1

Temat: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

No wlaśnie !

Kto jedzie autem! 
ja + Fox + Greg + Eru wybieramy sie w piątek tylko jeszcze nei wiem o ktorej ruszamy, jak dostane w piatek urlop to pewnie z rana, a jak nie to po 16.
Mozeby tak ustawic jakiś większy konwój ??   
Asy, Zające tez jakoś tak jadą...  As dawaj tu znac.
Może Seban by tez pojechal ??   to bylyby juz 4 furaki na trasie.
A Radi ??   
Acha do posiadaczy aut.   Cedyn jest do wzięcia ... (w sensie chce sie zabrac autem)  ja mam juz 4 na pokladzie i niebardzo mam jak wziac piatego, wiec jak kto bedzie mial miejsce to zapodawac do niego na maila:  [cedyn@wp.pl]

Nadawajcie to moze cos ustalimy.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

A więc tak wycieczka do Ornety na pewno 31szego..
Z godzinami to jeszcze nie wiadomo.. Ja raczej będę jechał po 16nastej i Zajączka też tak będę namawiał  8)
Na razie to jeszcze zupełnie nie wiem kto gdzie i jak i z kim jedzie ...
-Uwielbiam pełną kowbojkę jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne... :D
Jak coś w końcu ustalimy to dam znać :rolleyes:
Wiem tylko tyle że jedziemy!

3

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

x-ray + fox + greg + eru = najwieksze zageszczenie elity (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) na 1 samochod kwadratowy  :D
moze w czasie jazdy cos zakoduja i zamuzykuja?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Na dzień dzisiejszy moge powiedzieć że napewno jade :)
Mam już nagrany urlop na 1 sierpnia wiec moge jechac po 17.00, 31 lipca
Samochód mam sprawny :) fundusz zebrany ;)...
może aby tradycji stało sie zadość... wyruszymy jak rok temu z placu bankowego z pod dawnego pomnika "dzierżyniaka" :) ???
np godzina 19.00 zbiórka ??? he co wy na to ???
i wszyscy co sie wybieraja w kierunku WAWA-ORNETA, zbiórka 19.00
a 19.15 odjazd !!!

ps.Ja biore do samochodu Małego... AS, nie wiem kogo bierze... póki co naszej trójcy nie zapowiada się aby SWD wyjechał w wiekszym składzie...

Zajec/sword ;)

5

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

X! A może, jakbyś dostał urlop, pojechalibyśmy w czwartek, 31go?
Tak se pomyślałem - Orneta to przecież jeziorko, może mają tam jakieś miejsce gdzie można by zrobić sobie before-party piknik?
Zajechać na czwartek na noc, popić sobie, w piątek popływać, pogrillować itp itd...
A na wieczór party place ;)
Jak na samo party - to piątek wieczór to optymalny termin.

: 404. Stopka not found

6

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Libation Train zajezdza do Ornety w czwartek wieczorem :) Mam nadzieje ze nas ktos tam wpusci :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

panowie!

a moze zaczekacie na ekipe z lublina? co? my uderzamy do ornety w piatek o 16:30 z lublina .. i jedziemy przez wawe... wiec teoretycznie powinnismy byc w wawie za jakies 2-2.5h ... co daje ta magiczna 19.00 ...

co Wy na to? X'ie? and reszta? :)

8

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

jesli chodzi o mnie to jade najprawdopodobniej z czestochowy, razem z mutim. jesli ktos ma 2 wolne m-ca, to moglibysmy (a nawet chcielibysmy) podjechac PKP'em do wawy, a potem zrobic myk do autka. czekam na jakikolwiek odzew :)

z tego co mi sie kojarzy to jeszcze jedzie soused i wyrazil tez chec jazdy insert. nie wiem tylko czy oni juz sie zalapli do kogos czy tez preferuja PKP. postaram sie to ustalic w najblizszym czasie i dam znac jakby co.

[ced]

9

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Slaves:  Ja juz w koncu nie wiem, bo jak mi sie uda z tym dniem urlopu to moze pojedziemy i w czwartek. ew. w piatek z raniutka. a jak nie to chcialbym jaknajszybciej stad wyjechac, nie chce tracic ani chwili w Ornecie,  ale moze ... zobaczy sie jeszcze.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

eee.. to kiepsko... bo myslalem, ze pojedziemy wieksza paczka, ale jak tam uwazacie... :)

w kazdym razie dawaj info co i jak (urlopu nie moga Ci dac! he he) :)

11

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

a wy nie mozecie wczesniej wyjechac ? Łobudubu! ??  ile was osob bedzie jechalo ??   ile aut ??  i wogle ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Swordzi jadą 31szego około 19nastej wyjazd z wawy! :twisted:
Ile aut zobaczymy ;)
Slaves a wy jedziecie 31szego? Jak tak to jedziemy w jednej kolumnie?   :D

13

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

nie da rady... jedziemy w piatek tak jak napisalem ... ilosc osob: 4 albo 5.

14

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Slaves jak to nie da rady? nie jedziecie przez wawę?
przecież pisałem że my tez jedziemy w piątek 31szego około 19nastej ;)
to co jedziecie z nami razem w jednej kolumnie? :rolleyes:

15

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

jesli ktos ma 2 wolne miejsca w samochodzie (lub w dwoch samochodach po jednym wolnym miejscu) to dajcie znac ! inaczej pozostaje mi zaplacic 100% monopolistom z PKP.

