1

Temat: Charts - powrót?

Czy jest solidna potrzeba aby chartsy wróciły na atari.area? Kilka osób mnie już o to prosiło, ale cały czas się zastanawiam nad formułą... Może lud podpowie, jak chciałby żeby to wyglądało i działało?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Charts - powrót?

Przy poprzedniej formie traci to trochę sens, jeżeli jeden użytkownik może co 24 godziny generować głos.

Moja wizja chartsów: jest powiedzmy klasyfikacja: najlepsze demo, użytkownik może przydzielić np. 10 punktów. Czy je rozdzieli po 1 punkcie na 10 pozycji, czy np. 5 da na jedno demo, 3 na drugie i 2 na trzecie, tu ma pełną dowolność. Istotne jest, aby po obdzieleniu punktami nie mógł po raz drugi zrobić tego samego, czyli rozdane punkty traci raz na zawsze.

3

Odp: Charts - powrót?

a co jak wyjdzie nowe demo, ktore powala na nogi.. to juz nie bedzie mozna zaglosowac?

Mac-> Twoje rozwiazanie jest dobre ale jedna modyfikacja i bedzie uniwersalen:
mamy 10pkt i rozdajemy je jak chcemy z ta roznica ze mozemy przy przyznaniu pkt zabrac je i dac komus innemu.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Charts - powrót?

No widzę, że zainteresowanie jest raczej mało widoczne ;) Pomysł macgyvera z poprawkami Małego jest całkiem do rzeczy. Tylko powstaje pytanie czy modyfikacje można wprowadzać w dowolnym czasie, czy np. co tydzień / co 24h?

Ile byłoby w ogóle osób, które deklarują głosowanie sobie. Czy może odpuścić zupełnie chartsy?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Charts - powrót?

Jeżeli chodzi o sam fakt istnienia chartsów, to osobiście nie uważam chartsów za coś, co jest niezbędne w a-a. Moja opinia dotyczyła sytuacji: jeżeli już mają być, to jak powinny działać, żeby miały ręce i nogi.

6

Odp: Charts - powrót?

Czasami mi brakuje download'u.... ale obecnie w sieci można już znależć prawie wszystko.

Charts'y tak - ale jeśli będzie można ściągnąć (download) pozycje na które chcemy głosować.
To taki chłyt reklamowy świata J|L dla osób które chcą zobaczyć coś wartościowego.
A oto chodzi w charts'ach. Wpadasz tu (na AA) po 10 latach = dostajesz mega wypas produkcje - i miłość powraca ;)

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-11-26 17:24:45)

7

Odp: Charts - powrót?

To się da zrobić mimo tego, że są wg mnie lepsze archiwa plików (chociażby o Fandala). Ale dla TOP 10 miejsce się znajdzie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.