26

Odp: Grzybsoniada 2009

Co moge to pomoge,w Czwie dysponuje mieszkaniem z 3 pokojami i kuchnia, jest sie gzie zdrzemnac ,przebrac, graty zostawic w bezpiecznym miejscu. wykapac byle z umiarem bo to niby moje ale mamuski mieszkanie.Ale baza jest

Update dla turystow  : niedaleko Jasnej Gory, a i na dzialki niedaleko.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-11-30 23:12:38)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

27

Odp: Grzybsoniada 2009

Grzybson, a w pobliżu nie ma żadnych kwater? Mogą być nawet w centrum. Analizując ceny w tych hotelach to są zabójcze i nie na naszą kieszeń. A ja raczej na sleeping na party place  tym razem się nie piszę-z wiadomych przyczyn.

8 bit rulez!!!

28

Odp: Grzybsoniada 2009

Cobra: Odpisałem na GG. Cz-wa to miasto pielgrzymkowe, a pielgrzym - prawie jak partyzant - prześpi się byle gdzie i następnego dnia z reguły wyjeżdża. Niemniej jednak przejrzę jeszcze książkę telefoniczną / sieć i postaram się uzupełnić tą listę. Jednak blisko party-place to raczej nie będzie...

Pajero: nagrywarka w lapku jest :) I wcale nie będziemi piracić, bo ty to legalnie zgrałeś z TV i w ramach dozwolonego użytku odegrasz przyjaciołom ;)

grzybson/SSG^NG

29

Odp: Grzybsoniada 2009

Ok.nie musi być blisko Party. Jeśli coś znajdziesz dopisz do noclegów na stronce.Dzięki.Pozdrawiam

8 bit rulez!!!

30

Odp: Grzybsoniada 2009

Grzybson :-) co do nagrod to moze zafunduj darmowe wejściówki na następnę party ;D ;p
Ja sie tez pisze wstepnie na 85% ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

31

Odp: Grzybsoniada 2009

Turystycznie miasto jest do bani. Na tę wielką alejkę nie wpuszczają rowerów.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

32

Odp: Grzybsoniada 2009

Ale mohery, OWSZEM! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: Grzybsoniada 2009

Zmieniłem trochę zasady konkursu, tj. poszerzyłem je. Usunąłem ograniczenie tylko do trybów tekstowych - to za mały zlot, nie warto robić zbyt wielu ograniczeń. Także jak ktoś ma już grę, to wiele nie stracił, może dalej ją wystawić. Dodałem też zapis o konieczności upublicznienia źródeł, by w ten sposób konkurs zyskał także wymiar edukacyjny.
Po nowy regulamin zapraszam tutaj - (klik).

grzybson/SSG^NG

34

Odp: Grzybsoniada 2009

Grzybson a nie dało by się przyspieszyć odpalenia sezonowego ptsma http://www.schronisko.czest.pl/ ;) ?

35

Odp: Grzybsoniada 2009

Hłeh, no niestety nie mam takiej mocy ;) Zawsze możesz jednak spróbować do nich zadzwonić, może znajdzie się jakiś wolny pokój (acz wątpię, bo "normalnie", to tam jest internat).

grzybson/SSG^NG

36

Odp: Grzybsoniada 2009

Ale w tym schronisku było Rush Hours, więc bym im nie mówił, że to w związku ze zlotem ;)

37

Odp: Grzybsoniada 2009

Według magicznego licznika pozostało 40 dni do zlotu, nie wiele ponad miesiąc.
Najwyższy czas, aby zacząć prace nad grami na compo (a będzie o co powalczyć).

grzybson/SSG^NG

38

Odp: Grzybsoniada 2009

od siebie dodam ze targam na zlot Atarke z VBXE i fajnie by bylo na niej pokazac conieco wiec jesli ktos ma jakies zachomikowane produkcje to jesli moze niech podesle na maila.

