1

Temat: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

może znajdzie się chetny kupna Zabytkowego zestawu rozrywkowego z poczatku lat 90-tych. W skład zestawu wchodzi: atari 65xe, magnetofon ca12, joystiki (quickjoy II turbo sv 124 - nie dziła  w lewo:/ i quickshot qs 131) i moim zdaniem najlepsze - monitor 12" Unimor M4902. Do tego wiadomo zasilacz i dwie kasety z grami. Zestaw działa właśnie grałem na nim po 15 latach.. aż się łezka w oku zakręciła:))

http://allegro.pl/show_item.php?item=509742201
Ile za taki zestaw moge wziaść?

Ostatnio edytowany przez keraaj (2008-12-17 12:06:54)

2

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

Coraz drozsze te Atarki, hmm.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

IMO cały ten zestaw to aktualnie rząd wielkości jakichś 100zł. Komp sprawny, ale nie bije po oczach świeżością. Miejscowo pożółkły, brak kartonów i często pojawiający się na aukcjach w podobnej konfiguracji zestaw nie czynią go "a must have". Powinieneś wystawić go od złotówki i bcm, albo ewentualnie z bardzo niską ceną minimalną. Inaczej nikt nie złoży oferty, tym bardziej, że nówkę 800xl możesz mieć z wysyłką za ~400pln. Najfaniejszy element tego zestawu to ten monitor;-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

50 PLN, więcej bym nie dał ;) Monitor jedynie jako ciekawostka, bo do użytku średnio ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2008-12-17 14:17:17)

5

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

Ja pie***le! Zajebisty screen z loadingiem z magnetu. Dawno tego nie widzialem. Az mi sie lezka w oku zakrecila...

6

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

Heh z calego zestawu ten monitor unimor mnie najbardziej korci, co sie tego nanaprawialem ale chetnie bym nabyl wiec jak nie znajdzie zestaw kupca to w maju bedac w PL wezme jak moze poczekac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

mazi napisał/a:

Ja pie***le! Zajebisty screen z loadingiem z magnetu. Dawno tego nie widzialem. Az mi sie lezka w oku zakrecila...

A i owszem. Też potrzebowałem husteczek higienicznych jak to zobaczyłem;-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

8

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

A jak spytałem na AA, dlaczego na Atari800/Win PLus nie mogę sobię pooglądać loaderów i posłuchać pisków z XC12 to zostałem zjechany jak bura suka ;)
Podobnie jak szanowni dyskutanci mam Atari w szafie i sobie raz na te 5 lat jestem w stanie zapuścić kasetowe Mr. Do! albo Pharaoh's Cuse, ale może kogoś zainterersuje fakt że emulator Altirra ( http://www.virtualdub.org/blog/pivot/entry.php?id=230 ) sobie całkiem nieźle radzi z emulacją kaseciaka, można to tak skonfigurować żeby loadingi działały w real-time. Niestety bez odgłosów magnetofonu, jedynie z popiskiwaniem (GTIA?) :)

9

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

Bo Atari 800Win to trochę bardziej ambitne narzędzie, niż emulator pisków :P

10

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

W Atari800Win nic nie trzeba konfigurować żeby loadingi z magnetu działały w real-time :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: sprzedam(?) atari 65xe pełen zestaw

Co do Atari800Win i real-time kaseciaka to nie udało mi się. Jesteś pewien?