AS sie chwalil ze ma jedno, ale w takim razie muti musialby dymac pociagiem :(

16

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Slaves jak to nie da rady? nie jedziecie przez wawę?
przecież pisałem że my tez jedziemy w piątek 31szego około 19nastej ;)
:rolleyes:

Kochanie 31 to jest czwartek!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

o ja nieśśśfiadomy 8O
a myślałem że to piątek ;)
ale tak to jest jak się nie zagląda do kalendarza :lol:
ale nie zmienia to faktu że jedziemy 31 ( CZWARTEK! )  :D

18

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Witam.
Zajec daj mi znac kiedy co i jak bo ja tez musze sobie w robocie czas skolowac  :D (wiesz o czym gadam)
moze zabierzemy ze soba Szurusia? i Markowskiego? (Marcysia)
Zajec Ty zalatwiasz Auto + Paliwo a ja zalatwiam....
%% wode ognista aby przed bankiem nam sie nie nudzilo...
Pozdrowka 4 All

AS jak Ty wygladasz? poznam Cie czy sie zabije o pierwsze drzewo jak Cie zobacze  :lol:
Sword ledwo co ale nadal Zyje....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

19

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Mały a może jakiś mały sztabik ( %%% zrobimy przed wyjazdem )....
Jak wyglądam, przecież kiedyś spotkałem ciebie na giełdzie...
i się jakoś poznaliśmy 8O  ;)
Co to może małe spotkanko i omówienie wszytkiego - to jak Zajec i Mały :rolleyes: Robimy spotkanie sofrt softu :twisted:

20

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

No, a my jedziemy w piątek!  i poczekamy na Loobleen!
Slaves mowisz okolo 19:00 ?   Proponuję się ustawić się przy pętli tramwajowej naprzeciwko markietu Geant (przy Ul. Grochowskiej)
Jak będziecie jechać trasa lubelska przejezdzacie, przez miejscowosc Zakret (na Warszawe w Lewo) potem, prosto, prosto z 6km, potem, przez wiadukt nad torami i wpadacie na Płowiecką. tu dojeżdżacie do skrzyżowania z ul. Ostrobramska-Marsa/Płowiecka  i nie skręcacie w lewo (tak jak na trase Łazienkowska) tylko jedziecie prosto (na pierwszych swiatlach skrecacie wprawo i parkujecie (po lewej bedzie petla i parking na glebie) dogadamy się co dokladniejszej godziny. Jesli ktos jeszcze ma ochote sie tam styknac to zapraszam.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

21

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

super! :)

22

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

No, a my jedziemy w piątek!  i poczekamy na Loobleen!
Slaves mowisz okolo 19:00 ?   Proponuję się ustawić się przy pętli tramwajowej naprzeciwko markietu Geant (przy Ul. Grochowskiej)
Jak będziecie jechać trasa lubelska przejezdzacie, przez miejscowosc Zakret (na Warszawe w Lewo) potem, prosto, prosto z 6km, potem, przez wiadukt nad torami i wpadacie na Płowiecką. tu dojeżdżacie do skrzyżowania z ul. Ostrobramska-Marsa/Płowiecka  i nie skręcacie w lewo (tak jak na trase Łazienkowska) tylko jedziecie prosto (na pierwszych swiatlach skrecacie wprawo i parkujecie (po lewej bedzie petla i parking na glebie) dogadamy się co dokladniejszej godziny. Jesli ktos jeszcze ma ochote sie tam styknac to zapraszam.

A nie wystarczylo napisac ze z ostrobramskiej prosto :-)
My Lubelaki naprawde znamy trase do Warszawy .... hehe

ps. pisze sie LOOBLYN a nie Loobleen - eliciarze ;-)

23

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

Reasumując:

SWD TEAM zbiera sie w najbliższy! CZWARTEK o godzinie 19.00 pod pomnikiem na placu bankowym skąd bierzemy kierunek na ORNETE :).
AS - zabieraj swoją kAtaryne oraz jakiś monitor do grzyba
JA - zabieram swoją skrzynke z wypalarka, co by stuff pod Emula można było kopiren :), i Laptoka aby można go ew. pod bikskrina podconectować :)
Nie zapomnij (do ADAMA) zabrać płytek z zeszłego roku... zapuścimy znów COMMODORE TELEDYSK RULEZ pod MUSTAKA ;) ... a ja wezme na płytce relacje z zeszłej OPALENICY :).
MAŁY - Ty weż ze sobą duuuużo KASY ;) na to co obiecałeś pod bankiem, oraz nie zapomnij KAMERY i APARATU TAK JAK SIE zobligowałes... :)

DO WSZYSTKICH: Jezeli ktos chce sie z nami zabrać w czwartek z Warszawy, to go napewno weżmiemy... w sumie 1-2 osoby na luzaku upchniemy w nasze bryczki...a zyskamy wszyscy na koszcie przejazdu...
... SAMURAI ??? ZBóJu MoŻe Ty ??? Jak RoK tEmU ??? HE ??

Zajec/sword ;)

24

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

A nie wystarczylo napisac ze z ostrobramskiej prosto :-)
My Lubelaki naprawde znamy trase do Warszawy .... hehe

ps. pisze sie LOOBLYN a nie Loobleen - eliciarze ;-)

Mikuś właśnie widać jak znają ;)))   Ostrobramską niestety nie będziesz jechał!   

Będziesz jechał Płowiecką i właśnie sęk w tym, żebyś nie skręcił (na skrzyżowaniu Płowiecka/Ostrobramska). Jedziesz prosto w Grochowską (Płowiecka przechodzi w Grochowską) , A NIE w lewo w Ostrobramską!  (pozniej pierwsze światła w prawo i parkujesz jak w opisie)
Rozumiemy się ??!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

25

Odp: Wawa-Orneta - Wyprawa samochodami.

hehe no to chlip :-)
Ale OK jakos trafimy ;-)