Temat: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

Hejka...

  Nasunął mi się kolejny chory pomysł :), a może i nie taki chory!. W sumie najbardziej to go kieruje w stronę naszego scenowego codera-debeściaka - Czyt. FOX. Powstał dzięki tobie odpowiedni Q.A. na platforme grzybową... i dzieki temu jak sie zapewne domyslam powstał... zajebisty NUMEN i gierka SCORCH ;). A może byś był taki miły i rozpoczął projekt nad edytorem Turbo Basica pod grzyba ?. Wiecie do czego dąze :))). Wtedy SWD/LAMA przeszła by ze stanu STANDBY w tryb RELOADED ;) hi hi... czujecie... to MOSCOW2003 :)... CYBORG2 etc...

buziaki dla wszystkich...

ps. pewnie i inni bejzikowi kodelamery by sie ucieszyli...zwłaszcza ze by było wiecej pamieci do wykorzystania...

Zajec/sword ;)

2

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

........ohhhh no....Cyborg 2 powiadasz???? zaplace słono,tylko tego nie piszcie ludziki z Mieczyk $oft....

tak na marginesie,gdzie tak szalałes z tymi małolatami w Ornecie,żesmy żadnej wodki weselnej (!) nie obalili? nie wspominając o przegrywaniu filmów za pomocą Clone'a?????

gep/lamers^dial

3

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

A emul z TB ci nie wystarczy?

4

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

Hejka...

Powstał dzięki tobie odpowiedni Q.A. na platforme grzybową... i dzieki temu jak sie zapewne domyslam powstał... zajebisty NUMEN i gierka SCORCH ;).

Q.A. zbyt prymitywne niestety jest. Scorch powstal w OMC, czyli odpowiedniku MAC65 - dostepny jest na grzyba, Atari ST, Amige, .... itp :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

TurboGej jest róló mozna napisac w nim pare fajnych rzeczy. Tylko czy jest sens ? Zasadniczo TXL jest róló do wszelkich tekstowych gier itp, ale czy da sie w tym napisac cos ambitniejszego ?

Poza tym skompilowany i zlinkowany kod zajmuje w pyte miejsca na dysku :)

Mimo wszystko ja jestem za tylko podejrzewam ze skonczy sie ten projekt tak jak International Cap Challange w dziale forum gry :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

ależ nie Dely.....można tak raz napisać a dobrze....taki np. Sword Game Maker (SGK)...pozniej juz tylko mozna na jego bazie labyrynty,platformery,strzelanyny iinne róló giery robić.......:)

gep/lamers^dial

7

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

No to sie nie zrozumieliśmy!

Chodziło mi o coś takiego:
Programik pod Windoze, w którym by się pisało jak w Turbo Basicu, te same intrukcje, te samo znaczenie. Potem robiło by się COMPILE i wypluwał by EXE ale takiego już zaseblowanego do postaci samouruchamialnej pod Emulem lub na Atarce. A przewaga jego byłaby taka ze:
1. programy napisane w nim moglyby wykorzystywac pamiec gdzie oryginalnie siedzial interpreter samego Turbo Basica... mozna by było pare kilo kodu wsadzic wiecej.

2. Mogłbym sobie w przerwach na kawe, kodowac w pracy ;)

generalnie chodzi mi o cos takiego jak to OMC... co jest zgodne z MAC65.

kapejszyn ?

Zajec/sword ;)

8

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

wszystko ok.    faktycznie chory pomysl ...    Jesli pijesz z tym do Foxa to na tyle co go znam mozesz juz myslec nad nastepnym pomyslem i jak najszybciej zapomniec o tym.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

Hm kminie zajawke juz.

To lepiej napisac cos w rodzaju xasma. Czyli piszesz sobie kod w notatniku czy tam innym edytorze tekstu jaki lubisz i zapisujesz jako .txl. A potem w linii polecen walisz np. xtxl wypasgra.txl i kompiluje, linkuje i wywala xexa tak jak xasm :)

W sumie byloby róló :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

Siemka Zajczyk. Wiesz to nie taki glupawy pomysl  :D byly glupsze np.
NEXUS, ORTO PUZLE, CYBORG  :D ..

A co do Sword Game Makera to za pozno juz taki powstal i dziala dobrze  :D  za 2-3 miechy bedzie wysyp takich gierek jak..

mAX 2, cYBORG 2004, nEXUS rEAKTYWACJA, gRAMA pUZLE.... I super hiper mega Games .........

sWORD Killer ...
wiec ludziki trzymajcie sie cieplo.... bo sMrOD sof nadal ZYJE....

to pa misie kolorowe

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

siema sWrodzi!
ech a myślałem że to były mrzonki jak o tym rozmawialiśmy...(!)
8O

12

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

;))   Mieche z Pochwy !!   i do boju !! 
No prosze panowie odstawiają flaszki i zabierają sie do roboty ;))  to juz mi sie zaczyna podobac ;)   - wyciagnijcie tylko tego ostatniego rycerza sir Marcysia od jego księżniczki co to go na uwięzi trzyma w wysokiej wieży...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

oł jea.. tbxl róló! napiszcie lepiej teacher killer 3  :twisted: albo nowy megatazin (w turbobeju).
no i oczywiscie reaktywujcie marcysia! moglby napisac kocie zaloty 2 czy cos w tym stylu :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

hejka... Marcysia nie da sie reaktywowac....  :D zostal zlapany w sidla tak jak nasz poprzedni kolegaq Robuś (fajny byl z niego qmpel do puki sie nie zakochal czy jakos tak)
a marcys zakochany w cycastej blondynce i sila go sie nie da sciagnac z niej...

Za 3 tygodnie musimy uczcic minuta ciszy Zajczyka bo biedak nie wie co czyni....

Wiecie co proponuje zrobic zlocik na zajczyka slubie
Co wy na to? moze nas zaprosi.....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

15

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

przyjdziemy w koszulkach Atari i od razu usiądziemy do picia..... :lol:

16

Odp: A może T.B. & Grzyb ? - patrz FOX!

ej no bez jaj. Cały urok TurboGeja polega na tym że bez grzyba można w nim napisać szybko coś fajnego :)
xturbogej-owi mówimy NIE!!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.