26

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

no to JESZCZE WIEKSZY FRASUN!!!!!! k**** tak wielki jak Epire State Building.......wiedzialem ze sie przestraszy i bedzie chcial party zrobic.A dema beda i videoasy tysz! RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

gep/lamers^dial

27

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Jejku Eijku!!! bede zaszczycony jesli za rok bedziesz z nami (MY=Odsiecz Sobieskiego) pil, spiewal i inne takie :)


DZIEKI RAZ JESZCZE!!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

28

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Mamy piekna dokumentacje, jak Vasco podpiera drzewo. Teraz czas na innego organizera zlotow hehe ;p

29

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

laoooooooooooooo wystawgdzies urywek filmu krecony przez kasja z foxem w roli glownej - ty juz wiesz co!!! pliiiiiiiiiiis!:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

30

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Eijk: frasunek!
Laoo: nie słuchaj grubshego

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

31

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

jejku ejku ... traktuje wypowiedz twa 100% powaznie i juz sie szykuje na rok przyszly ...

32

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Poprostu RESPEKT I FR@SÓN3K Ejku ! I nie klam , ze nic nie robiles, a kto nas na zapiekanke zawiozl !? Szacuneczek, bylo przewyjebiscie :) A dema beda, beda, ianczej beda bic =]

Grubshy no mamy to, krecil Kasjo lub ja )o ile o tym samym mowimy) - chodzi o to , jak Foxiu przenika przez big screena ? Wyjebiste, przed chwila z 5 powtorek bylo :) Foxior no offence, naprawde fajnie wyglada !:)) Jak i mase innych rzeczy, ktore niebawem obejrzycie =] np. ubytki Mikeya ;-)

33

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

x-ray- dokladnie, juz teraz sie tesknie za tym klimatem, wszystkimi ludzmi, ehh...  ja osobiscie moglbym jutro jechac na next Ornete, bylo napraawde przezajebiscie !

34

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

cedyn a moze skusisz sie na sytnha ? w koncu Twoja muza jest wyj*.* , a techno-synthy najlepsze na atari w ogole.

35

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

statsiarz.............Solo jak za rok nie wystawisz demka to masz NAKAZ by pisać sie: S0l0...heheheh no i jeszcze wpi* będzie....pozdrów dziewczyny.............

gep/lamers^dial

36

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Eijku - Frasunek!!!
I staraj się o syna - chcę być za rok w Ornecie!!!

Sikor umarł...

37

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Ejik, pokazałeś jak ma wyglądac party :]!!!

Ode mnie wielki szcunek :]! Orneta to jednak Orneta...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

38

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

btw G3p@rD nie jestem statsiarzem (moze gdizes indziej;) bo to forum nie liczy napisanych pod rzad postow. a taki flood-styl pisania pozostal mi ze starego sc forum, gdzie nie bylo ani edit ani nic. zapewne 1 linijkowe pisani e na gg tez ma na to wplyw :)

39

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

frasunek tez dla Cedynia ze byl i miod z nami pil.

40

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

cedyn a moze skusisz sie na sytnha ? w koncu Twoja muza jest wyj*.* , a techno-synthy najlepsze na atari w ogole.

hmmm ...

41

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Szacunek dla Ejika!!!!

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Eijk: Szacunek!

43

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Frasunek k****, frasunek!

MAHNA MAHNA XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

44

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

No cóż, nie wiem co mam tu napisać, bo koledzy i koleżanka napisali chyba już wszystko.
Nie!!! Właśnie sobie uświadomiłem, że bylo to pierwsze party na którym byłem, gdzie obiecane atrakcje miały miejsce oraz były inne (np. wycieczka krajoznawcza nt. "zapiekanki orneckie")

Eijk: Do zobaczenia za rok.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

45

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

właśnie. do zobaczyska przyjacielu :]. za roczek ^_~! będziem wszyscy jak jeden mąż! chyba ze pan pigulasty coś planuje i będzie jusz pani piglasta ; )))))

There's special place for me in hell. It's called the throne.

46

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Ja już nic nie planuje ...  ostatnie brutalne wydarzenia z życia mnie tego nauczyły ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

47

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Oj Piguła, tyś sie przejechał łądnie  V_V'', ale pani Zina to fajna babka, czymaj ją i nie puszczaj ; ))

There's special place for me in hell. It's called the throne.