1

Temat: Zmieniam ksywę - ikplus

Witam Wszystkich,

Informuję, że zdecydowałem się zmienić ksywę jakiej używam na forum. Dotychczasowa jest ściśle związana z projektem, jaki w tej chwili realizuję i kiedyś przestanie być aktualna. Stwierdziłem też, że im wcześniej to zrobię tym lepiej. Myślę, że zanim projekt się skończy, już wszyscy zdążą się do mojej nowej ksywy przyzwyczaić. A wybrałem taką, która bardzo dobrze przyjęła się w gronie moich najbliższych, mianowicie: pavros. Jest to więc ostatni post użytkownika ikplus. Nadal jednak będę odpowiadał na maile przychodzące na związaną z nim skrzynkę.

Paweł Rosowski

2

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

A oto użytkownik ikplus w nowym wcieleniu. Swój związek z projektem IK+ będę wyrażał za pomocą avatara.

Paweł Rosowski

3

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

Hmmm... Paweł, z tego, co znam się na forach opartych na vBB, to jest opcja zmiany nazwy użytkownika na inną bez potrzeby zakładania nowego konta - tutaj zapewne też tak jest (ale widzę, że to nie vBB, tylko punBB) - imho wystarczyło do Kierownika zagadać i popytać...

___
Press play on tape...

4

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

A to nie lepiej było poprosić administrację o zmianę?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

Może pavros nie chciał robić Fotygi ;) W każdym razie witaj w nowym wcieleniu i trzymamy kciuki za Twój świetny projekt, to naprawdę będzie "COŚ" :)

6

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

No tak. Nie przyszedł mi do głowy ten najprostszy pomysł. Dely, mogłbyś usunąć pavrosa a ikplusa zamienić na tegoż?

7

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

Dely zmień mi ksywe na IKPLUS skoro jest wolna

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

pavros: Zmieniłem, login: pavros, hasło - takie jak miałeś dla ikplus.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

a jakie było stare hasło na IKPLUS, bo chciałem pobawić się w TeBe'go?? :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2008-06-08 22:52:33)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

dely: dzięki
tebe: a może jeszcze projekt za mnie dokończysz? :-)

11

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

a czego Ci brakuje Pavros do końca projektu?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

12

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

Brakuje:
- sedziego
- tablicy wynikow
- trybu pauzy
- rundy odbijania pilek
- rundy kopania bomb (ale tego to nawet na C64 nie ma)
- muzyki
Jak masz nadmiar wolnego czasu to rzuce jakims konkretnym zadankiem.

13

Odp: Zmieniam ksywę - ikplus

Jakieś wieści? Bo w sierpniu wg zapowiedzi pavrosa miała się pojawić bodajże ostatnia wersja przed finalną?