1

Temat: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Kupilem 2 koszulki na allegro min w aukcji:
http://www.allegro.pl/item395385956_hit … dget_.html

Czlowiek ma nicka agone_cz i jest zarejstrowany w Czechach, ale w liscie od Allegro po zakonczeniu aukcji nazwisko i adres przyszly polskie (na razie, do wyjasnienia sprawy nie podam jakie).
Komentarz jeden, ale wczesniej juz takie koszulki byly na allegro, wiec pomyslalem ze to inny nick na potrzeby sprzedazy w Czechach.

Czekam juz 3 tygodnie bezskutecznie na towar.
W tej chwili widze, ze konto allegro sprzedawcy zostalo zablokowane.

Takze polecam ostroznosc gdyby te koszulki sie znow pojawily na allegro.

Napisalem emaila do sprzedawcy i czekam na odp.
O zakonczeniu sprawy na pewno tu powiadomie.

2

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Podobny asortyment zdaje się mieć niejaki "zbige" (i też pojawia się na jego aukcjach nazwa "Agone").

(wiem, o kogo chodzi, temat już był wałkowany na forum - nawet tu - w bałaganie)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

u zbige kupilem przed party 2 koszule (atari xe power user).
towar przyszedl bez problemow.
linka dalem w twolinerze do goscia - na party co poniektorzy wykazywali zainteresowanie.

4

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Czy mowa o człowieku z tego wątku?

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=5761

5

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Nosty my wiemy co to za nazwisko :) To vulgar.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Sluchajcie, bez zartow. Ja nikogo na razie o nic nie oskarzam. Po prostu sytuacja jest podejrzana (zawieszone konto, brak towaru), wiec ostrzeglem zeby przemyslec ewentualny zakup tych koszulek do wyjasnienia sprawy.
Widziem te koszulki na zlocie (u TDC'a zdaje sie) i byly fajnie zrobione. Mam nadzieje ze jeszcze dotra przed zima :/

7

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Ale ja nie żartuję, Agone to Vulgar naprawdę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

w moim przypadku sytuacja byla o tyle dziwna, ze akcja zostala usunieta przez pracownika allegro (bylo >10 koszul na sprzedaz, zeszly chyba 3-4 sztuki) - mimo to jak pisalem - towar przyszedl. z jakosci jestem zadowolony.

moze dlatego wszystkie koszule sa na aukcjach zwiazanych z tematem koszul z wyjatkiem atarowskich.

9

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Ja swoją kupiłem u zbige, ale co ciekawe koszulki na tej aukcji są identyczne z tymi które ja zakupiłem (dla Siebie, Gzynia, Kaza i innych).
tzn. jest ten sam design i (chyba) jakość. Bo drugi typ koszulki jaki ktoś miał w Głucho to był z oczami (ja nie mam z oczami) oraz nie miał napisu 64-bit.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-08-02 22:40:07)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

vulgar to zlodziej i tyle !!! prawda jest taka !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

11

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Niniejszym zawiadamiam, ze wczoraj doszly do mnie rzeczone koszulki!

Sa bardzo ladne i gdyby nie 6-tygodniowe opoznienie bylbym zadowolonym klientem ;)
Zadnego kontaktu ze strony sprzedawcy nie bylo.

Naprawde teraz to juz nic nie rozumiem... Moze czlowiek po prostu ma jakies problemy, z zyciem albo ze soba? Nie wiem.
W kazdym razie koszulki sa ok - grube - na jesien beda jak znalazl :P

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-08-20 15:59:55)

12

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

6 tyg...
no jest poprostu zajebisty...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Dobry biznes, zbiera sie chetnych, dostaje kase, potem sie robi towar. Zero ryzyka ,100% zbytu.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-08-20 19:28:26)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

14

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

np. zbierasz chetnych na falcona, zbierasz kase, przez rok-dwa go produkujesz (poszukujac taniochy na ibeju) tak aby kosztowal polowe "wplywu" i moze zdecydujesz sie go odeslac klientowi, jak juz sam sie nim po roku uzywania nacieszysz...

interes przedni - problem ze nie z p. widzenia klienta...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Falcona jeszcze chyba ciągle "produkuje"... :/

16

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

dopiero poltora roku, daj mu jeszcze drugie tyle ;)
ale szukajmy pozytywow: gdyby nie on - nie mieli bysmy nowej definicji sk**** ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

17

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

oj napisalem w sumie po to zeby pokazac, ze czlowek zyje i jednak czasami sie wywiazuje.
Dobry znak jakby nie patrzec.

