51

Odp: OSD Configurator

czesc! :)   
Ja jestem zainteresowany versjami Full i Lite = jezeli juz mozna (nie chce wyskakiwac jak z "motyka na slonce") to zamawiam po dwie sztuki ;o)

Ostatnio edytowany przez mk (2009-04-03 08:07:39)

52

Odp: OSD Configurator

te wersje roznily by sie jedynie procesorem, bedzie za drogo uruchamiac produkcje dla obydwu

przechodze na tumiwisizm

53

Odp: OSD Configurator

nie ma sprawy :)  ale i tak, zamawiam dwie sztuki (kiedy beda na nabyciu) w byle jakiej formie (Full lub Lite)  :)

54

Odp: OSD Configurator

Candle napisał/a:

jesli sie uporam ze wszystkim, w poniedzialek pojda do produkcji wersje prototypowe vbxe2, osd, oraz niespodzianki

Mikołaju, Mikołaju, co słychać o niespodziankaaaaach? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

55

Odp: OSD Configurator

do mikolaja daleko, wieksze szanse wypytywac zajaczka

przechodze na tumiwisizm

56

Odp: OSD Configurator

Oj filutek z Was Candle, filuteeek!!! ( (c) Potem ) Daj info jak idzie. A może jakieś większe - co to właściwie jest? Np. VBXE2 i ta cała reszta :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

57

Odp: OSD Configurator

wypadalo by temat nieco uaktualnic

tutaj mozna sobie obejrzec plytke

plytke montuje sie zamiast (polecam) lub nad modulatorem serii XE (XEGS ma modulator z serii ST)
plytka siada nad plyta stabilnie i mozna ja wlutowac w miejsca na kolki ustalajace modulatora

gniazdo DB15 (celowo nie HD15 takie jak w vga) sluzy wyprowadzeniu wszystkich potrzebnych sygnalow tak dla zlacza SCRAT czy na monitor RGB, jak i zwyklego sygnalu S-VHS oraz audio (stereo)

dodatkowo wyprowadzone jest 5V aby umozliwic podlaczenie konwerterow (RGB->PAL, RGB->Y Pb Pr, czy RGB->VGA) bez dodatkowych zasilaczy

w tej chwili software ciagnie tylko pelnoekranowe OSD, ale plytka wspiera juz i SIO2SD z OSD jako wyswietlaczem
niestety ta czesc softu musze napisac - kiedykolwiek to sie zisci

wolalem juz wrzucic taka mozliwosc - chocby na papierze, niz czekac w nieskonczosc na ewentualne logo, ktorego i tak nie ma od paru miesiecy komu narysowac...

opinie mile widziane

przechodze na tumiwisizm

58

Odp: OSD Configurator

Ile jest wyjść sterujących, poprzednio było tylko 7.
Rozumiem, że jest to przygotowane pod VBXE2.

59

Odp: OSD Configurator

jest 12 wyjsc sterujacych + io dla karty sd oraz sio

moze wspolpracowac z vbxe 1.2 i 2, moze tez wspolpracowac z golasem, acz przy kompletnym golasie sens tego niewielki

przechodze na tumiwisizm

60

Odp: OSD Configurator

Candle - jak tak z innej beczki - ciagniesz kilka rzeczy naraz...ktory projekt ma szanse sie poajwic w AD 2009 ? bo VBXE 2 z kwietnia na czerwiec juz przeskoczyl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

61

Odp: OSD Configurator

no wlasnie - ciagne, za wlasna kase, wiec musze laczyc kilka projektow jak robie prototypy inaczej w ogole pojde z torbami

acha - i jako bezrobotny, to tych kupiszy mam niewiele, wiec... bedzie jak bedzie

przechodze na tumiwisizm

62

Odp: OSD Configurator

Namawiam wszystkich do pomocy (nie koniecznie finansowej, acz...).

Candle chce zupgrejdować nam Atarki więc chociaż popytajcie jak można pomóc.

63

Odp: OSD Configurator

finansowej nie potrzebuje, za to kazda inna forma wskazana

przechodze na tumiwisizm

64

Odp: OSD Configurator

Kanapki, napoje, zupa regeneracyjna, masażystki :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

65

Odp: OSD Configurator

Osd testowe na atmedze 88 zrobione. Ze tak powiem jestem zachwycony.

http://images40.fotosik.pl/116/361a4408c759677em.jpg

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993