Temat: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Witam wszystkich Atarowców serdecznie.

Poszukuję magnetofonu Atari XC11 w wersji BOX, może być też samo pudełko i styropiany.  Zapłacę gotówką/przelewem lub zamienię na "coś" z mojej kolekcji.
Coś - to np. Magnetofon ATARI 1010 w wersji BOX  Madei in Japan (super jakość wykonania nieporównywalna z wersją klasyczną Made in Hong Kong).
Mam też oczywiście i klasyczne Atari 1010 - kiedyś zaczynałem swoją przygodę z komputerami właśnie od Atari 800XL i magnetofonu Atari 1010 (klawisze miałem dorobione z ebonitu bo oryginalne były bardzo nietrwałe).
Na wymianę oczywiście sporo innego sprzętu, oprogramowania czy też dodatków głównie do "małego" Atari.

Za wszelkie informacje z góry dziękuję

Radosław

2

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

żebym to ja wiedział jak się parę lat temu wyprowadzałem... sponiewierane było, na nowym lokum miejsca mało... :( 1010... marzenie przeszło obok nosa ;,(

___
Press play on tape...

3

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Poszukiwania nadal aktualne. Nie wierzę by nikt nie miał choćby pudełka. Chętnie zakupię - nawet przepłacę. Mam dużo rzeczy na wymianę.  Kto się skusi?

4

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Dalej cisza... Może ktoś z Was ma chociaż zdjęcia jak wygląda pełny zestaw ATARI XC11 w BOX?

5

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Cisza jak na morzu.
Prześlijcie chociaż zdjcie pełnego zestawu - nie bądźcie snobami.

Dla osoby, która wskaże miejsce pobytu kartonika z ATARI XC11 z opakowaniem lub samego opakowania i przyczyni się do zakupu go przeze mnie - WYSOKA NAGRODA!

6

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Radosławie - jeśli ktoś będzie miał to, czego poszukujesz z pewnością się odezwie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Radosław napisał/a:

Prześlijcie chociaż zdjcie pełnego zestawu - nie bądźcie snobami.

Mój wygląda tak. Jak widzisz, nie jest to egzemplarz kolekcjonerski - swojego czasu był przeze mnie intensywnie eksploatowany - stąd zabrudzenia na pudełku czy też uszkodzona izolacja kabla sygnałowego.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

8

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Do ilr Ziomal

Serdeczne dzięki za zdjęcie.
Mnie to się podoba i przyznam nawet ze bardzo :)
Nie jestem estetą - pisz śmiało co za niego chcesz. Chętnie wezmę w całości a jak nie to kartonik+ instrukcję i styropiany.
Mam też sporo różności na wymianę (mnóstwo komputerów i dodatków do nich - głównie 8-mio bitowe)
Jest tego tyle, że niedługo otworzę swoją stronę www.
Chętnie też zakupię tego Twojego XC11 - pisz na mój e-mail z propozycją ceny.


Do dely Kierownika Zamieszania
Nie chciałem nikogo obrazić, jedynie sprowokować do zamieszczenia choćby zdjęcia... (i sie powiodło, a co będzie dalej życie pokaże)

9

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Chrzanic pudelko ale to chyba najladniejszy magnetofon do Atari. Choc do 800xl bardziej pasuje 1010 i tez sie pieknie prezentuje. Moj XC11 jest niestety mocno przybrudzony ale za to bardziej kolekcjonerski - kupiony na aukcji pare lat temu, jak ktos wyprzedawal na allegro sprzet pozostaly po L.K. Avalon :)

10

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Radosław napisał/a:

Nie chciałem nikogo obrazić, jedynie sprowokować do zamieszczenia choćby zdjęcia... (i sie powiodło, a co będzie dalej życie pokaże)

Ależ przecież nikt się nie obraził :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Radosławie, póki co nie jestem zainteresowany sprzedażą tudzież wymianą tego sprzętu. Ten magnetofon oraz 800XL to moje pierwsze zakupy komputerowe i mam do nich szczególny sentyment.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

12

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

nosty napisał/a:

... ktos wyprzedawal na allegro sprzet pozostaly po L.K. Avalon :)

Ten "ktoś" to Mirosław Liminowicz - razem z Pasiem też załapaliśmy się na sprzęcik avaloński. ^^ Podesłał wtedy też to:

http://pasiu.krap.pl/images/pozdrowienia.jpg

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

13

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

ilr napisał/a:

Radosławie, póki co nie jestem zainteresowany sprzedażą tudzież wymianą tego sprzętu. Ten magnetofon oraz 800XL to moje pierwsze zakupy komputerowe i mam do nich szczególny sentyment.

Rozumiem to i dlatego proponuję od razu 300 zł za cały komplet lub 200 zł za sam kartonik ze styropianami i instrukcją.

Ja też mam swój pierwszy komputer a tak naprawdę samo opakowanie ze styropiami z ATARI 800XL.
Niestety zostało mi tylko opakowanie ,gdyż sam komputer z pozostałymi dodatkami został mi skradziony w 1990 roku i się nigdy nie odnalazł :(

14

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Wow, autograf Liminowicza to dopiero okaz kolekcjonerski.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Taki moze byc?
http://picasaweb.google.com/sq7bti/Xc11
XC11 w bardzo dobrym stanie, z pudelkiem, styropianami i instrukcja.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

16

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

Jeśliś rozsądny to biorę od razu!!!!!!

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

17

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

bardzo chętnie kupię za każdą cenę xc-11!

18

Odp: Kupię Atari XC11 w wersji BOX, może być samo pudełko i styropiany.

sq7bti napisał/a:

Taki moze byc?
http://picasaweb.google.com/sq7bti/Xc11
XC11 w bardzo dobrym stanie, z pudelkiem, styropianami i instrukcja.

Dziękuję za zdjęcia zarówno te, jak i wysłane na e-mail.
Miło mi zakomunikować że dzięki tak wspaniałemu forum tj. atari.area forum moje ogłoszenie odniosło zamierzony skutek i transakcja została zawarta.
Warto było poczekać te kilka miesięcy ;)

Po otrzymaniu przesyłki z magnetofonem przetestuję go oczywiście, zainteresowanym moge wysłać zdjęcia i opisy testów.
Kolejnym poszukiwanym przedmiotem jest pamięć do Atari 600XL   - moduł/przystawka 1064

Pozdrowienia dla Atarowca sq7bti, dziękuję za miłą korespondencję.

Do MODERATORA: Proszę o zamknięcie wątku

MM: Mówisz - masz.