26

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dobraq, czas na słówko od organizatora :)

Dzięki wszystkim za przybycie, cieszę się że się podobało. Jak to powiedział grubshy "poziom udaności był odpowiedni" :D
Pozdiękowania także należą się autorom gier, za to że im się chciało (nadal nie mogę uwierzyć, że Tdc coś wystawił, acz jego gierka dostępna będzie za trzy tygodnie - autor zarequestował czas na poprawki). Przeprosiny zaś należą się autorom "Gilp'a" - coś nie tak jest z moją atarką, przez co były małe syfki pod postacią gracza... Myślałem, że to mój zasilacz nie wyrabia z zasileniem Atarki, ale z zasilaczem Lotharka było tak samo... GTIA mam (niby) sprawne.
Nie można także zapomnieć o sponsorach nagród - rozszerzenie Lotharka, Nosty z cartami, Sikor z nowo wydaną płytką, Cobra, duet Vasco / Nosty z butelką Wyborowej.... :D

Realtime txt będzie udostępniony za jakiś czas - musze dorobić czytałkę, pewnie puszczę go równolegle z grą tdc'a. Pozostałe gry oficjalnie puszczę na dniach - niestety powrót do normalnych zajeć bywa brutalny, na uczelnki już się zaczął przedsesyjny kociokwik.

No i na koniec ogłoszenie biura rzeczy znalezionych - kto zagubił reklamówkę z elementami odzieży męskiej? Znaleziono w okolicach stanowiska Gzynia, Tdc'a....

grzybson/SSG^NG

27

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Również śle mega greetsy do tandemu organizacyjnego, naprawdę mogę się do niczego przyczepić. Kolejno wielkie dzięki dla wszystkich obecnych na party, za świetną atmosferę oraz tolerancję dla odmieńca, i jego puszczania różnego zła na big screenie ;)

28

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Grzybson, czy ta siata to przypadkiem nie mój zestaw majt i skarpet? W razie czego zostawiłem chyba czyste, niepołamane. :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

I ja również dołączam się do podziękowań dla organizatorów i uczestników za wspaniale razem spędzony czas(szkoda że tak krótko :) ).

Grzybson obawiam się że przy takim wzroście frekwencji z party na party to będziesz zmuszony poszukać większego lokalu bo imprezka wspaniale się rozrasta :).

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia za 2 miesiące.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

30

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dracon__ napisał/a:

Coś na oko:

http://dracon.internetdsl.pl/grzybsoniada/index.html

pozdro

Świetne foty, zdradzisz jaka to lustrzanka ?

31

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

pajero: Canon 350d + Canon EF 50 F/1.8 + trochę alko :)

ślamk!

32

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

kolejne fotki

33

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

larek napisał/a:

kolejne fotki

Ależ piekny przerost formy nad uzytecznoscią prezentuje ten interfejs! Dostalem choroby morskiej :)

Ale fotki ladnie oddają imprezę. W innych zestawach zdjec brakowalo mi zdjec sali i sprzetu.

34

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

a co lepsze, tych samych autorów jest wyświetlarka simpleviewer, która imho jest genialna i prosta

35

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

tu moje badziewia:
http://m.wirelabs.net/index.php?id=3&viewgal=1

36

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

@jell: dokładnie, najlepsza zabawa ci przeszła koło nosa, hehe. F-16 + Platon dokonały dzieła... :P

@Nitro: Spoko jest, u nas "innowierców" nie biją, a bigscreen już nie takie "ZŁO" na różnych imprach wyświetlał. Anyway, fajnie, że się pokazałeś. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

37

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Byl na zlocie Nitro z c64scene.pl? I jak, podobalo sie?
U nas nie lubi sie tylko ludzi, ktorzy przy kazdej okazji w zupelnie bezsensownym kontekscie krzycza jak debile "amiga rulez!".

38

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Bijemy tylko Azora ;)

Dla zasady.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

39

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Nie bijemy, tylko mu auto parkujemy ;)

40

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Jak będą chętni do zakładania się, to ja mogę co roku "sponsorować" ;)

41

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Byl na zlocie Nitro z c64scene.pl? I jak, podobalo sie?

