Temat: brak linków w subskrybcjach

czołem, od dziś w mailach z informacjami o nowych postach w subskrybowanych wątkach dostaję niepoprawne linki, np:
"
lotharek napisał nowego posta w wątku 'Atari xegs rozbudowa ram itd' który aktualnie subskrybujesz. Może być więcej nowych odpowiedzi, ale powiadomienie o nich dostaniesz dopiero po odwiedzeniu forum.
Post znajduje się tutaj: /viewtopic.php?pid=88132#p88132

Możesz także wypisać się z subskrypcji: /misc.php?unsubscribe=6071
"
Czy też tak macie, czy może coś je wycina "po drodze" ? Antywir na serwerze albo u mnie?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: brak linków w subskrybcjach

Coś dziś serwer wywala, np. po dodaniu odpowiedzi Error:

Nie można odnaleźć strony
Strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna.

--------------------------------------------------------------------------------

Spróbuj wykonać następujące zadania:

Jeśli adres strony został wpisany na pasku adresu, upewnij się, czy jest on wpisany poprawnie.

Otwórz stronę główną atariarea.krap.pli poszukaj tam łączy do potrzebnych informacji.
Kliknij przycisk  Wstecz, aby wypróbować inne łącze.
Kliknij  Wyszukaj, aby poszukać informacji w Internecie.



HTTP 404 - Nie znaleziono pliku
Internet Explorer

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-11-12 23:50:29)

3

Odp: brak linków w subskrybcjach

W związku z wczorajszym remontem forum mogą występować drobne niedogodności. Co do subskrypcji to może pomoże wypisanie się z wątków i dodanie jeszcze raz.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: brak linków w subskrybcjach

A w tytule ostatniej notyfikacji o nowym poście dla tego wątku, słowo "lników" jest zastąpione przez "?"

"
Nowy post w ? 'brak ? subskrybcjach'

pajero napisał nowego posta w wątku 'brak linków w subskrybcjach' który aktualnie subskrybujesz. Może być więcej nowych odpowiedzi, ale powiadomienie o nich dostaniesz dopiero po odwiedzeniu forum.
Post znajduje się tutaj: /viewtopic.php?pid=88140#p88140

Możesz także wypisać się z subskrypcji: /misc.php?unsubscribe=6382

-- atari.area forum Mailer (Wiadomość została wysłana przez automat, nie odpowiadaj)
"

Czy coś nie halo z kodowaniem polskich znaków? Wczoraj przez jakiś czas nawet na głównej stronie były krzaki zamiast ogonków.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: brak linków w subskrybcjach

To ja się jeszcze podłączę pod wątek, był też problem z wyświetlaniem godziny (jedna naprzód się zrobiła) a próba zmiany w profilu dawała błąd w stylu "HTTP_REF nie znaleziony" itd. Dziś już działa, aczkolwiek musiałem przestawić czas na GMT.
Pzdr!

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: brak linków w subskrybcjach

Linki w powiadomieniach o nowych postach już działają. Zrobiłem jak radził dely - zresetowałem subskrybcje.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.