26

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

dely napisał/a:

Brawo Stryjek! Postaram się zrobić OCR z instrukcji do Karin Maxi.

Gdzies za okolo godzine bedziesz miał tu: http://laresistance.pigwa.net/Mateoos/karin.zip - Tif'y ... bedzie ci łatwiej :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

Achtung, brakuje strony nr 1.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

Yeah! Moja votka nie zginie! ;)

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

29

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

Gdyby ktoś chciał sprawdzić czy nie pozostały żadne błędy - Karin Maxi Drive - Instrukcja użytkowania. Jeśli nie będzie odzewu - wrzucam do Atariki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

DObra dyski i materiały scenowe poleciały do Mikera :-)
Reszta (ksiazki, czasopisma) + czesć moich gratów poszła do ludków na Głuchołazach....
To tyle odemnie :-)
Miker podobno wiekszą czesc juz grał.... ( i z tego co mi pisał.... mało tego)

"wszystko się kiedyś kończy......."

31

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

Dokładnie - jest tego póki co AŻ 10 atrów.
Powalczę jeszcze może na innej stacji, ale wygląda na to, że większość dyskietek "się rozmagnesowała się". :/

I Ty zostaniesz big endianem...

32

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

Strasznie nietrwałe te dyskietki są.

Ostatnio coraz częściej nachodzi mnie ochota popełnienia jakiegoś shitu w czterech kanałach i przywiezienie "dzieła" na jakiś zlot. Wiem, że tęsknicie za moją twórczością :P

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

33

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

No jasne, trochę świeżego mięsa nie powinno zaszkodzić... :D

Może spróbuj machnąć coś w Raster Music Tracker (teraz jest 'trendy' robić coś na /|\ z użyciem toolsów na PC
do którego masz pewnie dostęp) ??

Ostatnio edytowany przez Dracon (2009-08-06 09:40:55)

34

Odp: SPRZEDAM książki, dyskietki

Nie kuś losu - potem będziesz musiał głosować na party, haha!

Odnośnie mojej "tfurczości", to mam całkiem pokaźny zbiór plumkania pisanego na grzybie /skale 0.80/. Kilka kawałków uważam za udane - kiedyś nawet zrobiłem podkład muzyczny do pewnego krótkiego filmiku i nawet mi to wyszło - tzn. design mi wyszedł, czyli synchro muzyki z efektami. Montowałem w WinMovieMaker ;) Chcecie linka? ;)

Na zlota bym jakiegoś przyjechał, ale gdzieś bliżej - na dół Polski jedzie się prawie cały dzień /lub całą noc/, wolałbym jakieś bliższe rejony.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001