Jak wyżej, oczywiście, z wielką chęcią wpadnę do Głuchołaz ;)

42

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Nitro napisał/a:

... oraz tolerancję dla odmieńca, i jego puszczania różnego zła na big screenie ;)

Ja tam się nigdy nie czułam odmieńcem na atarowskich imprezkach:)
Mam nadzieję odwiedzić Częstochowę i Grzybsoniadę za rok.
W tym roku nie daliśmy rady. Cóż, tak bywa. Rodzina,zdrowie itd... są najważniejsze!
Pozdrawiam Wszystkich.
Kasia

p.s. widzę,że awansowałam na Ziomala -  fajnie;)

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2009-06-03 20:17:29)

8 bit rulez!!!

43

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dzięki za zorganizowanie fajnej imprezy. Szkoda, że zdrowie nie pozwoliło na dłuższy pobyt.

44

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

BIG THANKS for Grzybson !!!
Bawiłem się wyśmienicie ;) Dzieki dla sponsorów za nagrody ! :)

Tu sa moje fotki.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-06-04 03:09:00)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

45

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Tdc: widzę, że pomagasz przy tworzeniu Street View ;)

ślamk!

46

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

TDC fotki super . Co do wygranej słusznie się należała, mam nadzieję że za rok też zaskoczysz nas czymś równie oryginalnym.

Ps. Póki co gram na STE w panga jest super. Ciekaw jestem jak będzie prezentował się finalny Pang na XE .

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez glowas11 (2009-06-06 11:52:45)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

47

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Chciałem poinformować że na zdjęciu 56 od TDC-a jest Pinokio na rowerku :)
A na zdjęciu numer 343 w dolnym lewym rogu widać pozostawioną po party reklamówkę o której pisał wcześniej Grzybson.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2009-06-04 23:57:06)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

48

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dracon__: Nieco ;) :)
Ale nie jest tak, że dostałem jakiejś street manii ;) Przykładowo obrazek 49 nawiązuje do mojej starej gry (co zauważył Sikor), o której obecnie mało kto wie, a właśnie jak pisał Głowas  mam Was zaskoczyć;) A co nieco mam jeszcze w zanadrzu ;)

Dzięki Dracon__ za skonfigurowanie aparatu, teraz dopiero odkrywam go ;)


glowas11: Dzięki !:)
Co do Panga, to powstają dwa różne Pangi na małe Atari i to ten mój będzie właśnie tym gorszym. Jednak obie gry będą się mocno od siebie różniły (poza druzgoczącą różnicą w grafice) ? mam nadzieję, że każda z tych wersji znajdzie swoich zwolenników i o mojej parę osób nie zapomni;)


Z tego co mówi Gzynio ? na zdjęciach znajduje się pełny dziennik pokładowy z ilustracjami ;)


ps. na zdjęciu 243 Sikor przygotowuje się do gry (dla Atari) Ghosts'n Goblins.
Na 259, 261,262,263, 264 Gzynio pobija rekordy! na 266 dostał bonus 5000 na tak wysokim poziomie !
Natomiast na 267 udało mi się uchwycić moment przerysowywania ekranu w grze ;):)

Na 388 odnaleźliśmy mało gościnny rozkaz 6502 na ścianie bloku - tak wyglądają osiedla Atarowców ;):)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-06-05 23:04:48)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

49

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Czy to, co Sikor trzyma w lewej ręce na  zdjęciu 243 to CHLEB ????? Kroiliście chleb siekierą ?
Szkoda, że nie byłem :(

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

50

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Trzymam kciuki za Sikora Ghost'n Goblins to tytuł którego mnie osobiście zawsze brakowało dla malucha .
TDC tak zaskocz nas . Jestem całkiem za tym :) . Tak mi przyszło do głowy że jest jeszcze jedna gierka bardzo fajna i grywalna "Wings of Fury"
to też mógłby być ciekawy projekt dla malucha :)
Pozdrawiam
Głowacki "glowas" Adam

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)