Mozliwosci i wymagania sprzetowe: strona d6xx, rdzenFX 1.05 (z pamiecia 320 lub bez) ,1 mega ram Pasia , spartax 4.42, kmk/idea 2mb cf card ,stereo,

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

39

Odp: Grzybsoniada 2009

Mnie na tym zlocie (jak i prawdopodobnie na innych w tym roku) nie będzie, wypijcie moje zdrowie ;)

40

Odp: Grzybsoniada 2009

Moja wersja jest taka, że się wybieram. Pracuje nad wyciągnięciem członka rodziny:) a nóż będzie nas dwóch jak za dawnych czasów, ale sza bo nie chcę zapeszyć.

41

Odp: Grzybsoniada 2009

Ma tam może ktoś "poratować" transportem z okolic Rzeszowa? Niestety ogłoszony został przepadek samochodu na korzyść czynnika rodzicielskiego więc pozostaje mi tarmosić się busem 6h (najtaniej)...

p.s. Grzybson, widzisz jakąkolwiek szanse na to TV ?

42

Odp: Grzybsoniada 2009

mcmaster: nie tak znowu dawnych.
O, o-o, o-oooo-o, oo-o, o-o o ooo o-o, o ooo-o!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

43

Odp: Grzybsoniada 2009

mcm napisał/a:

Pracuje nad wyciągnięciem członka rodziny:)

A pewnie, wyciągnij go! Ktoś w końcu musi zaintonować.. :)

MWK napisał/a:

p.s. Grzybson, widzisz jakąkolwiek szanse na to TV ?

Sorki, że ie odpisałem na priv. Jakiś telewizor, się znajdzie, planuję wziąc ze sobą dwa - jeden do swojej atarki, drugi - do "wolnostojącej" atarki z jakimś cartem jakby ktoś chciał pograć (Archon, Mule, Dyna?), ale zawsze będzie można ją odłącyzć byś ty mógł się podpiąć. Ostatecznie mogę wziąć też jako trzeci siedmiocalowy turystyczny telewizorek :P

grzybson/SSG^NG

44

Odp: Grzybsoniada 2009

OK, no to świetnie Grzybson, zrób zatem proszę ja Ciebie jeżeli możesz ten telewizorek a jeśli chcecie to zabiorę ze sobą swojego Pegasusa + tyle gier ile mi się zmieści, to popykamy.

45

Odp: Grzybsoniada 2009

A moglby ktos przytargac dodatkowy zasilacz do atarki? Ja z racji ograniczen wagowych w samolocie licze kazdy kilogram  a te bestie ciezkie sa, a chcialem troche sprzetu zabrac . Mozna liczyc?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

46

Odp: Grzybsoniada 2009

Jak mogę liczyć na to co zaoferowałeś tu: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=6762 to przywiozę Ci jaki tylko chcesz zasilacz :) , a resztę dogadamy tak pisałeś przy grillu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

47

Odp: Grzybsoniada 2009

Brac Jaga z cartami na takie stanowisko jak ostatnio w Glucholazach? Beda chetni?

Grzybson, a moze masz jaga i same carty tylko przytacham?

48

Odp: Grzybsoniada 2009

Niestety, Jaga się jeszcze nie dorobiłem, także BRAC :) Kogo tym razem rozwalić w Kasumi Ninja, czy Double Dragon'a ? :P (nie licząc Sikora, jemu nie dałem rady :) )

Aaaa, fajnie by było, gdybyś wziął Gun'a do XE z tą grą, gdzie można postrzelać do butelek, myszy, itd. (tylko nie robale !).

Ostatnio edytowany przez grzybson (2009-04-27 09:23:50)

grzybson/SSG^NG

49

Odp: Grzybsoniada 2009

OK. Gun bedzie. Moze jeszcze jakies zabawki mi do glowy wpadną...

Odp: Grzybsoniada 2009

Jaka jest możliwość, że na party będzie ktoś, kto zna się na flakach ST(e) i chciałby pogrzebać w moim kompie w celu detekcji oraz usunięcia usterki objawiającej się czarno-białym obrazem choćby ***-wie-co-się-nie-robiło?

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2009-04-30 14:05:22)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.