalam bycie murzynem od ochrony. Tak więc dzień jutrzejszy jestem w stanie spotkać się na jakiś sztabing :).

W Toruniu będę od 22-25 sierpnia, ale cały czas na konwencie, gdzie znowuż robie za szefa ochrony, aczkolwiek chętnie się urwę na dwie godzinki, coby się z kimś spotkać (Jaskier?).

Ci pa, pozdro600

M.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

A gdzie doładnie będziesz(ulica ), żebys nie musiała jechać na drugi koniec miasta na to spotkanko.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

W okolicy ul. Michała Kajki, ale jestem zmotoryzowana :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

4

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

To żeby nie kombinować z parkingami to możemy się spotkać w lokalu WEST SIDE na ul. Usypiskowej 17. Ewentualnie w centrum przy Pl. Politechniki u zbiegu ulicy Polnej i Nowowiejskiej w lokalu CITY.

Jako że pracuję do godz. 18-tej to mogę dojechać na miejsce około godz. 18:30-19:00.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

Ja będę w Wawencji od następnego tygodnia jakoś, więc można uskutecznić jakieś afterparty.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

Messy napisz, które miejsce bardziej odpowiada Ci na spotkanie.

Czy wogóle jest jeszcze ktoś chętny na to spotkanie, czy nie?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

dely napisał/a:

Ja będę w Wawencji od następnego tygodnia jakoś, więc można uskutecznić jakieś afterparty.

No to dajesz jakiegoś sygnała tato.

All I hear is the sound of me falling on the ground

8

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

Widzę że jednak nie ma chętnych na to spotkanie, w takim razie jadę do domu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

9

Odp: Meśka w Wawie i Toruniu

... ja niestety byłem zajęty :(

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P