Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Fujisan 2.0.2 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi poprawki błędów oraz usprawnienia w obsłudze interfejsu.
BurgerTom: teraz na Atari Jaguar Nowa konwersja BurgerTime trafia na Atari Jaguar dzięki pracy twórcy o nicku swapd0.
Altirra 4.50 test 9 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową emulatora Altirra 4.50 z poprawkami w AltirraOS i SAP.
XI. Baskijski Turniej Atari 2600 Relacja z jedenastej edycji baskijskich rozgrywek na konsoli Atari 2600 w Bilbao.
FreeMiNT OS Distro 26.1 Gotowy obraz systemu FreeMiNT dla Atari Falcon i TT.
Opcje wyszukiwania (Strona 127 z 160)
A już jest w Polsce? Może dopiero jak granicę przekroczy to nasz polski oddział to "zobaczy"?
Też mam takiego Rock Power i działa poprawnie. Takie głupie pytanie - jesteś absolutnie pewien, że to co masz daje AC?
Jakim cudem chcesz sformatować DD w 1050? Przecież ta stacja w standardzie obsługuje tylko SD i ED. Jak chcesz DD to musisz zamontować do środka jakieś turbo.
Ponieważ w sklepie Lotharka stereo przestało być dostępne a ja potrzebuję, kupię jedną, dwie czy nawet trzy sztuki. Może ktoś ma jakieś nadmiarowe. Chodzi mi o coś prostego, zajmującego mało miejsca. Pokeye to oczywiście mój problem, chodzi mi o samą elektronikę (ewentualnie, jeśli nie wymaga to programowania GAL-i czy podobnych, to mogą być same płytki, poskładam sobie sam).
Nie podoba mi się to. Paczka była doręczana do W-wy. A potem nagle wylądowała we Wrocławiu. Tak, jakby ktoś zmienił adres dostawy. Ale dopiero po dwóch próbach dostarczenia. Mam wrażenie, że DPD coś tu miesza. I to mocno.
Spróbuj zerknąć na niemieckie DPD https://www.dpd.com/de/de/ i podaj numer paczki 0002134094450113144411016169 - potrzebny twój kod pocztowy do weryfikacji, nie znam go.
Hmmm... No to ciekawe. Do pytaj się wysyłającego o numer paczki jeszcze raz.
Simius chyba ma jeszcze rev.F.
Adapter można łatwo kupić, sprzedaje je (np.) pong777 do Amigi 500. Pytanie tylko, czy będziesz w stanie wygenerować jedną więcej linię adresową.
Ciekawe, czy Sophia by to pociągnęła zamiast U1MB. Ona też ma ROM-y na pokładzie. Tak się tylko zastanawiam.
Jak zareklamujesz to może cofną zwrot. Byle szybko.
Napisz bezpośrednio do Lotharka. Masz dużą szansę na wymianę płyty na UltraSatana. Jeśli płyta jest sprawna. Pogadaj z nim.
Zasilacz na 2A, który spokojnie wystarcza, można zbudować za max. 70-75 zł. Zasilacz na 3A, taki jak fabryczny, to koszt około 90-100 zł (z obudową, bezpiecznikiem, wyłącznikiem itp.).
Jak Sikor radzi, problem z przełącznikiem zweryfikujesz po prostu zwierając końcówki kabelkiem i patrząc, czy jest odpowiedni efekt. Jeśli jest - to wina styku. Jeśli nie - to zapewne jest gdzie indziej. W XL klawisze funkcyjne mają dodatkową taśmę, może ona nie łączy?
Przełącznik może być zaśniedziały. Łatwo to wyczyścić ale trzeba go wylutować.
No, ja też wysłałem. Dely, dostałeś? Bo odzewu brak i nie wiem, czy tak ma być czy coś poszło nie tak.
Tylko wkładanie carta do włączonego kompa to raczej średni pomysł.
Ale nie planujesz chyba podłączać carta na włączonym komputerze?
Spróbuj zamienić miejscami Pokeye i sprawdź, czy nadal jest tak samo.
Wciskasz dwa razy Shift i wchodzisz w konfigurację. Znajdujesz opcję TopDrive i ją wyłączasz.
Po pokazaniu się menu wciśnij Option i trzymając go wciśnij na chwilę Reset. Komp się zresetuje i odpali bez turbo, ale i bez Basica.
Może zimny lut. Na zimno działa, jak się rozgrzeje - przestaje.
Znalezione posty [ 3,151 do 3,175 z 3,982 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.137 sekund, wykonano 16 zapytań