Temat: Atari 800 Win CE na Manta GPS

Hejka

Próbowałem odpalić wczoraj na Mancie GPS 070 emulator tej Atarki. Efekt jest niestety połowiczny. Emulator poprawnie się uruchomił, wykrył, że ekran orientacja ekranu jest pozioma, na ekranie ujrzałem SELF-TEST. Niestety, zgodnie z instrukcją, po tapnięciu w prawym dolnym rogu powinna pojawić się na ekranie klawiatura emulowanego Atari, niestety nie pojawia się. Można by tak zmodyfikować emulator, aby klawiatura była cały czas widoczna, napisałem nawet do developer'a portu, w odpowiedzi otrzymałem "napisz.se".
Jakieś pomysły?

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Atari 800 Win CE na Manta GPS

Próbowałeś wszystkich rogów? Na moim iPAQu pamiętam, że coś z tym było pomieszane. Znaczy, klawiatura się pojawiała, ale chyba trzeba było tapnąć w innym rogu niż w instrukcji.

Ostatnio edytowany przez rag (2009-06-26 09:04:52)

3

Odp: Atari 800 Win CE na Manta GPS

Tapałem po całym ekranie.
Powtórzyłem kalibrację ekranu z kilka razy, nic.

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Atari 800 Win CE na Manta GPS

U mnie działa (na Mio A702).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Atari 800 Win CE na Manta GPS

Z tego co widzę to: ten Mio działa na Windows Mobile, to normalny smartphone i zapewne można zmieniać orientację ekranu. Zaś moja navi ma Win CE 5.0 Core (trochę się różni od WM), jestem skazany na tryb landscape (nie da się obrócić), ogólnie jest trochę "okrojona".

grzybson/SSG^NG