Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 13 z 19)
Czy w Łodzi naprawdę będzie metro? Nieźle!
Zaiste, fajne party i fajne miejsce.
Tak mi się podobało, że wróciłem dopiero przed chwilą :)
A ja już jestem w hotelu. Obejżę "Westerplatte Młodych" i idę szukać party place.
Ano tak to właśnie wyszło.
Hej wszystkim,
Chyba zostałem "wyciulany" :) Kwota na szczęście niewielka...
Piszę ku przestrodze.
Jak wrócę z urlopu opublikuję dane szczęśliwego odbiorcy przelewu.
PS. Oferta kupna klawiatury podtrzymana :)
U mnie dobrze śmigało wszystko oprócz jednego Androida, na którym co chwilę trzeba było włączać i wyłączać WiFi.
Pomogła wymiana jednego chińskiego routera za 50 zł na drugi chiński router za 50 zł.
Lupus76, czytujesz PW? :)
A ja jadę, choć też nic nie wnoszę, poza piwem :)
Nocleg zaklepany, dzięki za wskazanie miejscówek.
Dzięki! Może jak poczytam to w końcu da mi się spakować mój plik tak, żeby się odpalił :)
Hej,
Aktualny adres strony to http://turbobasicxlandaction.com/ (.com zamiast .pl).
Na poniższej podstronie jest trochę informacji o kompilowaniu programów napisanych w TB XL:
http://turbobasicxlandaction.com/artki. ... _narzedzia
Między innymi jest tam link do .atr z kilkoma narzędziami do TBXL. Jednym z nich jest "SP.COM" - coś do pakowania plików. I ja właśnie do tego zmierzam :) Tzn. czy ktoś ma jakiś opis tego programu?
Sama strona http://turbobasicxlandaction.com/ wygląda już na martwą, więc tam pewnie żaden opis się nie pojawi :(
Hej,
Zakupię klawiaturę do 800XL (może być z całym komputerem).
Ważne: chodzi mi tylko o "TYP 4" lub "TYP 5" opisane tutaj:
http://atariage.com/forums/topic/105170 ... -variants/
Dla uproszczenia - chodzi o taką z klawiszem CONTROL w inwersie. Przykładowe zdjęcia (by "Beetle") w załączniku.
Ja bym chętnie nabył jakieś takie kasetki.
Witam,
Poniżej załączam kod źródłowy gierki - może komuś się do czegoś przyda. Kompilujemy za pomocą CC65.
Ja kiedyś nocowałem za 5 dych od osoby tutaj:
https://www.google.pl/maps/place/Improw ... 862ae91521
Dane kontaktowe:
ul. Improwizacji 7
01-992 Warszawa
tel. 502 054 803
Czy to są Włochy to musisz już sobie sam obliczyć, ale w sumie Warszawa jest mała to wszędzie blisko :-)
Czy ktoś zna miejscówkę do spania w okolicy? Taką, gdzie nie strach przebywać z dzieckiem?
Ale fajnie by się na tym przegrywało gierki... Od razu kilka kopii :)
Żeby nie mnożyć tematów podepnę się z pytaniem tutaj:
Jak mając wsadzone SIDE (lub SIDE2) do Atari zbutować komputer z SIO2SD?
Szkoda, że poniższy wątek został zamknięty. Od razu byśmy wiedzieli, czy Grey już się dopisał, czy jeszcze nie...
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13166
Znalezione posty [ 301 do 325 z 455 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 39 zapytań