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

hehe jak byla cisza to srales w gacie , a teraz jestes gotowy zrobic mu loda , bravo

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

19

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Bitman, a moze troche powsciagnij jezyk, co?
Ani nie sralem (bo 70zl nie jest dla mnie majatkiem), ani teraz nie robie nikomu loda. Po prostu uznalem za uczciwe poinformowac o zakonczeniu sprawy. Sa tacy, ktorzy podobno stracili kase i ta informacja moze im sie przydac.

W przeciwienstwie do Ciebie nie uzywam lepperowskiej retoryki popartej nadmierna liczba wykrzyknikow: 'to zlodziej i tyle !!! prawda jest taka !!!"
"Prawda jest taka", ze jakby na to nie patrzec, mnie nie okradl. I co? Przeprosisz go teraz?

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-08-25 11:45:09)

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

prosi sie swinia , jezeli lejesz na 70 zeta to po jakiego ch robisz zamieszanie ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

21

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

bitman: wyluzuj, przeginasz... co prawda informacja "mnie nie okradl" wnosi tyle co "oddycham" - ale po co z ujami od razu wyskakiwac? po co z lodami?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

bitman, o co ci do cholery chodzi?!
podkupilem ci cos na ebayu? kupiles te same koszulki i tobie gosc nie przyslal wiec masz zal? zly dzien? Bo nie wiem czemu sie akurat do mnie przychrzaniasz? Jakos nikt inny nie mial problemow ze zrozumieniem moich tekstow.
Jesli cie nosi jak czytasz, to odpusc sobie ten watek.
Ja odpuszcze sobie poki co rozmowe z Toba, az ci przejdzie, bo twoje soczyste wypowiedzi kwalifikuja sie na bana "za styl".
<EOT>

23

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Jell: Ty jestes ostatnio osoba, ktora moze pouczac innych o sposobach ich wypowiedzi a to z tego wzgledu, ze w prawie kazdym swoim poscie kogos obrazasz.

Nosty: widac po pierwszym poscie, ze jednak cos w majtach bylo. Jezeli 70 zeta to dla Ciebie nic - nie pisz takich watkow. Nie kazdy jest kolekcjonerem i nie kazdy chce robic interesy z vulgarem.

24

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

mazi - czyli mylilem sie zarzucajac bitmanowi, ze tylko on nie rozumie moich tekstow :P

Gdzie ja napisalem ze 70zl to dla mnie nic? Nie widzisz roznicy miedzy "to dla mnie nic" a "to dla mnie nie majatek"? Naprawde? To pierwsze znaczy ze oleje aukcje i gosicia i zapomne. To drugie, ze bede staral sie wymusic zwrot kasy, ale nie spedza mi to snu z powiek i nie musze oszczedzac na jedzeniu ;)
Stracic 70zl zadna sztuka ale i zadna przyjemnosc.

Ale nie chodzilo mi o mnie, nie pisalem zeby sie pozalic. Zalozylem watek po prostu zeby ostrzec innych, ktorzy mogliby stracic kase na tych koszulkach. To zle? Email byl moim zdaniem krotki, rzeczowy i bez emocji.
A potem zgodnie z obietnica dalem info o zakonczeniu sprawy.

Vulgar zachowuje sie dziwnie: raz ponoc nie oddaje kasy za Falcona za co moze trafic przed sad, raz wywiazuje sie bez zarzutu (vide koszulki kupione przez TDC'a) a raz po 6 tygodniach. Dlatego zastanawialem sie, czy czasem nie tyle jest on zlodziejem, czy oszustem, co moze ma jakies problemy z glowa, osobowoscia, albo cus takiego... Nie znam czlowieka.

A do bitmana mam pretensje o obrazliwy "styl" wypowiedzi, ktorego zwykle na tym forum sie wystrzegamy. Poza tym kazdy moze sobie pisac i sadzic co chce, rowniez o mnie.
Naprawde nie chce mi sie juz pisac na na ten temat... Nastepnym razem jak trafie na allegro na jakis problem ze sprzedawca, to na pewno nie ostrzege na tym forum.
Czesc.

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-08-26 09:34:01)

25

Odp: Koszulki na Allegro - ostrzezenie

Nie no luz, tak to zabrzmialo ze na 70 zika mozesz machnac reka bo to nie majatek. Chodzi o to ze juz duzo bylo o "kryminoggenej" dzialonsci osobnika o nicku na "V" z wybrzeza ze az dziw bierze ze ktos robi z nim interesy. I kto tu nie rozumie rad innych poszkodowanych :P